Skoči na vsebino

Suomy + Uvex čelade


Diablo

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Ena karbonska UVEX HELIX RS 750 viška. Zakon čelada, zmagovalka testov med čeladami višjega cenovnega ranga (ocenjena bolje kot npr. Shark RSR2, HJC HQ-1 carbon, Arai Chaser, Xlite, itd) izdelana v celoti iz karbona in zelo lahka..

Gre za tole čelado: http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/de_DE/?ObjectPath=/Shops/10207048/Products/Uvex-Helix-RS-750-Carbon-Dekor/SubProducts/Uvex-Helix-RS-750-Carbon-Dekor-0010

Na FC-Moto je trenutno znižana iz 549 na 399, v Slo se jo dobi za 500, kolega da za 300. Velikost L, v rdeči barvi, popolnoma nova, proda ker je kupil prek Ebaya in je prevelika..

Če koga resno zanima, info na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ena karbonska UVEX HELIX RS 750 viška. Zakon čelada, zmagovalka testov med čeladami višjega cenovnega ranga (ocenjena bolje kot npr. Shark RSR2, HJC HQ-1 carbon, Arai Chaser, Xlite, itd) izdelana v celoti iz karbona in zelo lahka..

Gre za tole čelado: http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/de_DE/?ObjectPath=/Shops/10207048/Products/Uvex-Helix-RS-750-Carbon-Dekor/SubProducts/Uvex-Helix-RS-750-Carbon-Dekor-0010

Na FC-Moto je trenutno znižana iz 549 na 399, v Slo se jo dobi za 500, kolega da za 300. Velikost L, v rdeči barvi, popolnoma nova, proda ker je kupil prek Ebaya in je prevelika..

Če koga resno zanima, info na PM.

Zdravo

Tudi sam se ogrevam za nakup čelade RS-750 preko interneta pa me zanima, če bi se kje dalo preiskust čelado (velikost) al jo je kolega že prodal? :rolleyes:

Predvidevam da bi bila št. M zame, ker mam sedaj št.M - AGV, sm ni pa to ziher... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<!--quoteo(post=1283254:date=20 Feb 2008 @ 18:59:name=INFINITI)--><div class='quotetop'>CITAT(INFINITI @ 20 Feb 2008 @ 18:59) <a href="index.php?act=findpost&pid=1283254"><{POST_SNAPBACK}></a></div><div class='quotemain'><!--quotec-->Ja? - Kje?<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

nabavil RS 750 iz avstrije,

zelo zadovoljen lahko kot pero

Tudi sam kupujem tako čelado pa me zanima, če lahko kaj več napišeš zdaj ko jo uporabljaš 1 leto. Predvsem me skrbi da je glasna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<!--quoteo(post=1283254:date=20 Feb 2008 @ 18:59:name=INFINITI)--><div class='quotetop'>CITAT(INFINITI @ 20 Feb 2008 @ 18:59) <a href="index.php?act=findpost&pid=1283254"><{POST_SNAPBACK}></a></div><div class='quotemain'><!--quotec-->Ja? - Kje?<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

nabavil RS 750 iz avstrije,

zelo zadovoljen lahko kot pero

Tudi sam kupujem tako čelado pa me zanima, če lahko kaj več napišeš zdaj ko jo uporabljaš 1 leto. Predvsem me skrbi da je glasna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

Tudi sam se ogrevam za nakup čelade RS-750 preko interneta pa me zanima, če bi se kje dalo preiskust čelado (velikost) al jo je kolega že prodal? :rolleyes:

Predvidevam da bi bila št. M zame, ker mam sedaj št.M - AGV, sm ni pa to ziher... :whistle:

Številka M je zelo majhna..

Jaz sem zadnjih par let uporabljal Shark RSF2i M, sedaj sem pa nabavil karbonsko HJC HQ-1, sem pa celo S vzel. Medtem ko tele UVEX v M številki niti približno nisem spravil na glavo! Med M in L velikostjo se ravno velikost školke zamenja in razlika je ogromna. Uvex M sploh na glavo ni šla, medtem ko mi je bila eno številko večja prevelika. Verjamem, da so zakon čelade to, ampak res ne vem kaj je mislil tisti, ki je oblikoval to čelado po različnih velikostih. Med M in L je tako velika razlika, kot je pri kakšnih drugih številkah med 3 ciframi..

Kar se pa kolega tiče, je pa čelado že prodal. Drži pa čelade UVEX Nova Motolegenda iz LJ. Tudi jaz sem šel najprej tja pogledat po kolk so, pa probat..

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se kar splača ja, v LJ so po 500€, sicer z grafiko, ampak ta več kot 20-30€ verjetno ni cenejša..

Drugače pa kot sem že v temi o čeladah napisal, kakšne dva meseca nazaj so imeli tudi v modri in rdeči barvi v Louisu, cena je bila pa namesto 499€ 199€, tako da včasih se res splača kej kupit tam :) No pa tut zdej je cena še vedno ugodna :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Številka M je zelo majhna..

Jaz sem zadnjih par let uporabljal Shark RSF2i M, sedaj sem pa nabavil karbonsko HJC HQ-1, sem pa celo S vzel. Medtem ko tele UVEX v M številki niti približno nisem spravil na glavo! Med M in L velikostjo se ravno velikost školke zamenja in razlika je ogromna. Uvex M sploh na glavo ni šla, medtem ko mi je bila eno številko večja prevelika. Verjamem, da so zakon čelade to, ampak res ne vem kaj je mislil tisti, ki je oblikoval to čelado po različnih velikostih. Med M in L je tako velika razlika, kot je pri kakšnih drugih številkah med 3 ciframi..

