Skoči na vsebino

HONDA CBR 900 RR


sector650

Priporočene objave

hud stroj naprodaj :naughty:

http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/_MOTO/ad.asp?ID=4409661

nov akumulator, komplet servis vplinjačev, 17 feltna z braking diski + original 16 z diski, nove svečke.....motor resnično odličen

post-12239-0-31909900-1294906223_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil cb1300
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hud stroj naprodaj :naughty:

http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/_MOTO/ad.asp?ID=4409661

nov akumulator, komplet servis vplinjačev, 17 feltna z braking diski + original 16 z diski, nove svečke.....motor resnično odličen

ma to ni še tolk staro de bi blo vintage, in bi cena že rastla hehe. dam 500 :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma to ni še tolk staro de bi blo vintage, in bi cena že rastla hehe. dam 500 :whistle:

Se oglašaš,gemblaš,handlaš,torej je zanimiv,že skoraj vintage...?! :D

Kvaliteten,evergreen motor za vozit,še dandanes! :music3: :boobies:

ReSpecT! :grim :yea2:

PS.pščenica je vedno dražya?! :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se oglašaš,gemblaš,handlaš,torej je zanimiv,že skoraj vintage...?! :D

Kvaliteten,evergreen motor za vozit,še dandanes! :music3: :boobies:

ReSpecT! :grim :yea2:

PS.pščenica je vedno dražya?! :eek:

imam vintage ninjo iz 84, in vtr, lih ene tolk vintage kot je ta cbr :), fajerstormček pokrije vse moje potrebe, sam ene stvari ne zna. ne zna narest hooou. ne zna zalajat na 4 bate in akrapota. zato me je strah, de enkat res še kej tacga zvlečem k hiši.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma to ni še tolk staro de bi blo vintage, in bi cena že rastla hehe. dam 500 :whistle:

1ič.......2ič.....3ič........prodano gospodu Cartman-u......čestitamo, za 500 ste dobili skoraj nov nosilec kovčka ter 16 platišča z diski :whistle:

he he

Drugač pa......hja.....mašinca.....tle so še znal delat, he he....pri 60000km ne popije niti kaplce olčka....nove 1000ke so lahko nevoščljive :music3:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe legenda, to je itak za moje pojme zadnja "taprava" Honda, model SC33 :yea2: moja SC28 je mela 83k km, ko sem jo prodal, pa je tud pokurla dobre pol litra olja, aja na 12000km :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Zdravo ve kdo za kakšno mašino cbr 900rr sc-28 ?

Ter če se da spravit sc-33 na sc28 ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Živjo

 

Se opravičujem v naprej sm nikjer nisem zasledil če se da kje dobit drugačen nosilec sprednje maske pri balanci za cbr 900. Ali je sm homemade varjanta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Komaj sem našel to temo,dolgo časa ni noben nič pisal,a vsem laufajo motorji, ali se noben več ne vozi s takimi, no jaz se bom :) Včeraj pripeljal domov :)

razno-dec-jan-069.jpg

razno-dec-jan-070.jpg

razno-dec-jan-070.jpg

razno-dec-jan-072.jpg

razno-dec-jan-071.jpg

razno-dec-jan-073.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma se mi vleče prehlad že od 23.12 :(

Hvala

Probaj v lekarni kupiti AK IMUN mnogim je po dolgotrajnem prehladu pomagal

Lp,n

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem imel isto pa še barva je bila enaka.  Dober motorček je res,tako da srečno in veliko užitkov..... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem imel isto pa še barva je bila enaka. Dober motorček je res,tako da srečno in veliko užitkov..... :)

Hvala.

Ja sej 2002-2003 sem imel enak model leto starejši hc barvo, pa se mi je zlomil sedež ležaja na ogrodju spredaj spodaj kjer je križ vpet ,upam da bo ta boljša :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

Na stara leta bi si kupil eno mrcino za krajšat cajt. Ker sem zaključil motociklistično kariero z R1 l. 1998, vmes imel dolgo pauzo ali mislite, da je cbr 900 dobra izbira za nažigat ene parkrat na mesec. Ali je možno, da 20 let star sportive še deluje kot mora? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=13802093

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=13693007

  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se pa tu lahko pokvari? :)  Edini zaplet mas lahko z nabavo prednje gume. 130/70-16

1998 je bila kar fino posodobljena, napram 1997

malo dnarja, ful zabave. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, shnitzl pravi:

Na stara leta bi si kupil eno mrcino za krajšat cajt. Ker sem zaključil motociklistično kariero z R1 l. 1998, vmes imel dolgo pauzo ali mislite, da je cbr 900 dobra izbira za nažigat ene parkrat na mesec. Ali je možno, da 20 let star sportive še deluje kot mora? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=13802093

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=13693007

Tako stara mašina lahko deluje tako kot mora je pa verjetnost okvar seveda toliko večja kot pri novejših. So pa bili ti mopedi veliko manj naviti kot novejši saj ima glede na prostornino relativno malo konjev. Probaj pa res vzeti novejši letnik s 17 colskim prednjim platiščem, ker boš imel večjo izbiro gum, ker za 16 colsko platišče večino proizvajalcev že nekaj časa ne ponuja novejših pnevmatik. Tudi obraba ožje 17 colske gume gume ne bo toliko vplivala na ciklistiko kot se to dogaja pri širših 16 colskih gumah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale 900rr je men se danes eden bolj lusnih mopedov.

Popolnoma nezahtevna za vozit in popolnoma (skoraj) nepokvarljiva :D

Tale crna je pa sploh lepa barvna kombinacija. 

Lahko deluje kot mora, sam sm sicer sredi obnove 22 let stare VTR :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, shnitzl pravi:

Hvala za komentarje. Sploh nisem pomislil, da so lahko težave pri gumah. Bom vrgel oko na druge znamke.

Zakaj?

Saj ni tk grozno moteče...pa vseh znamk in modelov ne morš vozt...kar tak al tak ne boš....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Pozdravljeni.

Ve kdo za kakšno dobro mašino za hondo cbr 900rr  sc33? 

Zanimivo,moja lavfa neslišno ..vžiga mrzla,topla ..olje pa pije ..da ga nemorš natočit?

Ponudbe tukaj ali na 030 642 320

Hvala l.p

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!