Skoči na vsebino

HONDA CBR 900 RR


sector650

Priporočene objave

Z veliko mero opreznosti. Pa to itak velja za vsak novi motocikel, ki ga dobiš pod zadnjo plat.

Verjetno mu mevlje ne bodo dale miru in bo šel na motor čim bo kaj sonca in suhe ceste. Tam, do sredine aprila naj pazi, ker je asfalt hladen in gume ne grabijo tako kot je mišljeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ta motor odsvetujete začetnikom!?! Kolega jo je prejšnji teden dobil, prej pa ni še nikoli votu motorja (razen ER 5) v avto šoli!! Malo me je strah ker meja je zelo tanka...kako naj se spravi začet vozt!!!?

S takim motorjem je tezko dolgo abstinirat najvisjo hitrost ker te ze sama drza sili v navijanje :roll: :shock: :?

Tko k ata Brrrrm paravi pocas pa pamet u glavo ne u roke :D 8) :idea: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej jst to ideo uveljavljam že od konca poletja 2002.

 :shock: Še preden se je tvoj "mož" odločil za nakup (če je to slučajno letel na to, da k je on kupil, da bom sedaj tudi jst). :shock:  

Kaj čmo kar je dobro nej slabu, kar je pa zakon je pa zakon. :D  :D  :D

ajaaaaaaaaaa... ne, nikakor ni letel na to, da jo je moj "moz" kupu!!! :?

pol pa na lov za Firebladko pa... jah, srecno voznjo ti bom pa pol zazelela :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj drgač je pa najbolje na začetku mal po obvoznici, pa mal na parkirišču probavat in spoznavat motor!?

jah, skos se vrjetn ne bo navaju na motor na parkiriscu; ampak kamorkol bo ze su, nej ga ne tera prevec, pa nej vozi s pametjo in ne po njej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dreamer, rock, zgleda da bom cist ven iz druzbe padu ce ne bom kej kmalu honde kupu, ampak je ne bom! ostajam na YAMAHI!!! se prehitro se mi bosta pridruzla  :P  :roll:

ja ja robi tle v našem koncu je tud čist hondina scena (trije mamo honde)

jest mislm, da se nam boš ti prej pridružu :twisted: (kup si VTR, da ne bomo vsi mel CBR 900 RR :roll: )

honda je zakon :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dreamer, rock, zgleda da bom cist ven iz druzbe padu ce ne bom kej kmalu honde kupu, ampak je ne bom! ostajam na YAMAHI!!! se prehitro se mi bosta pridruzla  

MOgoče, nikol ne veš :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dreamer, rock, zgleda da bom cist ven iz druzbe padu ce ne bom kej kmalu honde kupu, ampak je ne bom! ostajam na YAMAHI!!! se prehitro se mi bosta pridruzla  :P  :roll:

ja ja robi tle v našem koncu je tud čist hondina scena (trije mamo honde)

jest mislm, da se nam boš ti prej pridružu :twisted: (kup si VTR, da ne bomo vsi mel CBR 900 RR :roll: )

honda je zakon :!:

:lol: pismo samo ste pa res Honda fahrerji. Jah nimam kej pomoje bo prej R6 kot pa kaka cbr...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dreamer, rock, zgleda da bom cist ven iz druzbe padu ce ne bom kej kmalu honde kupu, ampak je ne bom! ostajam na YAMAHI!!! se prehitro se mi bosta pridruzla  :P  :roll:

ja ja robi tle v našem koncu je tud čist hondina scena (trije mamo honde)

jest mislm, da se nam boš ti prej pridružu :twisted: (kup si VTR, da ne bomo vsi mel CBR 900 RR :roll: )

honda je zakon :!:

:lol: pismo samo ste pa res Honda fahrerji. Jah nimam kej pomoje bo prej R6 kot pa kaka cbr...

Jah Robi sej kaj pa vem, mislim da bom tud jest presaltu na yamaho samo pri R bo cifra druga ,...1....

:wink: LP, Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sem v TC-ju vidu ma modro R6, 29.000km na prvi pogled dost ok, 1.350.000. aja letnik 99, ma pa tud thundercatko ki ne ves sploh katere barve je ker je iz 10ih, l 97 pa je cena 1.030.000.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Zanima me če je kdo dal na hondo kakšne druge diske in ne original?

Videl sem na eni hondi xx diske v obliki marjetice. Izgleda kar dobr kako pa žlajfa pa ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokr jaz vem so te diski v obliki ''marjetice'' dost drazji.

Drgac je pomojem original se najboljs.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Orginal disk za cbr900rr letnik 96 je 75k sit. Da ne bo pomote to je en disk ne par.

"Marjetica" pa je baje 57k sit.

Zanimajo me še ostali diski, ker orginal ne dam več gor. Po 5000 km so v k...., tresejo in jih noben ne spravi več skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ja tko narod, priporočam se za vsa vaša mnenja, opazke, še raje pa ocene (tistih ki so ga imeli priložnost vozit, ali pa so celo srečni lastniki) tega motocikla.

