Skoči na vsebino

Slovenski Rally


bOnZy

Priporočene objave

Bil na drugem delu Saturnus rallyja(včeraj,na Vojskem)in morm rečt da mi je blo prov hudo...stal sm prav na zadnjem ovinku za 180° v desno in se je dal vidit marsikaj :OK:

Kdo ve kdaj je naslednji rally v SLO...mislim da je rally Postojna :hmm:

P.S.:

Čestitke Jerebu,čeprav sm bolj navijal za Peljhana :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf...najbl neidealen čas zame .) :doze:

Ampak useen upam da mi bo ratal prit pogledat kej!

Je mogoče kakšna uradna internetna stran rallyja Postojna???Jst namreč nism nič našel!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Imam eno vprašanje glede Peljhana.

Ker prodaja blagovne znamke Audi/VW, kako da mu dovolijo voziti tujo znamko? Če je odgovor, ker VW/Audi nimajo primernega avtomobilčka, ali to pomeni da ne izdajajo dovoljenja/homologacije za npr. predelan avtomobil?? Ker so A4 quattro in ker so Golfi V. 4 motion, pa turbo motorji. :hmm:

No ja, saj tudi Jereb prodaja Seate pa vozi Subaujčka.......

Hvala za odgovor...... :grim

Popravljeno . Popravil viggen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tom Nemarnik bo vozu clio s1600,po napovedih se vraca bubnic

napoved generalno:pelhan,bubnic,kaucic

n2000:jeram,turk,smrdel

yugo:prezl,fratina,komar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 let pozneje...

Ker ne vem, kam bi to "vtaknil, bom kar sem" ...

 

Ker mi "dolgoročni spomin še vedno deluje", se tudi še vedno spomnim s katerim avtom je tekmoval g. Brane Kuzmič, na eni od hitrostnih preizkušenj tudi iz Idrije proti Vojskem ...

 

kuzmic2.jpg

 

... in sedaj ugotavljam, da je g. Brane že tedaj "med ta velikimi reli avti" nakazoval, v katero smer se bojo po svoji velikosti razvijali bodoči reli avti ...

 

hyundai-i20.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

hqdefault.jpg

 

 

A morda kdo ve, kje bi bilo mogoče videt legende grupe B, kot so Audi Quattro, Peugeot 205 T16, Lancia 037...

Je kakšen classic rally v okolici sosednjih držav :D?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hqdefault.jpg

 

 

A morda kdo ve, kje bi bilo mogoče videt legende grupe B, kot so Audi Quattro, Peugeot 205 T16, Lancia 037...

Je kakšen classic rally v okolici sosednjih držav :D?

Jeseni je v San Marinu "Rally Legend", lani sem bil tam - noro...letos obvezno spet.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jez sm meu prilko to videt kot predvozače na svetovnem prvenstvu v italiji. Na žalost zgledajo precej nebogljeno napram sodobnikom. Pa sm bil ekstremno srečn, ko sm vidu mimo mene drvet Lancio 037 in S4.....

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Jeseni je v San Marinu "Rally Legend", lani sem bil tam - noro...letos obvezno spet.

Lahko bi se mal zmenli da kdo pele pa nas gre več motosvetovcev u kup :P

10./11. oktober

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi se mal zmenli da kdo pele pa nas gre več motosvetovcev u kup :P

10./11. oktober

Midva z ženo greva že v sredo popoldan, tako da bova v San Marinu že v četrtek zjutraj, zaparkirava kamper, se presedeva na skuter in prečeševa hitrostne, da vidiva kako se je najbolje seliti, pa še malo si bova ogledala državico, za kar lani ni bilo časa. Bi pa opozoril vse, ki imate namen iti na ta rally - San Marino NI v EU in tam ne veljajo evro tarife za GSM (najbolje je blokirati še italijanski signal in upati, da bo lovil).

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Midva z ženo greva že v sredo popoldan, tako da bova v San Marinu že v četrtek zjutraj, zaparkirava kamper, se presedeva na skuter in prečeševa hitrostne, da vidiva kako se je najbolje seliti, pa še malo si bova ogledala državico, za kar lani ni bilo časa. Bi pa opozoril vse, ki imate namen iti na ta rally - San Marino NI v EU in tam ne veljajo evro tarife za GSM (najbolje je blokirati še italijanski signal in upati, da bo lovil).

maš kakšno sliko/ mal potopisa, kdo je zmagu :) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš kakšno sliko/ mal potopisa, kdo je zmagu :) ?

Žal je zaradi spleta okoliščin tik pred odhodom (dva dni) prišlo do odločitve, da ne greva - sicer letos nisva ostala čisto brez adrenalinskih popotovanj, saj sva bila v Spielbergu na DTM-u, v Brnu na Motogp in v Krškem na dirki svetovnega prvenstva v Speedway-u. Na koncu se je izkazala odločitev za pozitivno, saj mi je predvčerajšnjim na krajši poti po Sloveniji počil povratni vod sistema za vbrizg nafte in se je vse skupaj končalo na vlečnem vozilu. Vsekakor pa ostaja ogled rally-ja v San Marinu v koledarju za drugo leto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
  • 6 mesecev pozneje...
Ob 26. 5. 2015 at 8:06, Roman pravi:

Jeseni je v San Marinu "Rally Legend", lani sem bil tam - noro...letos obvezno spet.

Letos sem pa tudi jaz tam, bo še kdo od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, OldSchool Kawi pravi:

Letos sem pa tudi jaz tam, bo še kdo od tukaj?

Zaenkrat je v planu - upam, da se vse izteče ok (spet mi je crknil kamper - pri 140k km mi je počil bat in uničil kompletno mašino...).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Kljub slabem vremenu in večinoma mokri progi sva se s kolegom kar zabavala na letošnjem Rally Legendu. Izjemni avti, ni primerjave s sodobnimi, vsaj zame.

Žal je zadnji dan bilo tekmovanje tragično prekinjeno zaradi nesreče, v kateri je Renault Clio Maxi izgubil nadzor na spolzki podlagi in letel naravnost v zaščitne bale, ki so stale pred publiko.

Žrtev naj bi bila maršal, vendar identiteta ni bila potrjena (vir: mediji). Ranjenih je bilo še 8, od teh je ena ženska v kritičnem stanju.

 

Spodaj prilagam povezave do posnetka, za tiste ki želite bolje razumeti kaj se je zgodilo, so pa posnetki precej nazorni.

Video 1

video 2

Popravljeno . Popravil OldSchool Kawi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!