Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

Ej a kej na proge hote, jst bi šol enkrat na Brnk. Pa če mi lohk mal puvete kok je za plačat kdaj lohk pridš al je to vseen?????????? :yea2:

Ej tts ni za menjalnik, lohk da maš castrol sam kerga druzga.!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej a kej na proge hote, jst bi šol enkrat na Brnk. Pa če mi lohk mal puvete kok je za plačat kdaj lohk pridš al je to vseen?????????? :yea2:

Ej tts ni za menjalnik, lohk da maš castrol sam kerga druzga.!!!!!!!!!!!

Na brniku sem bil v petek, soboto in se nedeljo, zaenkrat se kot gledalec, .....

Am za cel dan je za placat 2000sit, nevem pa ce se da za pol dneva oz. za ure...to nevem..

Prides lahko kadarkoli, mislim da je itak skoz odprta proga. Ce ga ni unga pac ne placas nic..

Ce boste sli povejte pridem zravn...

Lp; Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem po vsej verjetnosti jutr na progo. Tko ob ene desetih bom tam al pa mal kasnej. Pa poj v cetrtek bom tud sel, ce bom dobil prikolco.

Drgac je pa 2000 sit za placat ja. Ni vazn kok casa si tam. Al se en krog odpeles al si pa cel dan tam. Isto!

V sredo se ne bo dal furat zato k progo stimajo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2005CRF450.jpg

Taka bo Honda CRF450 letnik 2005. Ostalo si preberite!

The pic was taken at the first Japanese National championship a couple of weeks ago. Okay, I know it looks like a 2004 CRF 250 but look closer…. It has a totally new frame and airbox. Look closer at the motor and you will see that it is a 450. The biggest news is that the motor has fuel injection! A friend says that the chrome piece coming off the wiring harness is the o2 sensor. This new F.I. virtually eliminates the four-stroke bog, or cough, or whatever you want to call it. And there isn’t a hot start cable because fuel injection doesn’t need a hot start. It fires up on the first kick, and dealers will have a program to custom tune ignition maps. Other changes include new fifth-generation frame, anodized trees, larger brake rotors, and a new airbox

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons smo se pa srečal pol...ampak se ne poznamo...

no naslednič je treba kakšno rečt...

Prideš jutr kej??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons smo se pa srečal pol...ampak se ne poznamo...

no naslednič je treba kakšno rečt...

Prideš jutr kej??

Na zalost ne,dans sem prsu cist slucajn,sem vozu mim,bom pa probu drug tedn,ce si bom lahk sposodu motor,bi se js kak krog odpelu.Pa bomo se kaksno rekli.Jutr pa po "pameti"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no evo se ena slika od danes...

No poglej ga deckota..:) dobr si vozu..sem te gledu :)

Kr tko naprej, kmal se ti pa se jest pridruzim...

LP,Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No poglej ga deckota..:) dobr si vozu..sem te gledu :)

Kr tko naprej, kmal se ti pa se jest pridruzim...

LP,Rock

Jst bi vaju tud rada u živo ne sam na slikcah tkole vidla :yea2: povejta kdaj lohka pridemo navijat :P :OK:

Jupi jaja jupi jupi ja..... :010 :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej a mi lohk puve edn s kero prestavo prlti na ta dovgo skakalnco, da lepo do konca skoč? ( 125ccm )

:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kero to misliš tadolgo, tisto ko se iz jame pripelješ ali tisto predzadnjo pred ciljno ravnino?

Tista predzadnja pred cilno mi sploh ni všeč ker je pol takoj ovink pa banda je bla zdej še čist zanič...drugače pa s 4 bi lepo skoču čes ampak jest nimam jajc...čez uno z jame bi pa s 3 preskoču...pa tud ni... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala!

Sam tko me je zanimal zarad peredstave.K mam eno pr ns, pa skačm tut s 3., več ne morm k je pol sam še ravnina za pristat. Sm enkrat probu mal pretiravat pa so me dva dni jajca bulela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz z 250ccm na tisto iz grabna ven prpelem s cetrto, loh bi s tretjo, ampak bi imel ful obratov. Tista skakalnica iz grabna mi je se najbl vsec. Evo se ena slikca iz omenjene skoke.

post-14-1083701456.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pa mors na vsako skoko drgac prpelat. Kako greste cez tisto k je zraven dunlop znak? Jaz ponevad pridem z gasam do sredine, poj pa sred klanca spustim gas, da me lepo nagne naprej. Pa se to me vcasih nese na zadnje kolo. Drgac pa tud sam v zraku stistnem skolopko pa zadnjo bremzo pa me tud lepo naprej nagne.

K na tisto najdaljso iz grabna pa grem zmerej z gasam cez, pa se prav lepo leti.

Ta slika je pa po padcu pri doskoku na tisti skoki iz grabna. V zraku se ne znam lih manevrirat pa sem prletu na tla postran. Posledice znane.

post-14-1083702038.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ponevad pridem z gasam do sredine, poj pa sred klanca spustim gas, da me lepo nagne naprej. P

jap tud jest pridem s 4 na tisto pa pol spustim da lepo cez pades, ampak pol je spodej mal zajeban k je tist pesek banda pa se ni prov lepa tko da tm sem prvic padu ker sem po zadnjem dol prletu pol me je pa mal zmetal...

slike so pa :OK: :yea2: zgleda kot da bi po nebu letov...mas dobrega fotografa :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jaz sem ze na tistmu pesku padu. Mezko mi je pa tam zadnjic odlomu rocko za prvo bremzo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem slisov ja da ti je ze novo narocu ;) drgac sem jih gledov po cca 4500 v lj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4500sit :BUA: :wacko:

Jaz jo dobim za 1530 sit.

Original je 2700sit.

Razn ce mislis komplet plastiko pa gumico cez(rocka za gas)?

Popravljeno . Popravil BlazS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo to so pa slike iz zadnje voznje. Sem jih kar zdruzil ene par da ne bom postov nabijal. Na drugi sliki se lepo vidl da mi je ene pol metra zmanjkal. Kdaj mi rata kdaj pa ne. Se vseen pa raj vidim da skocm mal premal kt pa da jo preskocim k poj me ful bl zabije.

post-14-1083780149.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4500sit :BUA:  :wacko:

Jaz jo dobim za 1530 sit.

Original je 2700sit.

Razn ce mislis komplet plastiko pa gumico cez(rocka za gas)?

slike...zakon!!

no ja glede teh stvari kje je kaj ceneje dajbolj da se enkrat na kaksnem :beer2 dobimo pa mal predebatiramo.

Kje boste pa za vikend kej, sicer je bolj slabo vreme napovedano...

Se mi pa zdi da ni ne vem kaj motokrosistov na forumu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!