Zanima me predvsem ali je ta motor res samo dirkalnik (a si čist zložen na balanco, tačke...) ali se je z njim možno tudi kam zapeljat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tko narod, priporočam se za vsa vaša mnenja, opazke, še raje pa ocene (tistih ki so ga imeli priložnost vozit, ali pa so celo srečni lastniki) tega motocikla.

Zanima me predvsem ali je ta motor res samo dirkalnik (a si čist zložen na balanco, tačke...) ali se je z njim možno tudi kam zapeljat.

Ja to je blo mišlen za letnike od 2002 naprej.

LP Berty

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če je kdo dal na hondo kakšne druge diske in ne original?

Videl sem na eni hondi xx diske v obliki marjetice. Izgleda kar dobr kako pa žlajfa pa ne vem.

tle lohk vidš vse kar te zanima...maš diske vseh oblik , tud vpetega v felno kao pri Buelu

slo uvoznik je:

Kermavner d.o.o

Tržaška c. 357, 1000 lj

tel:01 422 84 77/041 320 484

ob zamenjavi diska moraš obvezn menjat tud pripadajoče ploščice, orginalna čeljust pa ročka s cilindrom pa lohk ostane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

ce ste slucajn ze govoril o tem pa lohk zbrisete ta post, sam sem iskal pa nic najdu.

Mene pa mal zanima ta motor. Ubistvu sploh nisem vedu da obstaja dokler ga nisem ene par dni nazaj vidu :blink:

pa kaj je to letosni model al kaj da se nc o njem ne govori, mogoce pa sam jes nc ne slisim o njem :D

ga mogoce kdo ma, da bi mal iskusnje povedu, ker men je drugac zelo lep motor.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda CBR 954RR je oznaka za CBR 900RR oz. Fire Blade na Japonskem in v ZDA! Ni sprememb, identičen motor razlika le v oznaki-imenu.

Tako se tudi VTR 1000F-Fire Storm v ZDA imenuje Super Hawk, VFR 800 je "Interceptor"...........

Na Japonskem pa tako in tako imajo čisto svoja imena, tako pri avtih kot pri motorjih, ampak načeloma velja pravilo "isto sranje samo drugo pakovanje"!!!! :D

poglej malo ta link:

CBR 954RR

LP Bobo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a tko je to pol s tem. :rolleyes:

ja men se je pa cudn zdel k sm po netu gledu mal za motorje pa je bla povsod ta cbr 954 rr in pol mi ni blo nc jasn :D

svašta

zakaj se ne morjo zment pa da so povsod enaka imena, ne pa tko da te pol cist zmede :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje (nepreverjene govorice) imajo letos pri As-u testno 900tko. Če koga slučajno zanima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

kaj pravite na cbr900rr letnik 94 ali 95? Kakšne so njene prednosti in slabosti v primerjavi z nekje istim letnikom ninje 9? pa recimo, da je ohranjenost nekje podobna?

btw. cbr tega letnika ma 16 colsko prednje kolo ne? kaj pa ninja 9?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijatelj je včeraj kupil Hondo 900 RR, modelno leto 1998.

Glede na to, da si nisva z mašinami (beri računalniki) preveč "dobra" pri prosil, če lahko kdo posreduje čim več tehničnih podatkov o motorju.

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Model: Honda CBR 900 RR Fireblade

Year: 1998

Category: Sport

Engine/transmission

Displacement: 918.00 ccm (56.02 cubic inches)

Engine type: In-line 4

Stroke: 4

HP (kW): 130.00 (94.9) @ 10500

Torque - Nm (kgf-m / ft.lbs): 92.00 (9.4 / 67.9) @ 8500

Valves per cylinder: 4

Cooling system: Liquid

Gears: 6

Transmission type/final drive: Chain

Physical measures

Weight (dry): 180.0 kg (396.8 pounds)

Seat height (if adjustable, lowest setting): 810 mm (31.9 inches)

Chassis/dimensions

Front brake(s): Dual disc

Rear brake(s): Single disc

Speed/acceleration

Top speed: 275.0 km/h (170.9 mph)

vir: www.bikez.com

koliko $ je pa dal za hondo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Tole je pa bolj vprašanje za motosvetovce iz Maribora ali okolice. Pozna kdo Hondo cbr 900rr letnik 95 , HRC barve (rdeče-bela-modra)? Najbrž jih je več tam okoli, tko da ena podrobnost je pa ta; del okvirja in zadnji blatnik (nad kolesom) ima v carbonu pa ima nosilec za kovček zadaj. Zanima me, če ve kdo kaj o tem motorju (je bil že kdaj zaleten, v kakšni hudi okvari, kako so ravnali z njim itd itd,). Skratka, če kdo kaj ve, bi bilo čimveč informacij zaželjenih, lahko tudi na Private Massage. Aja, je pa iz okolice Mb (neka vas čisto zraven);

motor je pa tak (ni točno ta, ampak take barve pač) :

hon-cbr900-95-bikepics-17434.jpg

Vem, da je kot iskanje šivanke v senu, vendar poizkusiti ni greh :)

Popravljeno . Popravil Aleron
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!