Skoči na vsebino

čelada v kovčku


JUDO

Priporočene objave

Da bi top-case odletel z motorja...? Možno, ne rečem da ne. Ampak, tudi po 200/uro je včasih šlo (resda po števcu), pa ni Givija niti malo treslo. Sedaj pa imam home made zadnji leder kufer (po moje enih 50-60 litrov), pa ga res dajem gor samo na dolge ture. Ni lepo videti, pa še kuri hudič malo več.... Je pa na turah fajn, da lahko zakleneš dol. Čelade ziher ne, je kaj drugega na potovanjih noter. Tako da čelado se zaklepa z jeklenico na okvir.

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi top-case odletel z motorja...? Možno, ne rečem da ne.

OOO, ja. Kamot. Ti bo NejcGS povedal kako mu ga je utrgalo z nosilca sred Laškega, pa je samo na eno ORNK GRDO FAKING lukno zapelu. Je poletel po zraku moped, bajker in kufer posebej. No, bajk pa bajker sta se nekako ujela, kufer je šel pa po svoje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OOO, ja. Kamot. Ti bo NejcGS povedal kako mu ga je utrgalo z nosilca sred Laškega, pa je samo na eno ORNK GRDO FAKING lukno zapelu. Je poletel po zraku moped, bajker in kufer posebej. No, bajk pa bajker sta se nekako ujela, kufer je šel pa po svoje :D

Videti je, da je imel motofrik v mislih normalno vožnjo in ne chrash testa.

Je pa tudi moj givi vzdržal vožnjo pri 190km/h po avtocesti. Samo tega ne priporočam. Ko kupite kovček, poglejte proizvajalčeva navodila. V njih piše maximalna dovoljena hitrost.

Glede varnosti pred krajo so pa vse napisali predhodniki. Samo za poštene lopove.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videti je, da je imel motofrik v mislih normalno vožnjo in ne chrash testa.

 

Verjetno tudi Nejcgs ni imel v mislih crash test sredi Laškega... Pa tudi ni edini, ki se mu je kaj takega zgodilo, dogaja se tudi na polikanih avtocestah.

Sicer pa sem tudi jaz vozil 200+ z Givijem, pa je ostal gor. Sem pa občasno pogledal v ogledalo, če je res še tam.

Popravljeno . Popravil dlicen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

max kokr sm jst letel s topcasom je blo cca 280, tko da neb smel bit problema...

 

za grde luknje na cesti in posledično leteče kufre, pa se lahko pritožiš samo na .... hmmm, sončno upravo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!