Skoči na vsebino

Caberg čelade


Guzzila

Priporočene objave

a tole http://www.caberg-he...r=W&p=3&lang=en kdo uporablja slučajno?

Jaz sem jo kupil lani in z njo lani prevozil nekaj tisoč kilometrov pa se nimam kaj za pritoževat. Razen čiščenje notranjega dela vizirja. To mi je utrujajoče, ker moram bit previden, da ne poškodujem antifog premaza.

Sicer pa je to moja prva čelada tako, da je ne morem s katero drugo primerjat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

zagrel sem se za model Ego, pa me zanima če ima kdo iskušnje z njo. pri loisu je za 200€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Živio

Imam namen nabavit preklopno čelado pa sem na spletu zasledil zelo ugodno čelado Caberg Duke.

Zanima me predvsem kakšna znamka čelad je to in ali ima že kakšen iskušnje s tem modelom.

lp Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živio

Imam namen nabavit preklopno čelado pa sem na spletu zasledil zelo ugodno čelado Caberg Duke.

Zanima me predvsem kakšna znamka čelad je to in ali ima že kakšen iskušnje s tem modelom.

lp Robert

S tem modelom ne, imam pa Caberg Justissimo, ravno tako prekopno, in sem povsem zadovoljen (po 3 sezonah), edina zamera je to, da nima opcije Pinlock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nofla... kako pa je z glasnostjo? Ker jaz bom popi..dil, tako žvižga N100. Ali bo naslednja full-face ali pa jet, pa amen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nofla... kako pa je z glasnostjo? Ker jaz bom popi..dil, tako žvižga N100. Ali bo naslednja full-face ali pa jet, pa amen.

lej, nimam občutka da bi bila preglasna, jasno pa svoje naredi vizir na motorju, bi pa moral poiskusiti tudi nolan, potem bi pa lahko kaj rekel ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, saj to je... ko sem sam, mi piha in žvižga. Ko pa je moja zadaj, pa zrak tako lepo nese čez, da lahko vozim 130 z odprtim vizirjem, pa niti sapice ni. Saj vem, ni univerzalnega recepta, samo test v praksi. Bom poskusil še malo poeksperimentirati z naklonom šipe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam Caberg duke booster. Kupil poleti. Težko naredim kakršnokoli primerjavo z drugimi, ker je to moja prva preklopna.

Za ta denar, sem prepričan, dokaj dober nakup. Jaz sem sicer ciljal na čelado višjega cenovnega razreda zelo priznane znamke, ampak hudiča...moja betica se v njej po dveh peš krogih znotraj trgovine NI počitila dobro. Pa sem probal še eno, pa še eno. Nazadnje sem vzel Caberg...ker sem se v njej pač najbolje počutil. Ni tiščala, ni "plesala", lepo gre gor, lepo dol, tudi sistem zapiranja/odpiranja je preprost...

Lažje se boš odločil, če greš v trgovino in jo daš na glavo. Lahko...bo zate popolno razočaranje. Al pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledal in meril sem en njihov klap. Modela ne vem. Izdelava zelo solidna glede na ceno. Verjamem Tedybearju da mu druge celade niso sedle. Ker precej res specificno obliko. Na mojo okroglo cebulo v poprecju sedejo celade stevilka M(do zdej ze xlite schuberth arai suomy agv in shoei) Caberga zal ne morem nosit nobenega. M krepko pretesen, L preohlapen.

Definitivno jo je treba pomerit, in ce sede, verjamem da sede kot ulita.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za namige in odgovore.

glede šumenja mislim da ne bo problemov ker imam povišan vizir spredaj.

danes sem bil v tc motoshopu in si čelado ogledal bolj natančno.

Trgovec mi je rekel da je rang nekje Nolan-a samo malo bolj cenovno ugodno.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

nabavil preklopnp čelado Caberg sintesi vel.L.

lepo sedla na glavo ima tudi Pinlock dodatek.

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Caberg Duke tanajceneša (120+drobiž) me je prijetno presenetila. Komfortna, sprejemljivo glasna, poceni, pinlock priložen, bolj švoh sončna zaslonka, poceni, .... Zračenje dobro deluje na nakedu, precej slabše na oklepniku. Danes preizkusil v dežju - občasno sem moral pripreti vizir (brez pinlocka), vodo drži dobro. Žvižga, ko obrneš glavo v desno. Na levi je vdolbina za modri zob, ki jo prelepiš in neha šelesteti.

Skratka "zelo zadovoljivo".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

upam, da so kaj popravli, ker po dveh sezonah tista plastika škripa za znoret - govorim za model Duke. Na pogled pa ne delujejo kaj preveč različne - model Duke s senčnikom bi sam rekel.

Če bi se še enkrat odločal, se bi spet za Nolana. Pa magari počakaš na kakšno akcijo oz. vzameš modele iz "outlet" ponudbe. Seveda, če ustreza oblika tvoji glavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozim Justisimo gt že peto sezono in sem zelo zadovoljen.

Tako da bo naslednja tudi caberg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!