Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

Kot prvo me zanima kok si kej upate skakat s krosovci,pa kje se vozte??

katere cifre zobnikov mate spredi pa zadi?? :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se vozim po brniski progi. Preskocil sem ze vse skakalnice. Ena je dost velika pa tisto poj ne zmeram.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa tam je menda se ena freestylee skakalnica,kdaj se pa voziš tam,a morš kej plačat,ker se jest u kratkm nameravam tud tam vozit,ker mam motor iz okolice Medvod!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Placat je treba 2000 SIT. Za cel dan to. Sam kaj ti to pomaga, ce si po eni uri cist prec.

Ce bo naslednji vikend lep vreme grem v soboto.

Ja je freestyle skakalnica, ampak te se ne lotevam. Sej so na progi dost velike.

Ker motor pa imas?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Husqvarno CR 125,ravno to nedelo sem jo poštrihu na črno tako da zgleda :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej mene pa zanima ker letnik je tvoja huska, pa če si mel že kej tezav z no, k jst mam tut ta cross l.96 . Pa če mi bo ratal bi tut jst šol u kratkb na kero progo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letnik je 94,do sedaj nč problemov(res de jo mam komi dva mesca,sam upam de bo vse cool),je pa še nejbl hud motor od vseh k sm jh mel,njbl požene kri po žilah :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja en problem sem že odkril,špice na zadnjem kolesu so vse losane,a kdo ve kje bi se dobil un ključ za na šponat jih,upam da še ni prepozn,ker ko sem videl brata ko se je peljal,sem opazil da zadnja guma že lepo "pleše" (pa tri špice že manjkajo) <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda nej gre u kurac vse skp,dons mi je že ta prvo prestavo sfukal,kar naenkrat je nekaj zahreščalo,vrgl mašino v ler in sedaj ko hočem iz druge dat v prvo,dam lahko samo še v ler,da bi pa še naprej dol v prvo prešaltu pa ne gre :BUA:

zanima me če kdo ve kok pride popravilo

pa še če se loh vozm brez prve prestave,ker nočem še bolj menjalnika sfukat

če je že kdo imel take težave?

hvala za odgovore

ampak res čist vsako pomlad se mi kaj zgodi(še kurbl se mi je losov),nimam sreče

:angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda nej gre u kurac vse skp,dons mi je že ta prvo prestavo sfukal,kar naenkrat je nekaj zahreščalo,vrgl mašino v ler in sedaj ko hočem iz druge dat v prvo,dam lahko samo še v ler,da bi pa še naprej dol v prvo prešaltu pa ne gre :BUA:

zanima me če kdo ve kok pride popravilo

pa še če se loh vozm brez prve prestave,ker nočem še bolj menjalnika sfukat

če je že kdo imel take težave?

hvala za odgovore

ampak res čist vsako pomlad se mi kaj zgodi(še kurbl se mi je losov),nimam sreče

:angry:

PA KVA SI OD MOTORKE PRIČAKOVAL?

3120XP_1016-045_400x116.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha,ha ok. a loh zdej mal resnosti prosm

RESNOST ČEŠ JMT...........PRODAJ TA STARA JAJCA IN KUPI KEJ OD LETNIKA 2000 NAPREJ, PA BOŠ IMEL (KOLIKORTOLIKO) MIR!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RESNOST ČEŠ JMT...........PRODAJ TA STARA JAJCA IN KUPI KEJ OD LETNIKA 2000 NAPREJ, PA BOŠ IMEL (KOLIKORTOLIKO) MIR!!!!!

Tud letnik 1990 je lahko, ce imas motor redno stiman in menjane stvari katere so veliko na udaru, ni problem vozt s takim motorjem. Ti lahko tudi pri letniku 2000 odleti prva prestava, brez problema....

Po vsej vrjetnosti ti je sla vilica na menjalniku katera porine zobnik za prvo prestavo. En dopoldne dela za podret motor in dat novo noter, ali pa ce ti jo bo kdo lahko zavaril( nevem tocno ker material je) najbols novo pa je.

Predlagam pa da se ne vozis, ker ti lahko kateri kol koscek zeleza ki se je odlomu pride med zobnike menjalnika in ti bo sel cel menjalnik ali pa se kaj zravn...tko da najbols da cimprej zrihtas...al pa poves ceno za kok prodas pa pridem gledat :hmm:

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RESNOST ČEŠ JMT...........PRODAJ TA STARA JAJCA IN KUPI KEJ OD LETNIKA 2000 NAPREJ, PA BOŠ IMEL (KOLIKORTOLIKO) MIR!!!!!

drugače pa rock če mislš resno ga kupt ti ga dam za 250 jurjov

bojč veš kaj!Nimamo vsi očkov pa mamic da bi nam čisto novi motor kupoval za tak dnar k sm jest tega dobil je blo zame isto kot mogoče zate nov

drugač pa rock če mislš resno ti jo dam za 250 jurjov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bojč veš kaj!Nimamo vsi očkov pa mamic da bi nam čisto novi motor kupoval  za tak dnar k sm jest tega dobil je blo zame isto kot mogoče zate nov

drugač pa rock če mislš resno ti jo dam za 250 jurjov

Ja jest tudi nimam te sreče, da bi mi tastari kupovali karkoli (ne vem od kot ti BUTASTA ideja da mi).

