Skoči na vsebino

Ali je lahko penis prevelik?


:::PENIS:::

Priporočene objave

Jedrnat odgovor na kratko in povsem preprosto vprašanje - ne vem, zakaj filozofirate? :hmm:

Ja kdo ni z malim zadovoljen, mu vecji nikoli ne bo zrastel! Jaz sem si ga dal ze dvakrat skrajsat, pa je se vedno prekratek... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali je pa "vložišče" premajhno :D

Dragi prjatu,

govorimo izključno o velikosti penisa/ov. :ph34r:

Lahko pa temo razširimo še na vložišče in potem bomo videli, kako se bodo stvari odvijale dalje. O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali je pa "vložišče" premajhno :D

točno tako...odvisno od lukne...za nekatero je prevelik za nekatero premajhen...torej.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako tipično: Ni majhnih in velikih ku*** samo majhne in velike pi***.

:lol:

:lol1: :lol1:

to ti praviš.... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja. Penis je lahko prevelik.

Jedrnat odgovor na kratko in povsem preprosto vprašanje - ne vem, zakaj filozofirate? :hmm:

Res je! Verjamem, ker mi je to tudi rekla in videlo se je, da ne laze! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je! Verjamem, ker mi je to tudi rekla in videlo se je, da ne laze! :naughty:

zok...še ena izjava dneva....

:OK: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje. :doze:

Dejte zastopt no. :ph34r:

Pepe je mislu, da je lahko CEL tak kot dojenček. V metrih pa v kilah pa to. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da lahko legitimen odgovor na to temo podajo zgolj ženske in pa homoseksualni moški.....

manuela has spoken for the female part.....

and males are being represented by ___________ __________

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da lahko legitimen odgovor na to temo podajo zgolj ženske in pa homoseksualni moški.....

manuela has spoken for the female part.....

In zakaj se pol ti oglašaš in spodbijaš ženske glasove.....

a, ja-- sej se mi je zdel :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zakaj se pol ti oglašaš in spodbijaš ženske glasove.....

a, ja-- sej se mi je zdel :devil:

:P :P :P

sej ne spodbijam...se strinjam z vami da je lahko prevelik...mam izkušnje :rolleyes: :o :lol: ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zok...še ena izjava dneva....

:OK: O:-)

caki d se neham smejat, zdejle ne morm tipkat!! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brezvezna tema. Zoprno je samo, če imaš penis kot dojenček.

Okoli pol metra dolg in kake štiri kile težek... :o

A to slučajno na koga leti????????

Madonca.....eni bom vrat zavil,k da men paše tak okol hodt,pa že ceu življenje trpet....... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to slučajno na koga leti????????

Madonca.....eni bom vrat zavil,k da men paše tak okol hodt,pa že ceu življenje trpet....... :cry:

Bogi revček!!!! :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

A tebi teško!! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot vam je že Manu povedala, ja je lahko. Odvisno od dolžine materničnenega vratu, ki je povprečno dolg od 13-15 cm. V primeru, da je penis daljši le-ta ob flodranju buta v maternično steno, kar flodračica čuti kot zoprno bolečino. Še kaj o dolžini kurčkov :hmm: :?

Za tiste fantke, ki pa imate probleme s svojimi predolgimi binglji pa obstajajo v sex shopih nastavki, ki si jih lahko med občevanjem nataknete na njih ter s tem regulirate kako globoko ga boste namočili, da pri tem vaše flodračice ne bo bolelo ampak bo lahko zadovoljno uživala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot vam je že Manu povedala, ja je lahko. Odvisno od dolžine materničnenega vratu, .............

Ne bit huda....sej vem,da o ženski anatomiji ne vem prav veliko......ampak,tuki mi neki ne štima......

dolžina materničnega vratu......da nisi ti neko drugo dolžino mislila......pa se ti je zatipkal????? :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Z ostalim se pa strinjam.....

Dolžina važi samo v toliko,da veš,od kok delč lahko žensko natakneš,pardon nasadiš,uuuuuuuuuhhh občuješ........WE :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kakšna ženska se tudi rada zlaže na to temo.....

iščeš batine sine :angry: :fight2:

ne mi s takimi ven hodit :nono: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot vam je že Manu povedala, ja je lahko. Odvisno od dolžine materničnenega vratu, ki je povprečno dolg od 13-15 cm. V primeru, da je penis daljši le-ta ob flodranju buta v maternično steno, kar flodračica čuti kot zoprno bolečino. Še kaj o dolžini kurčkov  :hmm:  :?

Za tiste fantke, ki pa imate probleme s svojimi predolgimi binglji pa obstajajo v sex shopih nastavki, ki si jih lahko med občevanjem nataknete na njih ter s tem regulirate kako globoko ga boste namočili, da pri tem vaše flodračice ne bo bolelo ampak bo lahko zadovoljno uživala.

:rolleyes:

..brez nastavka me,

Vijolca,

sploh ne spusti vase.....

Popravljeno . Popravil kekec III
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!