Skoči na vsebino

Marija Reka


Brrrm

Priporočene objave

Waa kok si ti kul. Kar tko, mal uživaš u senčki. Pa valda so kul usi k hengajo po istih placih ko ti, in jih ti lajkaš, tud če jih ne poznaš, . Tko, zlo kul, no.

kje sploh je ta pozerska cesta, da se navadim obvoza, tako kot za ride pri planini?

In kaj je narobe, da z drugimi motoristi kakšno rečeš? Kaj je to kakšen tabu, da se ne sme al kako?

In kaj zdej če pridejo gor "pozirat", kaj a zdej še to ni več dovoljeno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Waa kok si ti kul. Kar tko, mal uživaš u senčki. Pa valda so kul usi k hengajo po istih placih ko ti, in jih ti lajkaš, tud če jih ne poznaš, . Tko, zlo kul, no.

kje sploh je ta pozerska cesta, da se navadim obvoza, tako kot za ride pri planini?

ni čudno da se izogibaš takih cest ker takšnih, ki še govorit ne znajo se knapi po hitrem postopku znebijo..Konec koncev se tam zbirajo tisti, ki jim je to v veselje in užitek, ko pa vmes vidiš fante ki ga brez oklevanja vozijo po kolenu niti za sekundo ne pomisliš na poziranje temveč pure fun!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tomkruz to je na relaciji Prebold-Trbovlje. Me pa zanima kje se ti voziš, ker so na vseh odsekih kolikor jih naša lepa dežela premore kakšne točke kjer se zberemo tisti, ki uživamo na dveh kolesih. Torej, če se izogibaš vseh, ti ostaja samo še vožnja po dvorišču. Mogoče si pa caffe racer in ti taki pointi kot so marija ali pa ride ne dišijo, ker ni gostilne, kjer se lahko s spucanim mopedom kažeš kelnarcam in mimoidočim. Možno pa tudi, da ti je baba tok težila, da si mogu prodat motor ali si ga pa razbil in si zdej tečen tle. Ugibam :boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tomkruz to je na relaciji Prebold-Trbovlje. Me pa zanima kje se ti voziš, ker so na vseh odsekih kolikor jih naša lepa dežela premore kakšne točke kjer se zberemo tisti, ki uživamo na dveh kolesih. Torej, če se izogibaš vseh, ti ostaja samo še vožnja po dvorišču. Mogoče si pa caffe racer in ti taki pointi kot so marija ali pa ride ne dišijo, ker ni gostilne, kjer se lahko s spucanim mopedom kažeš kelnarcam in mimoidočim. Možno pa tudi, da ti je baba tok težila, da si mogu prodat motor ali si ga pa razbil in si zdej tečen tle. Ugibam :boobies:

Am sergini, sam neki bi te popravil, namreč velik folka ima zmotno mišljenje o Cafe racerjih, da so pozerji pred lokali. Niso! Preberi si Tule...

Drugače pa tudi meni Marija reka prov všečna, le predaleč mi je, da bi jo večkrat obiskal :worship:.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sergini je najbrž mislil one pozerje, ki se pripelje pred gostilno s spuliranim motorju, v kratkih hlačah in majici ter po možnosti še brez čelade. Ko pa ga v gostilni nehajo opazovati, se seveda po zadnjem pa še kak stopie vmes odpelje do 20m stran druge gostnilnice s teraso in pleh pičkami. Da pa se ne znajde oz. mu ni v interes kakšna ovinkasta dinamična cesta, se pa itak ve za takšne. NO TO PA SO POTEM POZERJI, ne pa tisti, ki si kupi motor in ga uporablja za vožnjo takšno in drugačno ter ne za nastavljenje pred kafičim. In ne vem kaj je narobe, če se pomeniš kje v kakšni senci z enako mislečimi ljudmi??? Še vseen bolj pametno, kot pa osvajanje v kratkih hlačah mladoletnih pleh pičk v kafiču! In kdo je potem, če še glede varnosti, bolj nevaren? Ali pozer, ki se vozi brez ustrezne opreme po zadnjem kolesu v mestu pred kafiči, ali tisti, ki kdaj pa kdaj malo hitreje pelje na kakšni manj prometni zaviti podeželjski cesti???

