Skoči na vsebino

Kje je TWIN?


YZFgeorge

Priporočene objave

10. decembra grem v Ljubljano na Kreslinov koncert. Ko pa bom že ravno tam, sem mislil da bi se lahko še v tem tolikokrat omenjenem twinu ustavil. Problem je le, da ne vem kje je, pa tudi Ljubljane ne poznam nič več kot toliko, kolikor se peljem po obvoznici, ko grem na drugo stran Slovenije.

Zato bi vam bil zelo hvaležen, če mi lahko poveste naslov (vsaj ulico), ter kako priti do tja.

Accelerate 'till you see God, then brake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

10. decembra grem v Ljubljano na Kreslinov koncert. Ko pa bom že ravno tam, sem mislil da bi se lahko še v tem tolikokrat omenjenem twinu ustavil. Problem je le, da ne vem kje je, pa tudi Ljubljane ne poznam nič več kot toliko, kolikor se peljem po obvoznici, ko grem na drugo stran Slovenije.

Zato bi vam bil zelo hvaležen, če mi lahko poveste naslov (vsaj ulico), ter kako priti do tja.

Accelerate 'till you see God, then brake.

To ti bo pa znal Twix najboljš razložit. :))

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, takole nekako. Če boš priletel po obvoznici iz štajerske strani greš ven na izhodu Šiška, pelješ po Celovški proti centru, ko na levi zagledaš zagledaš McDonalds se pripravi da zaviješ pred zgradbo bivšega Slovenija avta levo proti Litostroju, se pelješ do prehoda čez železniško progo in pred njim zaviješ levo (takoj za semaforjem). Pelješ mimo Integral-Tehnični pregledi in zaviješ levo proti kitajski restavraciji Kitajski zid (ki je ne moreš spregledati), malo naprej je pa Twin.

Upam, da se iz tega opisa da kaj razbrat, drugače pa je naslov C.ljubljanske brigade 5.

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: quote:

--------------------------------------------------------------------------------

10. decembra grem v Ljubljano na Kreslinov koncert. Ko pa bom že ravno tam, sem mislil da bi se lahko še v tem tolikokrat omenjenem twinu ustavil. Problem je le, da ne vem kje je, pa tudi Ljubljane ne poznam nič več kot toliko, kolikor se peljem po obvoznici, ko grem na drugo stran Slovenije.

Zato bi vam bil zelo hvaležen, če mi lahko poveste naslov (vsaj ulico), ter kako priti do tja.

To ti bo pa znal Twix najboljš razložit. :))

Twix

READ MY FACE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

kaj pa sploh je twin?

Twin pub je klub oz. lokal, kjer se ljubljanski motoristi zbiramo vsako sredo, tam nekje okoli 20:00. Po pravici povedano, se vsako sredo bolj dobivamo Motosvetovci, ker drugih je bolj malo, tako da smo v absolutni, relativni, dimenzionirani večini...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plan B:

Pelješ po obvoznici od MB proti KR. Greš ven na izvozu za KR.

Na semaforju zaviješ levo levo... se pravi:

Stojiš na semaforju na ČISTO levem pasu, žmigovc dela za levo zavijat.

Ko zapelješ v križišče je najprej

pas, po katerem ti vozijo nasproti.

Potem je pas, kamor moraš ti zavit.

Potem je pas, kjer vozijo nasproti tisti, ki hočejo na obvoznico proti KP.

Potem je pa še en pas, kamor lahko zaviješ če se držiš navodil od desmota.

Ko zaviješ levo (ne falit pasu) imaš še en semafor 20m za prejšnjim. Tu greš itak lahko samo zopet levo. Potem pa ne greš nazaj dol na obvoznico ampak naravnost do T križišča. (mislim da ni prej nobene omembe vredne ceste.. mogoče kakšen lokalen parking. cca 300m)

Na križišču zaviješ desno in mislim da že kar naslednje križišče desno. Pa si pri kitajski... še 100m naprej pa si pri twinu.

Na kratko:

na obvoznico proti KP

folk ki se pelje po celovški proti KR

^

Ti si pa tule, zavijaš levo. Kot da bi hotel obrniti na U nazaj na obvoznico.

