Skoči na vsebino

Suomy + Uvex čelade


Diablo

Priporočene objave

Pravkar prišel iz razprodaje motoristične opreme v motorrad klinik

čelade 30%-35% ceneje

nekateri kombinezoni tudi do 40% ceneje

rokavice 35%-40% ceneje

Nbavil sem UVEX WING RS čelado prejšna cena 4600 ATS končna cena čelade je bila 2600 ATS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

quote:

A ma kdo kakrsnekoli izkusnje z Uvex celadami?

"wing rs factory pilot".

Model po katerem sprasujes vozi Diablo in ti bo on lahko vec povedal. Jaz pa uporabljam VX7 in sem z njo kar zadovoljen. Razen tega da je glasna je vse ok. Sem jo prejsnjo soboto testiral se po dezju in nimam nobenih pripomb.Tudi zracenje deluje korektno. Vizir je obdelan antifog in proti praskam.Sicer pa pridi na FS pa prinesi katalog zraven pa bomo rekli kaksno!

Eintopf schmeckt immer!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Jest sm si omislu Uvex flip-up in morm rečt da sm kr zadovoljen - rosi se ne pod nobenim pogojem, edino kar me moti, je to, da nima prtivetrne zaščite na bradi. Cena - okrog 60 000.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Jst sem imel Uvex BOSS 3000 in je bla ful vredu čelada.-predvsem zato, ker mi je pred 20 dnevi rešila življenje.škoda da še na nogi nisem imel ene, da bi mi ostala cela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

V zadnjih dveh tednih imel končno možnost preizkusiti svojo novo UVEX V1. Kaj naj rečem? Zasluženo zmagovalka ADACa in Motorrada: Tesni in prilega se odlično, _zelo_ malo hrupa v notranjosti, rošenja nič, najbolj pa navdušuje vidljivost. Vizir je iz hi-tech plastike - makrolona, ki se sicer uporablja tudi za izdelavo CDjev. Lahko le priporočam.

V primerjavi z Nolan N100: ko sem se prvič peljal z V1 se mi je zdelo kot da sem izgubil občutek za hitrost: tudi pri visokih hitrostih je pod čelado vse tiho, nič bobnjenja od vetra ob ušesih, tudi brez podkape. Zelo udobno. Tudi vidljivost neprimerno boljša, še posebej ob nizkem soncu ter na zelo gladkem (bleščečem) asfaltu. Vizir je leichgetönt; V mraku ne moti pretirano, ponoči pa še nisem preizkusil: verjetno izgubiš nekaj detaljlov.

Ne vem pa ali čelado prodajajo v Slo. Jaz sem jo kupil v Nemčiji. Na zastopnikovih web straneh je ne najdem.

Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem pa ali čelado prodajajo v Slo. Jaz sem jo kupil v Nemčiji. Na zastopnikovih web straneh je ne najdem.

Celada Uvex V1 je na zalogi pri uvozniku (Claas).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Celada Uvex V1 je na zalogi pri uvozniku (Claas).

Na njihovih web straneh (www.claas.si) je ni niti pod čeladami niti v cenikih. Veš morda ceno?

Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Po moje je boljše, če kupiš Nolan N 101. Je boljše aerodinamično oblikovana, odpreš jo lahko z eno roko, ma zaklep vizirja. Po moje je špica ,cena pa tudi tam okrog 55 k SIT.

Suomi sem pa tudi gledal ampak mi dizajn sploh ni všeč, pa tista ko se da spredi odpret moraš uporabit obe roki-pa neke gumbe ima za pritiskat-pa pribl. ista cena.

To je samo moje mnenje. O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suomy čelade so nasploh majhne in ozke, sam tista pa še posebej, sam tko, če maš primerno velik čeber, pa ne morejo biti slabe, če jih še Max nuca.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suomy čelade so nasploh majhne in ozke, sam tista pa še posebej, sam tko, če maš primerno velik čeber, pa ne morejo biti slabe, če jih še Max nuca.

lp

Rudi

BAJE da so serijske celade pri vseh znamkah cisto nekaj drugega kot tiste ki jih nosijo tekmovalci....

BAJE da je Arai izjema pri kateri se celade tekmovalcev ne razlikujejo prav dosti od tistih ki jih je moc kupiti v trgovinah....

[Guess what protects my head? :OK: ]

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej in najbolj tista kila sive gmote v piskru, šele potem Arai.

Za čelado lahko daš 1,000.000 tolarjev, pa ti ne bo dosti pomagalo, če imaš pod čelado za 100 g kurjih možganov. ;) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BAJE da so serijske celade pri vseh znamkah cisto nekaj drugega kot tiste ki jih nosijo tekmovalci....

BAJE da je Arai izjema pri kateri se celade tekmovalcev ne razlikujejo prav dosti od tistih ki jih je moc kupiti v trgovinah....

[Guess what protects my head? :OK: ]

BAJE, da če vržeš volneno kapo in čelado iz 11 štuka stoplnice, volnena kapa ostane nepoškodovana, čelada pa je čist uničena, tako da BAJE je potem bolj varno met na motorju volneno kapo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BAJE, da če vržeš volneno kapo in čelado iz 11 štuka stoplnice, volnena kapa ostane nepoškodovana, čelada pa je čist uničena, tako da BAJE je potem bolj varno met na motorju volneno kapo  :hmm:

Nič BAJE, to je neizpodbitno dejstvo! :lol1:

Aja, pa velja tudi za 7., 9. in 12. nadstropje! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se posipam s pepelom..... a kdo kupi skoraj novo celado? cena po dogovoru, lahko tudi menjam za volneno kapo ali debelejsi smucarski trak :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej in najbolj tista kila sive gmote v piskru, šele potem Arai.

Za čelado lahko daš 1,000.000 tolarjev, pa ti ne bo dosti pomagalo, če imaš pod čelado za 100 g kurjih možganov. ;) :P

eno je preventiva, drugo pa kuretiva....prve se ni na trgu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!