Skoči na vsebino

Marija Reka


Brrrm

Priporočene objave

Tole pa sploh ni tako slaba ideja!!!  :OK:

Tudi meni se mora kdaj pa kdaj kaka ideja posrečit :blink:

(tudislepakurazrnonajdepress)

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če napoved kaj drži, bomo še kar čakal na lepo vreme :BUA: :BUA: :BUA:

Pol pa še kak dan, da mal listje odpihne, pa se cesta posuši..... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Zdele se prpelu tam čez, snega par centimetrov, cestarji so nametali še par centimetrov peska, prava zima, do aprila samo dobri :(

Tistih kupov peska se do majo ne bomo losal. A je treba tolk šudrat? :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cestarjem je najlažje nasut pesek po vrhu :kva2:

Skoraj ne verjamem, da smo dobri samo do aprila, verjetn še kej dlje, razn če bo šel gor kdo z metlco. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Da, dragi moji. Cestni ablasti se je popolnoma utrgalo. Naselje Marija Reka sega vse od table "prečrtani Prebold" do planinskega ali kakšnega že doma na Podmeji.

Nekaj kilometrov hoste in travnikov postalo naselje.

Marija pomagaj. Pa še kdo drugi tudi. :(

Najnovejše stanje pa zgleda takole:

-obrobljene table Marija Reka odstranjene

-nameščene nove table Marija Reka ....brez obrobe :worship: :yea2:

no pa še fotodokumentacija

...očitno je le nekdo pomagal :hmm:

post-544-1106814185_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

+ viking, hvala za informacijo.. mi policaji več ne bodo rabili mahat, naj malce umirim štalco.. O:-)

- viking, jebi se s tako informacijo.. si me moral spomnit na morje ovinkov in poletje in motor?! ti je treba tega?! a?! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O to je pa zakon! Nisem si mislil da bojo to nardil! Ubistvu sem pričakoval da bojo začel še kašne radarje postavlat :D

Komi čakam sezono! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Iz Podmeje navzdol proti Preboldu, kjer se cesta zravna in prečka most in potem še dvakrat so nameščene table z omejitvijo 40 km/h. Enako tudi v obratni smeri. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tam mimo tistih treh bajt, ki so ob cesti in mimo enga križišča...

kar je gledano s stališča varnosti (in zdi se mi, da približno vem, za katere bajte gre) povsem pravilno..

čeprav, vsi vemo, :grrr

jaz sem se že počasi navadil, da se mi policaji na tej relaciji ob mojem bremzanju prizanesljivo smejijo in mi mahajo, naj upočasnim :blush:

ko pa bo enkrat kazen (in bognedaj kakšna nesreča), bom pa pamet solil O:-)

Popravljeno . Popravil Špilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da imajo nekatere hiše tam zelo nepregledne izvoze je kar pametno zmanjšat hitrost, tudi če ne bi bilo omejitev. Je pa verjetno zgornji del brez omejitev tako da uživajte!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da nas bo veliko počakalo, da se malo otopli in da bo cesta spucana...

pol pa gasa...

Se pa strinjam, za omejitve mimo hiš, predvsem pri zadnji pred vzponom iz preboldske strani, saj imajo izhod iz bajte slab meter od ceste :? , na drugi strani ceste pa še manjše gospodarsko poslopje in non stop hodjo čez cesto po drva in sveža jajca. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teoretično vprašanje.

Ali je sedaj Marija reka z vsemi hostami, medvedi, lisicami, zajčki in ježki še vedno naselje ali ne več.

Sedaj, ko ima tablo brez obrobe.

Ker v naseljih so kazni za prekoračitev omejitev mnogo višje, kot na odprti cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teoretično vprašanje.

Ali je sedaj Marija reka z vsemi hostami, medvedi, lisicami, zajčki in ježki še vedno naselje ali ne več.

Sedaj, ko ima tablo brez obrobe.

Ker v naseljih so kazni za prekoračitev omejitev mnogo višje, kot na odprti cesti.

a te niso že v rani nmladosti učili, da so medvedi, lisice, zajčki, ježki in ostala gozdna srenja PREBIVALCI hoste?!

očitno so na UE ali prometni direkciji al kjerkoli že taki naravovarstveniki (ali pa zakoniti zastopniki malih otrok, katerim berejo pravljice za lahko noč), da so raztegnili naselje na vse živo.. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Včeraj šel, očitno malo preveč optimistično, pogledat kako se kaj drži naša Marija.

Peska še vedno skoraj toliko kot v sahari. Pa ponekod se še vedno toipi sneg in je cesta mokra in spolzka. Bo treba še malo počakat, pa upat na kakšno konkretno nevihto da spere svinjarijo :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tabla brez obrobe samo pomeni da je omejitev v naselju 70 km/h, kar pomeni, da ti bodo smrkci zaplenili izpit pri 100+ in ne pri 80+ kot v klasičnem naselju.

Z ali brez obrobe je tabla z imenom oznaka za vstop v naselje, kjer veljajo kazni za naselja, .... razlika kot rečeno je samo v najvišji dovoljeni hitrosti v naselju.

Table brez obrobe naj bi se načeloma uporabljale za zagotovitev večje pretočnosti in to samo v naseljih, kjer je cesta speljana tako, da ni neposrednih dovozov na cesto iz hiš, garaž ali dvorišč.

Zoolo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teoretično vprašanje.

Ali je sedaj Marija reka z vsemi hostami, medvedi, lisicami, zajčki in ježki še vedno naselje ali ne več.

Sedaj, ko ima tablo brez obrobe.

Na delu ceste s tem znakom se ne uporabljajo pravila vožnje v naselju. Vir : http://www.tecajcpp.com/

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!