Skoči na vsebino

Ali je lahko penis prevelik?


:::PENIS:::

Priporočene objave

Kako ste se pustili sprovocirati temu ::penisu:: (beri:ptičku brez gnezda). Niti ne vozi motorja, niti ne ve, kaj je seks, a dosegel je, da je glede njegove teme tu že šesta stran...!?!?!?!

Raje ne bom citiral njegovega privatnega maila na svoj naslov. Čudim se le, da tukaj, (sicer za naše majhne napake vedno budni) moderatorji spijo ter temu bedaku pustijo, da se izživlja........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako ste se pustili sprovocirati temu ::penisu:: (beri:ptičku brez gnezda). Niti ne vozi motorja, niti ne ve, kaj je seks, a dosegel je, da je glede njegove teme tu že šesta stran...!?!?!?!

Raje ne bom citiral njegovega privatnega maila na svoj naslov. Čudim se le, da tukaj, (sicer za naše majhne napake vedno budni) moderatorji spijo ter temu bedaku pustijo, da se izživlja........

Falus!

Tole je rahlo :topic: ampak se moram branit, če me kdo javno zmerja z bedakom. Damianu - hvala za luciden prispevek. :004

Kar se pa tiče mojega izživljanja nad vami vsemi - se opravičujem. Sicer sem od šestih strani sam napisal le tri prispevke, ampak zgleda da je zo odločno preveč.

Najbolje da vsemogočni moderatorji poskrbijo za cenzuro in skenslajo to temo, saj se Damianu ne zdi primerna. Ustrežimo mu.

BEDAK, KI SE IZŽIVLJA...OVER AND OUT

Falus!

...vaš:::PENIS:::

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Če koga ta tema moti oz. ga nezanima jo naj pač ne prebira in ne komentira :nono:

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Falus!

Tole je rahlo :topic: ampak se moram branit, če me kdo javno zmerja z bedakom. Damianu - hvala za luciden prispevek. :004

Kar se pa tiče mojega izživljanja nad vami vsemi - se opravičujem. Sicer sem od šestih strani sam napisal le tri prispevke, ampak zgleda da je zo odločno preveč.

Najbolje da vsemogočni moderatorji poskrbijo za cenzuro in skenslajo to temo, saj se Damianu ne zdi primerna. Ustrežimo mu.

BEDAK, KI SE IZŽIVLJA...OVER AND OUT

Falus!

...vaš:::PENIS:::

No, Penis, ne smili se sam sebi, saj ni bilo tako mišljeno.

Moj prvi prispevek je bil mišljen bolj , kot štos (žal mi je, da ni tako izpadel), drugi pa bolj, kot odgovor na tvoj PM.

Pa bom jaz odnehal, saj verjetno res nimam prav.

LPD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy, vedno bolj me firbec matra, ce mas tica na vitlu, al prostovisecega (za seboj vlecenega)... :P

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebi še ni kapnilo, da to ni spolnost.com ? :blink: :devil:

hmmmm, kok pa ti ves, da ta pejđ obstaja?!? :hmm: :fight2:

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker nisem 'včiraj rojena' ... <_< :P

hmmm... :hmm: ...zakaj pa js (ki sem btw. pred 19,5 leti rojen) nism vedu za ta pejđ?? O:-)

...in Pervy, the king of anything that smells erotic, zakaj mi nisi povedu zanjo?!? :angry: :angry: :angry:

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm... :hmm: ...zakaj pa js (ki sem btw. pred 19,5 leti rojen) nism vedu za ta pejđ?? O:-)

...in Pervy, the king of anything that smells erotic, zakaj mi nisi povedu zanjo?!? :angry: :angry: :angry:

:P

odgovor na obe vprašanji se glasi - ker ni za male froce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odgovor na obe vprašanji se glasi - ker ni za male froce.

WRONG! ker JE, za male froce! :devil: enkrat prečekiral pa skoraj umrl od smeha :wacko:

no sem šel zdaj spet malo pogledat - vroče teme!

-Kaj imate od tega, da osvajate nekoga, ki je zaseden?

-Mnenja o predpisovanju kontracepcijskih tabletk

-Seksate doma?

-Oralni seks lahko povzroči tumor v ustih :)

-Ginekologi - men vs. women

-Prijatelstvo vs. partnerstvo

.....bla bla bla isto nabijanje kot ta forum, edino da ma tu saj veze z motorji včasih kak post :zzz: :devil:

cvetke:

1.

Spela je napisal/a:

Na netu iščem kake sexy igrce (free), anime pa to...ni pa nujno

odgovor: You're nasty! Welcome to the club! Na Kazi bi se marsikaj našlo.

:lol1:

2.

http://www.spolnost.com/forum/viewtopic.php?t=3310

:hmm: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy, vedno bolj me firbec matra, ce mas tica na vitlu, al prostovisecega (za seboj vlecenega)... :P

.)

Na splošno pa se mi zdi, da Zokmajster kaže rahlo pretirano zanimanje za Pervyjevega tiča... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na splošno pa se mi zdi, da Zokmajster kaže rahlo pretirano zanimanje za Pervyjevega tiča...  :blink:

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izgleda da je v fazi mladostnega eksperimentiranja...malce zašel :)

mogoče je pa čist na pravi poti..kakorkoli gledaš na zadevo.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kolikor je pot na eni strani brezizhodna, brez možnosti za nadaljevanje - česarkoli, potem je napačna. In če se konča pri slepem črevesu, je to potem slepa pot? :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom probal biti kratek in jedrnat: da in ne, odvisno kdo se kje kako najde(ta/jo/whatever).

cela debata se mi zdi malce "kratka", ali normalnega razmisljanja ali splosne inteligence. my $ 0.02.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče je pa čist na pravi poti..kakorkoli gledaš na zadevo.... :D

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: WRONG TURN!!!!!!!!!! :kva2:

ne vi meni z takimi, zok ma punco in upam da pri tem tudi ostane. v vsakem primeru pa je to ena perverznost, ki se je jaz ne grem :topic: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zok ma punco in upam da pri tem tudi ostane.

ima punco .......... ime mu je Janez......

:lol1: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na splošno pa se mi zdi, da Zokmajster kaže rahlo pretirano zanimanje za Pervyjevega tiča... :blink:

...ej, nism js tist k je temo napeljal na to!! :D pac me zanima kaka je kej konkurenca... :P :naughty:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ej, nism js tist k je temo napeljal na to!! :D pac me zanima kaka je kej konkurenca... :P :naughty:

:lol1:

Ja konkurenca je huda, jaz vam ga kar serviram... :P

post-15-1081875679.jpg

Popravljeno . Popravil Shargo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!