Skoči na vsebino

Ducati klub Slovenija


Priporočene objave

Skupina Claas d.d. je prejšnji teden razposlala dopis, da želi ustanoviti Ducati klub. Ustanovni sestanek bo v soboto, 17. aprila ob 10. uri v prostorih Skupine Claas v Lj. (na Zaloški 171).

Zamislili so si, da bi bili člani za članarino 5000 SIT deležni: darila tovarne Ducati, ki ga nameni novim lastnikom, ugodnosti pri nabavi nadomestnih delov in opreme, gum Pirelli in pri servisih. Predlagajo tudi nekaj klubskih zadev za leto 2004: obisk ene GP dirke, dva izleta in piknika v Sloveniji, obisk Grobnika, obisk Ducati vikenda (WDW) konec maja v Italiji ...

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še pomemben dodatek. V klubu so dobrodošli vsi ljubitelji Ducatijev, ne glede na znamko motorja, ki ga vozijo. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole... bilo 27 ducatistov in simpatizerjev... :hmm: ... naprej... bomo pa videli kaj bo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dogajanje na sestanku - v grobem:

za začetek naj povem, da je s svojo prisotnostjo za dogajanje dobro poskrbel naš Bladzo in se (seveda, kot vedno!) spet zelo izkazal! :OK: @Bladzo: :worship: (za tisto drugo pa najbrž dobiš batine - bom še razmislila! :angry: )! Edini udeleženec sestanka, ki je prišel z motorjem, se je pripeljal z Bmw-jem, in sicer Bladzo. :yea2: Kot vemo, bodo nekateri rekli, da je rešil čast motoristov, saj od ducatistov itak ni pričakovati, da bi se pripeljali po slabem vremenu :grrr , kar pa seveda sploh ne drži. Večini, ki bi sicer prišli z motorjem, je pot na Zaloško oz. v Ljubljano res preprečilo vreme, lahko pa povem, da so udeleženci prišli s Štajerske, Gorenjske ... in zdi se mi, da je bila udeležba vseeno prav razveseljiva. Trenutno število prijav je kar presenetljivo, pa tudi če le-to razpolovimo po dejanski registraciji kluba, bo še vedno cool oz. v vsakem primeru ravno prav. .)

Iz vsega povedanega v pozitivnem vzdušju na ustanovnem sestanku lahko sklenem, da sta koncept in smernica kluba druženje lastnikov Ducatijev in ljubiteljev te znamke in skupna, torej s tem tudi lažja realizacija aktivnosti, ki si jih sami zamislimo.

Dogovorjeno je bilo dvojno članstvo - poleg članov bodo v klubu tudi simpatizerji. Beseda je tekla o organizaciji vsega, kar je že bilo navedeno v vabilu in o marsičem, kar še želimo, o obljubah pobudnika ustanovitve kluba - prodajnega zastopnika in naših pričakovanjih, da jih bo tudi izpolnil, in še marsikaj ... ter o, ne bi verjeli, o Ducatijih :OK: .

Da vas ne dolgočasim preveč s podrobnostmi: zapisnik bodo udeleženci sestanka, drugi prijavljeni "bodoči" člani in simpatizerji prejeli po e-mailu ali po pošti, ostali pa verjetno tudi kakšno obvestilo o dogajanju (resni zainteresirani naj mi sporočijo svoj e-mail naslov).

Naslednji sestanek bo v sredo, 12. maja ob 18. uri v Claasu.

Srečno!

Perla :)

Popravljeno . Popravil Perla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Naslednji sestanek bo v sredo, 12. maja ob 18. uri v Claasu.

... toliko, da vas malo spomnim .) ...

Vabljeni! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...
Objavljeno (popravljeno)

Na sestanku Ducati kluba Slovenija v sredo, 12. maja 04 je bil sprejet ustanovitveni statut, klubski znak, izvoljeni so bili organi kluba po statutu ... Registracija kluba je v teku. Razpravljalo ter sklepalo se je tudi o drugih klubskih zadevah in med drugim je bilo dogovorjeno 1. klubsko srečanje, ki bo v soboto, 19. junija 04.

Lp, Perla

Popravljeno . Popravil Perla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

.............a ma kdo mail od DUCATI KLUBA oz. od kakšnega člana, ki bi mi lahko posregel z informacijami o vpisnini, članarini, dogajanju ......

A obstaja kakšen web page?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

3. občni zbor Ducati kluba Slovenija je bil v soboto, 16. aprila 2005 v prostorih Skupine Claas d.d. v Ljubljani.

Pregledali smo delovanje kluba v letu 2004, sprejeli letni načrt za leto 2005, zamenjali člana upravnega odbora kluba ter razpravljali in se dogovarjali o drugih klubskih obveznostih in dejavnostih.

Dogovorili smo se tudi za srečanja v Ljubljani, ki bodo vsako drugo sredo v mesecu. Prvič se dobimo v sredo, 11. maja 05.

