Skoči na vsebino

Yamaha FZS 600 Fazer


Ice

Priporočene objave

Ja varovalke sm že pregledou, kable pa ne vem koko nej pregledam. K sm gledou, gre kabl pod tank poj pa ne vem kam naprej. A morm poj kestl dol vzet pa vse pregledat. :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW peco, ali je tvoj motor še v garanciji?

če je v garanciji pelji na servis in se ne sekiraj...če pa ni pa poglej.....al pa nej kdo ki se zastopi pogleda....sam očitno gre za nek kratki stik.....meni je cel štrom vzelu celo motor je ugasno pol pa se je čez 10 min lahko ga užgalo in se peljalo pa je spet čez neki časa to naredu...sem mislu da je kej z baterijo...peljal na servis in tam so celega premerili in najdli da je bilo glavno stikalo pod sedežem slabo zataknjeno in je delalo stik...motor je bil vožen 2 meseca pol se je to zgodilo pa so zataknili nazaj in je zadeva rešena....jebi ga...garancija je pa zakon....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja garancijo mam še ja. :OK:

Sam ne vem kok mi znajo težit zarad tega k sm sam razdirou spredn kolo k sm gumo menou. :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ne vem kok mi znajo težit zarad tega k sm sam razdirou spredn kolo k sm gumo menou. :hmm: :hmm:

ja gumo si moral zamenjat a ne......ne težijo sploh razen če si ti ko si gumo menjal kej s kakšnim kablom naredu....a ti števec ne dela odkar si gumo menjal.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Števci so že pri novih crkavali (zaradi napake pri montaži kolesa al nekaj takega). Če lahko torej serviser zajebe, ko prednje kolo montira, zna tud vulkanizer... :hmm:

...danes crkne tole, jutri ono, kaj čmo, se bo treba navadit... Yamaha pač :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja gumo si moral zamenjat a ne......ne težijo sploh razen če si ti ko si gumo menjal kej s kakšnim kablom naredu....a ti števec ne dela odkar si gumo menjal.... :hmm:

Ja. Ene 5km po menjavi je še delal - poj pa ne več.

Sam je kabl čist nedotaknjen, SIGURN je spredej na kolesu vse prou pa v redu skup dan.

Edino kr je, je možn da se je ket kabl staknu k sm pustu tist drat viset. :hmm: :hmm:

A je možno to. K je res čudn da en cajt dela poj pa spet ne. :hmm: :hmm:

Sam štrom dobi - tolk da kaže prevožene kilometre, samo šteje jih ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja. Ene 5km po menjavi je še delal - poj pa ne več.

po moje je menjava gume očiten krivec za to napako...nekaj ne štipa....poskusi na servisu..... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz si bom mogla pa zadno gumo počas umislt ta je šla prehitro cca 6000km d207,zdej pa bom uzela kej bl touring a ma gdo kako idejo pa kje bi najcenejš blo prve bridgestone so držale 9.500 sam sem takrat tud bl umirjeno vozila.Bo treba mal kakšne modele pa cene gor prlimat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz si bom mogla pa zadno gumo počas umislt

Probaj avon gume ,kolega jih ne more prehvalit,pa še cena je ugodna,če te zanima na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje je menjava gume očiten krivec za to napako...nekaj ne štipa....poskusi na servisu..... :hmm:

če si menjal bicikel in ti ga je snel imaš za števec magnetni odčitevalec v pestu v katerem sta dva majcena utora ki morata sesti v pestu na zato določeno mesto,v kolikor ni vulkanizer tega dal na pravo mesto ti crkne števec in zdrobi ta magnetni odčitevalec!!!!preverjeno pri novi Fazerki lansko leto ko so jo v Kopru nepravilno sestavili je podrobilo ves magnet!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sm sam menjou. Pa je tist notr vse celo k sm dvakrat pregledou.

Pa sploh je to čudn k včash dela poj pa spet ne - npr. včerej je 200km skos delou. Ne vem pa kaj bo dons. :? :?

A zna bit kej narobe - da bi še kej več uniču. :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sm sam menjou. Pa je tist notr vse celo k sm dvakrat pregledou.

Pa sploh je to čudn k včash dela poj pa spet ne - npr. včerej je 200km skos delou. Ne vem pa kaj bo dons.  :?  :?

A zna bit kej narobe - da bi še kej več uniču.  :hmm:  :hmm:

dobro si oglej da sta na magnetu dva utora!!!!ta morata sesti v pesto na za to določeno mesto en utor je malenkost manjši od drugega...to bo to....sicer pa ko ti zdrobi ta magnet tako kot ga je meni na novem motorju itaq nabaviš novega..poj pa če boste pravilno skp dali ti bo delal...meni je isto počel prvih sto km ko sem kupil motor..enkrat delal enkrat ne ..pa spet...dokler ni šlo vse v franže..na servisu me je pa še napizdil kao da sem jaz sestavljal nov motor :fight2:še dobr da ga nisem če ne bi me še po tošlnu udarlo

Popravljeno . Popravil directory
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jaz pa do včeraj nisem vedel kaj pomeni "2x dol pa gasa"...spoznal sem celo "3x dol pa gasa"...sploh če je breg pred tabo...

El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: :lol: :lol:

pri mojih zadnjih dveh prdah tega ni bilo treba, je 1x zadoščalo, če je bila potreba... B)

Klik???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En vprašanje za lastnike Fazer-k letnik 2002-03:

- Ali je že kdo sprobal kolk v resnici drži rezervar? :hmm: :hmm:

Meni ga ni uspelo več nalit kot dobrih 20 litrov čeprav drži menda 22l, vendar ga nikoli nisem upal spraznit na nulo. A je že kdo probal. Da vem kolk je še rezerve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislis, ce je kdo probal se toliko casa vozit, da je na cesti brez benza ostal? Najbrz namerno ne. :D :D

Jaz sem tudi najvec dobrih 20 tankal. Sicer si pa izracunaj povprecno porabo na 100 km-jev, pa potem iz tega lahko dobis, koliko bi prevozil s tistimi 3,5 litri rezerve.

Ja sej ravno zato sprašujem če je že komu zmankal, da nau men treba sprobavat. :D :D :D

Drgač pa vem, da bi se dal to zračunal sam gunm japončkm res ne vrjamem, da tale kestl drži 22l - noben kr sm jest govori z njimi še ni tankal več kot 20l. :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ne bo tko kot se nama je zgodilo na VNnu ki ima rezervar 16litrov pa sva not natankala 16,1l :hmm:

gdaj pa vam začne kej svetit rezerva?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men full zgodej - tko da not spravm ene 18-19l. :? :?

ja, kolk bos pa spravil notr, ce ima pa 22-3,5=18,5 litra do rezerve? Mislim, da kar gre notri 22 l, jaz sem ze skoraj 21 litrov tankal. Vpliva pa seveda tudi to, da ga ponavadi na tankstelu postavis(vsaj jaz) na stransko stojalo. Ce bi bil motor pokonci, se tud nekaj pozna .)

lp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

briđstonka na moji fazerki kliče po novi pri okroglih 12.000 km ...danes imel par neprijetnih izkušenj z zadkom......

tankal sem največ 18 litrov pa se mi je zdelo da je polno....videz vara ker je na vrhu tank večji....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tc jaz sem neki klicala okol za zadnjo bridstonko BT020 cene z montažo so okol 40 jurjev,še v materijo pokličem verjetno bo najceneje,lan sem pa dala za zadnjo dunlopko D207 z montažo 25 jurjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!