Kar se pa kolega tiče, je pa čelado že prodal. Drži pa čelade UVEX Nova Motolegenda iz LJ. Tudi jaz sem šel najprej tja pogledat po kolk so, pa probat..

Ja bom potem šel kr probat v Novo Motolegendo, da vidim če bo šla na glavo :whistle:

A kdo uporablja to čelado - UVEX HELIX RS 750 in bi lahko kaj več napisal o njej. Zanima me kako se obnese in predvsem če je zelo glasna...

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

no pa da se malo negativne reklame za podjetje

Promotor naredimtrance_33_sleep.gif

pred mesecem dni natanko ali se pa več sem se oglasil pri njih, ker pač imam namen Suomy čelado kupitglare.gif

Pač na zalogi ni imel nobenega modela velikosti M!!!

tako da mi je na kurbus tiščal S pa L....

seveda eno premalo, drugo preveliko....

no pač ozrazil sem ćeljo po dotičnem modelu Suomy Spec Exstrem ( pride okrog 800€)

ja odgovor je bil se da naročit, pač 10 dni pa jo imamo tu. plačate 20€ poštnine se zraven headbang.gifheadbang.gif

mislim zasluzi 200€ na helmi pa se 20 bi mi poštnine zakasiralwhistle.gif

no pač ok... recem preverite če je dobavljiva zaradi grafike... ja ni problem....

no do danes ni bilo odgovoraunsure.gif

aja kupil ze drugje.... tako da promotor hvala za prijaznost in ustrezljivost.

lp miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa da se malo negativne reklame za podjetje

Promotor naredimtrance_33_sleep.gif

pred mesecem dni natanko ali se pa več sem se oglasil pri njih, ker pač imam namen Suomy čelado kupitglare.gif

Pač na zalogi ni imel nobenega modela velikosti M!!!

tako da mi je na kurbus tiščal S pa L....

seveda eno premalo, drugo preveliko....

no pač ozrazil sem ćeljo po dotičnem modelu Suomy Spec Exstrem ( pride okrog 800€)

ja odgovor je bil se da naročit, pač 10 dni pa jo imamo tu. plačate 20€ poštnine se zraven :headbang: :headbang:

mislim zasluzi 200€ na helmi pa se 20 bi mi poštnine zakasiralwhistle.gif

no pač ok... recem preverite če je dobavljiva zaradi grafike... ja ni problem....

no do danes ni bilo odgovoraunsure.gif

aja kupil ze drugje.... tako da promotor hvala za prijaznost in ustrezljivost.

lp miha

Se popolnoma strinjam s teboj, s tako nevednostjo o prodaji čelad pomoje nebi doživel tudi v trgoavtu. Pripeljal sem se iz KR.,po dveh minutah v trgovini mi je bilo takoj žal za vsak €. ki sem ga dal za bencin, s tem da so mi po tel. zaterjevali da imajo veliko izbiro čelad:headbang:

Popravljeno . Popravil KUŠČAR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm par let nazaj naročil novo šipco, ker je niso imeli na zalogi so mi obljubili, da me pokličejo TAKOJ ko jo dobijo. :headbang: Še kar čakam. Še sreča, da sem kupil drugo čelado, vendar ne pri njih. Šipce imajo vedno na zalogi. :worship:

Popravljeno . Popravil hajamoto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Prodam čelado suomy vandal - srebrne barve - številka M - nošena 3x vedno s podkapo. Ali menjam za Nolan N103.

Zadnja cena 180€.

LP, ROk

Popravljeno . Popravil Kawl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Živjo!

V Louisu imajo to čelado za 50% znižano, pa me zanima, če ima kdo izkušnje z njo ali pa link do kakega testa:

http://www.louis.de/...artnr_gr=504866

Hvala!

Nimajo jo na policah; možno jo je naročiti samo preko internetne trgovine! Tudi meni je zadeva zanimiva...........pa ne moreš poskusiti in videti!!!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Mene pa zanima če ima gdo v Lj kakšno Suomyjevo čelado M velikosti po možnosti Vandal da bi jo nataknil na mojo betico da vidim če mi sede.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Nimajo jo na policah; možno jo je naročiti samo preko internetne trgovine! Tudi meni je zadeva zanimiva...........pa ne moreš poskusiti in videti!!!

Lp

A pol res nobenga komentarja na 750ko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Kje lahko kupim za RS750 Carbon "dark smoke vizir". Pri Lojzu se da naročit, M. Legendo so pa ugasnl :wallbash:. Ma še kdo?

Thanks.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...
  • 5 mesecev pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Pozdravljeni,

zanimam me kje v SLO se da testirat UVEX čelade? A te trgovine, ki ste jih našteli še obstajajo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uvex ne izdeluje več motorističnih čelad. Mogoče kje dobiš kakšno staro zalogo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem svojo Uvex Uvision kupil v Lojzu 2011. Edina, ki je bila pri moji velikosti M dovolj udobna, hkrati pa še kompozitna. Je bila pa že takrat znižana za 50% in verjetno kakšno leto izven proizvodnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

kje v slo prodajajo suomy čelade, da probam velikost, iščem spec1 extreme

Popravljeno . Popravil Spider™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!