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno take kaferejserje sem mislu. Gandi vem jst kaj je taprau caffe racer. Tapravi nimajo časa za poziranje pred gostilnami, ker večino časa preživijo v garaži z orodjem in uživanjem v počasni in maximalno varni vožnji s temi "moto dragulji". Za take kot je pa tomkruz pa povem to, da mi je kul folk na mariji zato, ker te ne gledajo butasto, ko se pripelješ in daš čelado dol ter jih veselo pozdraviš in se z vsakim, ki je kdaj pri križu sedel lahko pogovarjaš, kot da se že leta poznaš in skupaj voziš, s tamkajšnjimi policisti vred (ki ti dajo še kdaj kak pameten nasvet). Ne pa tako kot ponekod (sploh v "moto lokalih"), ki te že bebavo zijajo, ker nisi "njihov".

Lastnik spodnje lepotice sigurno ni kaferejser, je pa lastnik lepega caffe racerja...

post-20162-0-90503200-1308933700_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Živjo, a je tu gor morda gdo od onih k so v petek pobirali mojega motorja, no če je gdo se mu zahvaljujem. No z mano ni nič hujšega samo zlomlena ključnica :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo, a je tu gor morda gdo od onih k so v petek pobirali mojega motorja, no če je gdo se mu zahvaljujem. No z mano ni nič hujšega samo zlomlena ključnica :)

a že spet ti ?:slap: spet navzdol ? glavno da ni kaj hujšega,hitro okrevaj .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a že spet ti ?:slap: spet navzdol ? glavno da ni kaj hujšega,hitro okrevaj .)

prvič sm padu na mariji in to navzgor, pomoje misleš da sm jst on na posnetku k je padu pri križu navzdol ampak se motiš :),

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

v petek je en bebo stresu iz tovornjaka asfalt (pri križu in naslednji levi desni zavoj). očiščeno je zelo slabo kar se je tudi pokazalo v teh dveh dneh (kar nekaj padcev)

bodite previdni pri vožnji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, res je, sm se pripelju ravno tist moment k se je to nardil, je en z lopato stau pri križu in me ustavljal... še dobro!

Katastrofa!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, res je, sm se pripelju ravno tist moment k se je to nardil, je en z lopato stau pri križu in me ustavljal... še dobro!

Katastrofa!!

Ti si mel srečo...js sm bil par sekund za njim...tko da sm

glih komi rešil situacijo...:kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si mel srečo...js sm bil par sekund za njim...tko da sm

glih komi rešil situacijo...:kva1:

:D

Mi je pa asfalt metal še po čeladi jao :D

Aja, si se v soboto okoli pol 7 peljal proti žalcu? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gospodič s črnim z-jem ki je prehiteval iz zadnje serpentine pod vrhom avto .. maš srečo de mam moped pa de sm se najedel navrhu ... ker lačen sem full drugačen..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gospodič s črnim z-jem ki je prehiteval iz zadnje serpentine pod vrhom avto .. maš srečo de mam moped pa de sm se najedel navrhu ... ker lačen sem full drugačen..

:lol1:

snickers :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ker lačen sem full drugačen..

Očitno sem tudi jaz drugačen, ko sem lačen. Pod Marijo sva se srečala.

Ti dol, jaz pa (pred kosilom) gor. (na enoslednem vozilu na nožni pogon)

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno sem tudi jaz drugačen, ko sem lačen. Pod Marijo sva se srečala.

Ti dol, jaz pa (pred kosilom) gor. (na enoslednem vozilu na nožni pogon)

:whistle:

a to tam ko ste bli ene trije skupaj ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to tam ko ste bli ene trije skupaj ? :D

Ne, bil sem sam.

Bilo je približno tu:

post-18055-0-79805300-1317110507_thumb.jpg

Bova ob priliki podebatirala, zakaj uživava v "hitrosti" in "divjava" eden mimo drugega !? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No...dans pridem pa še js pogledat mal gor...Pa seveda, če bom js gor, itak da ne bo šlo brez starčka...Bo moral pridit.:yea2:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, bil sem sam.

Bilo je približno tu:

post-18055-0-79805300-1317110507_thumb.jpg

Bova ob priliki podebatirala, zakaj uživava v "hitrosti" in "divjava" eden mimo drugega !? :naughty:

če ne prej pa 01,01,2012 v celju :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!