Edina varianta še enkrat levo (kompletiraš U), pičiš naravnost (ne na obvoznico), na koncu desno pa čez 50-100m še enkrat desno. Pa si tam...

LP

PS: Ko desmo napiše da greš mimo nečesa... je tam križišče oz. možnost da že zaviješ v tisto smer... greš MIMO....

...kok sm zakompliciru tok simpl reč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ste zakomplicirali.

Najhitrejša in najenostavnejša za outsiderje:

na zahodni obvoznici je iz obeh smeri izhod Industrijska cona Šiška (ali nekaj takega):

-iz smeri MB: Tomačevski rondo ima direktni izstop na obvoznico, potem je izvoz/dovoz iz Dunajske (Smelt, WTC) in v podaljšku tega dovoza je izvoz za industrijsko cono Šiška. Na vrhu izvoza je semafor, tam levo, takoj čez most zopet semafor, tam desno, potem cesta (v bolj slabem stanju) med vrtički in mimo ograje Litostroja, potem se na vogalu Litosatroja na 90° ovinku (levem) cesta razširi in kar naravnost do prevega semaforja (združen z železniškim prehodom), na semaforju desno in potem čez 100 do 150 m levo (prva je vidna kitajska restavracija), tam nekje pa je tudi Twin.

-iz smeri KP: izvoz industrijska cona Šiška je naslednji izvoz za izvozom na Celovško cesto (oglašana smer za A), ven prideš med vrtički nasproti Litostroja že za 90° ovinkom na vogalu Litostroja, tam zaviješ desno na široko cesto, na prvem semaforju (+železnica) desno in glej konec opisa iz smeri MB.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se jaz kaj napisem zraven,da bo confusio casis kompletna?

ni nobenega,ki ima scaner in karto LJ doma? (HINT,HINT )

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda da ni še kakega Twina v SLO, ki bi mi biu bližji. Tle na motosvetu včasih dobim občutek, kot da so samo ljubljančani motoristi... pa nimam nč proti ljubljančanom, je tut moja mama ljubljančanka in rojen sem v lj pa žlahto mam, sam.... no ja pa sej to niste ljubljančani krivi....

ace

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

zakaj je pa pomlad bistvena?

Ker me sedaj misel na vožnjo motorja pri minus ??? temperature zraka prav nič ne ogreje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Twin pub je klub oz. lokal, kjer se ljubljanski motoristi zbiramo vsako sredo, tam nekje okoli 20:00. Po pravici povedano, se vsako

Se to dobivate tudi cez zimo - pes - ali samo ob primernih temperaturah cez leto?

--

Andraz, cyc- @IRCnet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Se to dobivate tudi cez zimo - pes - ali samo ob primernih temperaturah cez leto?

cez leto ob primernih temepraturah z avtomobili

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

cez leto ob primernih temepraturah z avtomobili

Ma to kaksno povezavo s stabilnostjo in voznjo domov?

OK, cez zimo je tam torej koma ...? Je pa rec ugodno blizu Panterja, ki je tam v Sentvidu (fitness).

--

Andraz, cyc- @IRCnet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ma to kaksno povezavo s stabilnostjo in voznjo domov?

verjetno ne....

quote:

OK, cez zimo je tam torej koma ...?

ne vem,pozimi se nisem bil tam z motosvetovci

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

OK, cez zimo je tam torej koma ...?

ne vem,pozimi se nisem bil tam z motosvetovci

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

In kdo ti je kriv?

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

In kdo ti je kriv?

ja....motosvetovci .....kdo pa? kaj pa se dobivate v LJ?!

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odgovor je prepost; zato, da imamo vsi, ki nismo iz Ljubljane, približno enako do tja, iz KP, MB in konec koncev tud iz Krškega približno 130 km. Vem, da bi bilo bolj pošteno, da se dobivamo na Geoss-u na Vačah, ampak tam oštarijo že ob 21:00 h zapirajo !

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lojzi, kero oštarijo, ... nisem nobene najdu, .... sploh so pa tam medvedi!

*****

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!