Skoči na vsebino

Yamaha FZS 600 Fazer


Ice

Priporočene objave

Verjamem, da je 207RR boljša guma, ampak kar se oprijema tiče verjetno daleč presega sposobnosti Fazerja! Po mojih izkušnjah je že BT-57 preveč.

Od včeraj mam doma navadne D207. Brez skrbi, vem da mi z njimi ne bo uspelo naredit 10.000km! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

premza!

še imaš mogoče kje načrt za nosilec kufra se priporočam :OK:

seveda dobiš :beer2: 2,3,4

Evo! Že slišim kelnarco, ki komaj nese :D

post-4-1083914771.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj s tem 207 gumam sem na lastne oči videl na Fazerju iti po kolenu, kar pomeni da kar grizejo pa še relativno zdržijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj s tem 207 gumam sem na lastne oči videl na Fazerju iti po kolenu, kar pomeni da kar grizejo pa še relativno zdržijo.

Tud z BT-57 se da it po kolenu (pa še po čem drugem). Grizejo torej dovolj, zdržijo pa dosti več kot 207. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Zdržijo kilikor vidim 20% več so pa 35% dražje. :hmm:

Torej????????

Pa vendar mi je vseeeeeeeeeeno.

Meni osebno M.............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super najlepša ti hvala sporočim ko naredim  :OK:

Dobro bi blo, če mal svojega Fezeja prej premeriš (tam kjer tole pride privito), ker ni nujno, da so vsi anaki. Yamahe so vsaka svoj unikat... ena tle postran, druga tam postran... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na fazer 600 D207 zdrzi pri tahitrih voznikih 5-6 K,u spici sezone,ker po mojem temperatura asfalta tudi vpliva na obrabo in se par drugih dejavnikov,najvec pa od ožemanja desnice,za kaj več kilometrov pa bi priporočal mal tršo varianto,sam je potem pač treba več časa ogrevat gumo.... B) B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti slučajno se nebi strinjou s tem. Sm vozu D207, brez kšnih ekstremnih hitrih vožn (mogoče mal), izven vroče sezone pa sem z njo naredu samo 4000km (do platna). :BUA:

Tko da tele številka 5-6k ni glih točna. :hmm:

peco, malo manj citiranja bi slo? tenk juri veliku macku. ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

peco Objavljeno 7 May 2004 @ 14:22

  Niti slučajno se nebi strinjou s tem. Sm vozu D207, brez kšnih ekstremnih hitrih vožn (mogoče mal), izven vroče sezone pa sem z njo naredu samo 4000km (do platna). 

Tko da tele številka 5-6k ni glih točna.

peco, malo manj citiranja bi slo? tenk juri veliku macku. ice 

ok sm mal pretiraval...cirka 5k pa res,sam s tem da od 4k dalje ze mal s strahom pred policijo...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti slučajno se nebi strinjou s tem. Sm vozu D207, brez kšnih ekstremnih hitrih vožn (mogoče mal), izven vroče sezone pa sem z njo naredu samo 4000km (do platna). :BUA:

Tko da tele številka 5-6k ni glih točna. :hmm:

peco, malo manj citiranja bi slo? tenk juri veliku macku. ice

verjetno z d207RR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam gor Bridgestone gume (cca 10000 km).

Me pa zanima naslednje. Tule se pogovarjamo predvsem o tem kako dolgo zdrzijo. Jaz pa sem bolj touring voznik, pa me zanima naslednje. Katera guma se pa bolj drzi v dezju ? Enkrat letos bom verjetno dal gor nove gume pa me zanima al Bridgestone al Dunlop za Fazerja ? Ma kdo kake izkusnje s tem.

Prej sem imel Kawa ZZR 250 z Dunlop gumami pa se mi zdi da s tega stalisca Dunlop bolj drzi v dezju. Vem, motor drugi, gume druge, ccm drugi, pa vseeno. Nasveti dobrodosli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej si mal teme o gumah na splošno - uporabi iskalnik pa bo. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najdu sem dokaj zanimiv dodatek za fazerja....

ne dokaj zanimiv-dokaj grd. <_< Vsaj meni :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne dokaj zanimiv-dokaj grd. <_< Vsaj meni :)

lp

meni pa ne zgleda slab...sam ne vem al je v enem kosu ali je spodnji del kaj ločen.....bi moral še odspredaj vidt...sam ne najdem nobene slike več od dotičnega....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se tut zdi dokaj grd. Še na sliki se vid, da ne paše skupej - še barvi sta različni če dobr pogledaš. <_<

Kaj poj šele v resnic. :?

Pa še to - zakaj bi dajau plastiko čez mašino. Glih to je ena značilnost Fazerja, kar ga loč od ostalih "plastičarjev". :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se tut zdi dokaj grd. Še na sliki se vid, da ne paše skupej - še barvi sta različni če dobr pogledaš. <_<

Kaj poj šele v resnic. :?

jst ne opazim razlike v barvi....mogoče se je svetloba malo poigrala....všeč sta mi tisti dve plastiki pod sedežem ki sta črni v originalu tukaj so pa v modro pobarvani....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En vprašanje glede zračnega filtra pri Fazer-ki bi imu.

Včeraj sm se vozil po makadamu (ni se dalo izognit), dolgem cca. 5km. Vse skupej se je zlo prašil, pa me zej zanima kaj je z zračnim filtrom. A bi ga blo dobr mau spihat a ni tok zlo občutliv. Mam pa original notr.

Hvala za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni panike, ga bodo na naslednjem servisu spihali. zrak vlece v filter izpod sedeza pri akumulatorju, tako da prevec prahu ni moglo priti notri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En vprašanje glede zračnega filtra pri Fazer-ki bi imu.

Včeraj sm se vozil po makadamu (ni se dalo izognit), dolgem cca. 5km. Vse skupej se je zlo prašil, pa me zej zanima kaj je z zračnim filtrom. A bi ga blo dobr mau spihat a ni tok zlo občutliv. Mam pa original notr.

Hvala za odgovore.

peco, brez zamere, ampak, ali imas ti zlatega fazerja? Po 5km makedama zracni filter ven jemat, pa spihat?!! Joj, joj,... kolk kompliciranja :hmm: :grrr Ce bi se skoz lepo vozil in nic po prahu, makadamu, ipd. filtra sploh rabil ne bi, se ti ne zdi?

Bi moral zdele mojega vidt, k je do vrha maske rjav od vcerajsnje svinjarije, ko sem se po dezju vozil. :grim Najbrz bi kaksnega se kap :rolleyes:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

En vprašanje oz. bi prosu za nesvet. :notworthy:

Dons mi je na lepem crknu števec za hitrost. Kr dol je padu. Sm lepo vse podru spredej, pogledou kaj je blo narobe. Pa je blo vse OK, sm sestavu nazaj in je zopet delal. 2 km, poj je pa spet crknilo vse skup. Sm šu še enkrat rastavt, zopet vse OK, sestavm in zopet dela - 1 km. Poj je pa spet crknu. In poj nism več razdirou. Sm se mau vozu in čez ene 50 km je zopet začel delat. Sm pršu domu, čez 1 uro spet probou in ne dela.

Kakšen nasvet kaj bi blo narobe. :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja meni je cela elektrika tako nehala delat(hitrost, obratomer, vse lučke)....pa je bil en kabel staknjen...če gre samo za števec za hitrost je neki s kablom narobe...kratki stik ali kaj podobno..... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!