Skoči na vsebino

ANGEL-NEKDO KI TE VARUJE???


quota

Priporočene objave

Alla, potem so to padli angeli, ki so med drugim začeli tudi vojno v nebesih.

A kdo pozna to zgodbico ---oz. a sploh ima kakšno osnovo al je zgolj instant izmišljotina za film??

Nej bi blo neki o določenih angelih (Gabrijel :? ), ki niso hoteli, da ima bog raje ljudi kot njih itd....če se kdo spomne naj napiše pa magari sam na PM--sem čist pozabla zakaj točno gre-je šlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če tadej pravi da so in svojo trditev podkrepi s slikovnim dokazem mi ne preostane drugega kot da živim v veri da angelčki so..... O:-)

Sori, tist je ena prasička s krilci.

Angel baje nima spola ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, sam film sem gledala zanima pa me ali je kakšna ,,resnica,, o temu. Pa ne me narobe razumet---pod resnica mislim kak ,,skriti al neobjavljeni,, del svetega pisma oz. kakršenkoli zapis o temu (razen fima seveda)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Angel baje nima spola ...

aja..kako veš...ti je angel povedal al kaj....al kdo ki ga je že vidu brez hlač.... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja..kako veš...ti je angel povedal al kaj....al kdo ki ga je že vidu brez hlač.... O:-)

ti bo Mustang razložil, zakaj so angeli v moški domišljiji tako seksabilni in prsati, pa še blond in z rdečino na ustnah ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In če angeli slučajno so......tudi njim se polomijo krila......in potem niso več angeli.... :devil:

Alla :devil:

In angel se spremeni v hudiča, ko:

-se mu povesijo prsi

-da ven zobno protezo

-ti šepne na uho - veš, bila sem moški

-ti šepne na uho - veš, sem moški

-ti predlaga - danes bi se pa samo malo pogovarjala

-te začne vabit v hribe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In angel se spremeni v hudiča, ko:

-se mu povesijo prsi

-da ven zobno protezo

-ti šepne na uho - veš, bila sem moški

-ti šepne na uho - veš, sem moški

-ti predlaga - danes bi se pa samo malo pogovarjala

-te začne vabit v hribe...

:OK: :grim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti ob priliki posodim film Dogma. :devil:

Alla B)

zgodba o lokiju in barnabyju ji ne bo ničesar razjasnila... :devil: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jo bo pa vsaj malo zabavala. Da ne rečem, da bi si z veseljem malo sposodila kakega takšnega "angelčka" :rolleyes: O:-)

Alla B) :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jo bo pa vsaj malo zabavala. Da ne rečem, da bi si z veseljem malo sposodila kakega takšnega "angelčka" :rolleyes: O:-)

Alla B) :devil:

:hmm: a si ziher? Loki ti bo ob najmanjšem ugotovljenem grehu najmanj odtrgal glavo, da o Barnabyju sploh ne govorim...

In še en zoprn detajl: V Dogmi se Metadrom (Alan Rickman) lepo sleče od pasu navzdol in pokaže, da angeli niso "opremljeni" oziroma do so tako kot Ken lutke.

Sori, več sreče prihodnjič. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zanimivo je videti, kaj rata iz neke teme komaj po petih straneh pisanja.

Človek na prvi strani nam je izlil srce na dlan, tukaj na koncu pa se že z....

Sicer pa sem prepričan, da nihče ne misli nič slabo .

Na začetku je bila omenjena piva. Upam, da se je prilegla ! :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tistim pivom še ni bilo nič, ampak jaz še nisem izgubil upanja. Nisem bil nič na štajerskem, Quota pa tudi verjetno bolj malo v Ljubljani. Ampak, upam da se bo to realiziralo, ker sem mislil resno. In seveda je prijavljena klapa tudi dobrodošla...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Punce, glede prstov in jezika pa... če te v roke in usta dobi pravi dec (beri: mustang :lol1: ) se vam ne bo prikazal angel, ampak Bog himself...

To je :topic: , tako da dovolj o tem (zbrišite). Lahko pa odpremo novo prsto-jezično-božjeprikazujočo temo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In angel se spremeni v hudiča, ko:

-se mu povesijo prsi

-da ven zobno protezo

-ti šepne na uho - veš, bila sem moški

-ti šepne na uho - veš, sem moški

-ti predlaga - danes bi se pa samo malo pogovarjala

-te začne vabit v hribe...

Anubis for president!!!!!!!!!! :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tistim pivom še ni bilo nič, ampak jaz še nisem izgubil upanja. Nisem bil nič na štajerskem, Quota pa tudi verjetno bolj malo v Ljubljani. Ampak, upam da se bo to realiziralo, ker sem mislil resno. In seveda je prijavljena klapa tudi dobrodošla...

Kako bi lahko pozavbil povabilo na pivo....khm praktično se to ne more zgodit....ampak sedaj ko se začenja moto sezona bom pa sigurno uletel v naše velemesto in poklical "pravo številko" :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako bi lahko pozavbil povabilo na pivo....khm praktično se to ne more zgodit....ampak sedaj ko se začenja moto sezona bom pa sigurno uletel v naše velemesto in poklical "pravo številko" :OK:

pa nadangela SymRuja ne powabita :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako bi lahko pozavbil povabilo na pivo....khm praktično se to ne more zgodit....ampak sedaj ko se začenja moto sezona bom pa sigurno uletel v naše velemesto in poklical "pravo številko" :OK:

Jaz sem z motosezono že začel in se zna zgoditi, da naslednji teden ali teden za tem pribrnim v Maribor. Neglede na vreme. Tako, da takrat bi se pa res skoraj morali srečati :)

P.S.:

To ni v obliki PM-ja zato, ker se je pokazal širši interes moto-družbe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!