Skoči na vsebino

Marija Reka


Brrrm

Priporočene objave

Bi šel kdo jutri popoldne na Podmejo (vključno z Marijo Reko)? Da bi mela družbo pol na kavici.... ;)

Zelo zelo verjetno da bom kaj gor, Pm pošlji dopoldan pa se lahko zmenimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Splača? Kačje ride se lahko skrijejo pred tem. Kar sem dosedaj odvozil Marijo reko nese samo avstrijska golica (pa še ta zelo težko). Ne čakaj na fotke ampak čimprej (dokler je še vreme) pojdi nanjo.

Golica jo na žalost kar konkretno nese... :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsakemu svoje :D marija reka ima bol ostre ovinke vendar so super naštrikani skupaj. Golica ima hitrejše ovinke. Tako da je pač odvisno od želja vsakega posebej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, kar pač komu paše.....Golica ima nekaj hitrejših in več vsega skupaj...če hočeš še hitrejše greš pa še naprej od une postojanke in je....no pa še širša je cesta...le par zalivk si je treba zapomnit .... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutro decaf. Ne vem, men osebno je Marija skorda bolš. Sem včeraj sprobal obe v isti furi pa se mi zdi da mi je Marijo bolš odpeljat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem bil pa mal razočaran nad tisto Golico. Po eni strani je bil v marsikaterem ovinku asfalt nagrbančen, tako, da si na pol po lufti zvozu ovinek. Druga stran je boljša s hitimi ovinki, a rajše ne pomislim, da te tam ustavijo austriski policisti ali pa na cesto zapelje traktor :SS . Morda sem preveč pričakoval. No se drgač je fajn.

Kurba par Podmej je, da so v tem ( jesenskem ) času nekateri ovinki kar vlažni, pa četudi ni dežja ali mrzlega vremena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je še zmer Podmeja majka. Če ne drugega že zaradi tega ker je tako blizu.

Če bi pa kdo kako pametno oštarijo gor na vrhu potuhtal bi pa kar gor obvisel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurba par Podmej je, da so v tem ( jesenskem ) času nekateri ovinki kar vlažni, pa četudi ni dežja ali mrzlega vremena.

Včeraj je bilo popoldne vse mokro, ampak asfalt je pa tak, da tud moker drži ko hudič! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na tej progi sem večkrat opazil enega suverenega streetfighterja, ki ponavadi zaporedoma pegla po severni strani gor in dol ..

ga kdo pozna? je naš prebivalec?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je bilo popoldne vse mokro, ampak asfalt je pa tak, da tud moker drži ko hudič! :naughty:

Najbrž iz naše ( zasavske ) strani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja včeraj je bla pa Marija res kr vlažna ;)

no sam to je blo ene par ovinkov.

Samo nekatere pa to tut motil ni in so si dal tut na mokrih delih duška (med njimi nisem jaz :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je bila Marija v super formi. Samo dva ovinka pri vrhu sta bila malce vlažna.

Želimo si še več takšnih dni... :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na tej progi sem večkrat opazil enega suverenega streetfighterja

Malo bolj definiraj prosim :). Vsaj barvo ali model. Moj je streetfighter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je bila Marija v super formi. Samo dva ovinka pri vrhu sta bila malce vlažna.

Želimo si še več takšnih dni... :notworthy:

Iz tvojih ust v božja ušesa! Ali vsaj Marijina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sva bila s Climberjem popoldne včeraj tam... maaaaaaaa je biloooo suuuuuupeeer! :yea2: Edino predzadnji ovinek je bil malo vlažen, drugače pa je cesta držala, tako da so kolenčniki lepo drseli skozi ovinke... :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil včeraj popoldne tam.

Cesta popolnoma čista.

Še na običajnih ovinkih ni bilo kamenja.

Listki disciplinirano ležali v obcestnih jarkih.

Gor grede srečal Spielferdirberja, ki je nato ročno obrnil in prišel za menoj in sva se spustila dol in odpeljala v Vtise z dnevnih voženj 2004 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa en mojster na kolenih je bil prisoten, še bolj sumljiv pa je bil en moto-dvojec, od katerih bi z lahkoto bil kdo bodisi KeC bodisi gic...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na tej progi sem večkrat opazil enega suverenega streetfighterja, ki ponavadi zaporedoma pegla po severni strani gor in dol ..

ga kdo pozna? je naš prebivalec?

Ja verjetno je to moj frend ko se skupi vozmo iz Trbovelj ma pa ZXR 750 (zaden konc pa od R1), a je mat črn motor? Un pozna tisto cesto u nulo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa en mojster na kolenih je bil prisoten, še bolj sumljiv pa je bil en moto-dvojec, od katerih bi z lahkoto bil kdo bodisi KeC bodisi gic...

Kdaj? V petek popoldne? Nisem bil jaz....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!