Angleži imajo en dober pregovor "NISEM TAKO BOGAT, DA BI KUPOVAL POCENI".

Poglej na stvar mal drugače: imaš 10 let stare gare, še se nisi začel prow vozt že je šel menjalnik u k***c, za ga popravt bo rablo nekej dnarja, jutri ti bo šla mašina u franže,...in na konc sezone ugotoviš, da si zapravu na njega 150-200ksit(ta scenarij se zgodi v veliko primerih).

Prodajaš ga za 250ksit; dobi nekje še 150 tavžnt in za ta dnar lahko kupiš letnik 99-2000.

In za to res ne rabiš met fotra veleposestnika, pa strice in tete v ameriki!!!!!!

Rock vem da se da dobro vozt tudi z letnikom 1990, samo so hudo redki, in verjetnost da boš tacga kupu je majhna, tisti ki pa tak stroj ima, ga pa v glavnem ne prodaja, ker ve da nebo zanj nič dobil.

Pa čimboljše popravi motorko!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jest tudi nimam te sreče, da bi mi tastari kupovali karkoli (ne vem od kot ti BUTASTA ideja da mi).

ja kdo je pa reku da sem zate govoru? :blink:

drgač se je pa mojmu frendu dons pr hondi cr 250 sfuku clindr pr tazadni bremzi pa še tretja šaltnga :lol1: tko da jebeš letnik 00 al pa 94,krosle se sfukajo

problemi so,problemi bojo in kurc jih gleda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ima kdo na compu alpa netu kakšen file kjer bi lahko pogledal cene rezervnih delov za huso

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej hribar jst sm mel tut že take težave pr huski, sam men je pa šol semering na vodni pumpi. Zarad tega je voda pršla u menjalnik pa mi je drugo prestavo sfukal, k ni nč mazal. Ej pa ne se nč vozd zdej k boš še kj druzga sfuku.

Pa še neki za husqvarno se tško dubi dele jst sm čaku več k en mesc. Najprej sm u tuvarn u italiji naroču pa ni blo nč k je preveč stara mašina (maml. 96). Pl sm pa pr Zupino naroču pa dal 20000sit.

Sam zdej pa dela sam merkat morš menjalnik koko menaš.

Kr se pa špic tiče pa uzameš navadn kluč mislm da 7 pa lepo zategneš pa mal nacentriraš.

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok si pa mogu menjat delov takrat,pa kako to mislš de morš pazt pr šaltanju,a to k dol šaltaš de preveč mašina ne bremza al kaj,ne smeš na silo?

A morš pr menjavi celo mašino dol vzet?

thnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok si pa mogu menjat delov takrat,pa kako to mislš de morš pazt pr šaltanju,a to k dol šaltaš de preveč mašina ne bremza al kaj,ne smeš na silo?

A morš pr menjavi celo mašino dol vzet?

thnx

Pri menjavi moras podret celo masino narazen...

Menjat moras komplet dihtunge od masine.

Pa seveda najdt kaj je narobe da ne gre v 1......pol pa narocit..

LP;rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja itak da morš mašino dol snet sam to bo ta mal prublem pa sej boš vidu.

Drugač pa kr se šaltanja tiče ti za husko priporočam da mal sklopko uporablaš, k nima to dobrga menjalnika, sam ma pa kej druzga tok bl uzdrzlivga kot je bat pa cilindr.

Ker ole pa maš jst mam motorexa k je baje mal bol za menjalnik, če pa hočš šparat na kuplingi pa not uli motula.

Pa še en nasvet nč se ne sekiri k boš kmal zrihtu krosko pa bo naprej letel, tko to je!!!! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

i hope so,drgač mam pa tts olje trenutno.Se vidmo na Brniku mogoče,ko bo popravljena! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

i hope so,drgač mam pa tts olje trenutno.Se vidmo na Brniku mogoče,ko bo popravljena! :yea2:

TTS v menjalniku :? Pa kaj si siguren? Pol ni čudno da ti je vse ras*ukal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TTS v menjalniku :? Pa kaj si siguren? Pol ni čudno da ti je vse ras*ukal.

se mi zdi da se niste zastopl :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!