Vse informacije na PM.

Lp in SREČNO!

Darija-Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Lep pozdrav iz Celja!

Zelo dolgo se vam nisem oglasil zaradi najnovejših pridobitev: selitev, poroka, rojstvo otroka in vse kar spada zraven, vmes pa so mi ukradli še telefon tako da nimam tel št. od nobenega člana niti od perle.

Če se bo v bljižni prihodnosti kaj dogajalo me prosim obvestite, še vedno pa čakam položnico za plačilo članarine našega slavnega Ducati Kluba.

Moj novi naslov: *****************

Popravljeno . Popravil Perla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Lep pozdrav iz Celja!

Zelo dolgo se vam nisem oglasil zaradi najnovejših pridobitev: selitev, poroka, rojstvo otroka in vse kar spada zraven, vmes pa so mi ukradli še telefon tako da nimam tel št. od nobenega člana niti od perle.

ooo, lej ga, Matjaž! B) :OK: ... smo te že pogrešali! :grim

ja, hudooo - same velike prelomnice - iskrene čestitke!!! :004

no, glavno, da je z vami še vedno četrti družinski član. ;) :P :yes: :yes:

ko bo kaka obletnica, pa le povej, da vama pridemo zatorirat kakšno "po naše". :yea1:

ekola, z novim naslovom si v klubski bazi ... obvestila sledijo in kmalu nasnidenje! :OK:

lp, Darija-Perla

p.s.: 1. opravičujem se za pozen odgovor - precej sem "leteča" :kva2:

2. upam, da dovoliš, da za tiste, ki ne vedo, povem, da si ti tisti, ki je s svojo sopotnico na monstru pripotoval do Gibraltarja in nazaj ... :worship: :worship: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

halo vsem skupaj

od letos sem ponosen lastnik monstera in sem se ze iskal ducati klub v sloveniji vendar mi nihce ni mogel pomagati.

danes pa sem slucajno preletel splet in sem naletel na vas forum

rad bi se vclanil v vas klub

mi lahko prosim posljete naslov kje in kako se lahko vclanim v vas klub

lep ducatisticni WROOOOOMMMMM pozdrav :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

lep ducatisticni  WROOOOOMMMMM  pozdrav :OK:

Ne preveč nabijat no, de no desmodromika skoz auspuh zletela :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav tudi od mene,

imam samo eno vprašanje:

- a ima Ducati klub Slovenija kakšen web page, vem da je svoj čas obstajal celo nek forum pa sem izgubil naslov. Perla ti mi boš ziher znala pomagat, hvala.

Skrijmo se zima gre :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Ker nisem našel nobenega drugega bolj primernega posta bom uporabil kar tega, verjamem da mi ne boste zamerli :D

stran z Ducati manuali za kar nekaj naših motorčkov :OK: (žal niso vsi)

http://www.duc.nu/manuals/

pozdrav vsem iz zaspanega Maribora

Domen (ST4s)

p.s.

in če bi koga morda zanimalo O:-) na Bolhi prodajam Ducatijeve modelčke (1:6)

http://www.bolha.com/index.php?search=duca...z=search&kat=-1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

En lep in dober dan!

Glede na to da letos odpade WDW sem se odločil da bom sodeloval na CENTOPASSI.

Zanima me ali je že kdo sodeloval in ali ima kdo kakšne izkusnje s tem eventom.

Cao Cao :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Koledar dogodkov Ducati kluba Slovenija za leto 2006:

17. ali 24. junij 2006: 5. skupna - spomladanska vožnja in srečanje Ducati kluba Slovenija - Vršič 2006. Na srečanje in skupno vožnjo so vabljeni tudi člani Motorističnega cluba Triumph Slovenija.

17. junij 2006: moto zbor v Medvodah,

• Grobnik, Hrvaška: Slovenski dan – 27. april 2006 ter Motohappeninga: 26. do 28. maj 2006 in 18. do 20. avgust 2006,

30. junij do 2. julij 2006 (ali po dogovoru): izlet v Dolomite,

16. julij 2006 oz. v prvem naslednjem rezervnem terminu ali terminu po dogovoru: delavnica varne vožnje v organizaciji društva MAKSI (glej: http://www.drustvo-maksi.si),

9. ali 16. september 2006: 6. skupna - jesenska vožnja in srečanje Ducati kluba Slovenija - Dolenjska in Bela Krajina 2006. Na srečanje in skupno vožnjo so vabljeni tudi člani Motorističnega cluba Triumph Slovenija.

december 2006: novoletno srečanje,

• ostalo po dogovoru.

Ponovno pričenjamo z mesečnimi srečanji na pijači vsako prvo sredo ob 18. uri na Gradu Kodeljevo v Ljubljani. Dobimo se v sredo, 7. junija 2006 (5. julija, 2. avgusta, 6. septembra, nato se bomo dogovorili za nadaljevanje).

Klubska obvestila

SREČNO!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!