Skoči na vsebino

HONDA CBR 900 RR


sector650

Priporočene objave

Ne morem, da se ne bi pohvalila.

Včeraj testno peljala nov Hondo CBR 900 RR na relaciji Ljubljana - Tuhinska dolina - Šoštanj (sama na motoju) Šoštanj-Prebold-Trbovlje-Ljubljan (s sopotnikom).

Seveda sem totalno navdušena (spanec danes ponoči je bil zelo kratek), še bolj kot nad vožnjo sama na motorju, sem bila navdušena nad vožnjo s sopotnikom. Seveda vseh tistih konjičkov nisem mogla niti pod razno izkoristit, ampak že tisti, ki sem jih, so bili hudoooooooo divji.

Sem rekla, da ko bom velka pa bogata, ga bomo imeli kot tretji motor pri hiši :D :D :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym, v As Domžale, yst jo mam rezervirano 28. avgusta, od 8-16h, ker pa jo dajo sam za pol dneva, sva si jo razdelila z Dave-om, tko, da ye cel dan zasedena B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje da je danes tale AS-ova CBR900RR že bila odpeljana v prafaktorjih na AMZS ...

Anubis, saj nisi ti, a ne da ne? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se te CBR l.95 tiče, lahko da je bila prej moja. Aleron, a ima Remus izpuh z dvema izhodnjima luknjama? Skratka, pošlji mi PM, da te vprašam še kaj dodatnega in bova videla! Ker če je bila moja, ti lahko marsikaj povem. Drugače sem imel tudi CBR 600 in razlika med tema dvema motorjema je gromozanska. Za 600 si upam reči, da je "šolski" motor, izredno prijazen do uporabnika in kar sam pade v ovinek. 900 je malo bolj trmasta, pa proti ostalim "litrcam" še vedno izredno vodljiva. Manjka le amortizerček na krmilu. So pa imele l. 94 in 95 serijsko napako na menjalniku in so jih serviserji na veliko odpirali. Drugače pa so ti motorji še vedno "in", čeprav jih je že malo čas povozil in jim v primerjavi z novimi moči manjka. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@green, glede te cbr sem si premislil, sem kupil en drug motor. Drugače pa mislim, da ne misliš prave - ta, ki sem jo jaz gledal, ni imela remus izpuha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

kaj ti pa bo to, sej se boš mogoče 2 krat na leto tolk hitr pelou?? O:-)

Drgač sm pa jest mojo (l.97) stisnu blo je mal klančka, pa še nahrbtnik sem imel na sebi tam cca. 280 po števcu, samo morš vedt da ta laže - za kolk ti pa nebi vedu povedat. Aja pa komplet akrapota mam gor. .)

Baje je po tovarniških podatkih max. hitrost 265 km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2: Hello.

Lani sem vozo cbr900rr letnik98.brez vseh predelav vse original-hitrost 280km/h.Moja teža 100kg. :kva2:

:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končna hitrost 285 km/h (moja teža 70 kg),poraba 6 litrov pri normalni vožnji do 130 km/h.Moja je imela prevoženih 28000 km,na motorju še nobenega posega,zelo tih motor.Odličen motor za cestne užitke.

post-4-1077308356.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

miros

Tko kot si reku - za cestne užitke. :notworthy:

Je pa dober motor, samo pretdro se pelje za moje potrebe.

Je pač grob športnik in tako vzmetenje mora biti.

Dober je samo za par minut vsak dan

ali nekaj ur na teden, potem pa bolj udobno naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

A kdo slučajno ve kje bi se za cbr 900 2001 letnik dal crashpadse(ščitnike motorja) nabavt kje u bližini?

Na netu je tega sicer velik, sam ne bi poštnine plačvov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

ajd, še eno vprašanje. A je kdo na cbro montirov kšno višjo šibco ala firma mra,puig ipd...

Mene je kr mal strah da ne bom pol ves veter direkt u betico fasou, ker zdele ga dobim večino u prsa. Lepe pa zgledajo, sploh kšna zatemnjena mra racing B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no,da še jest mal napišem o tem motorju.

Moj je 95 letnik in moram rečt,da me je zlo pozitivno presenetu,vozne lastnosti se mi zdijo zlo dobre za 900 kubikov,namreč ravno to me je skrbelo pri tem motorju,ker zgleda dost masiven in sem mislu,da je težja za vozit. Mene osebno pa 16" spredi nič ne moti,se mi zdi,da gre kar dober v ovinke :)

poraba tud ni tolk velika,kot so nekateri govorl,edin menjalnik je pa res mal nenatančen :( sam to takoj pozabiš ,ko gas odpreš in zapoje Remus :kva2:

Motor je tolk fajn za pelat,da je še fotra začel matrat,da bi si še on eno kupu,pa prej ni mel še nobenga racing motorja,same čoperje in naked motorje :) ampak CBR-a ga je pa čist očarala :D :D

no to so šele moji prvi vtisi,kej več bom pa konc sezone povedu,ko bom nabral mal več km z njo (do zdej sem jih 1000 naredu)

P.S. : pa ne me spraševat,če bom kej nick spremenu,ker ga ne bom :P (cagiva je bla moj prvi motor :wub: ) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pozdravljeni!

Rabim pomoč...

A ve morda kdo za kako rr-ko, ki v prafaktorjih leži kje v kakšni garaži?

Iščem po oglasih že nekaj časa, pa kar ne morem verjeti, da ni nobene.

Rabil bi namreč okvir s papirji. Sem namreč eden tistih naivnežev (beri: butlov), ki so na vrat na nos leteli v Nemčijo po motor 1. maja. Sedaj pa imam doma sicer špica motor, vendar zaradi starosti ga ni mogoče registrirati. Torej edina možnost je slovenski okvir, pa vse prek zmontirati. Za vsakršno pomoč THANX vnaprej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motim, ni mogoče regitrirati nobenega izpod letnika 1995, zaradi emisij izpuha ali nekaj takega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako.

Sicer pa jih vrednost emisij sama po sebi sploh ne zanima, gre se le za homologacijo oz. številke same. V Kopru sem jim ponudil naj izmerijo izpuh (sem preveril, bi šlo skozi!) pa je tipson rekel, da ga to v bistvu sploh ne zanima, če ni na papirju napisanega nekaj številk (97/24 EU). Ker so v SLO začeli izdajati homologacije (baje) 1995 obstaja v izjemnih primerih možnost registracije od tega letnika naprej, a se mi zdi da bi znal biti problem še za 1997. Od 1998 dalje pa bi naj šlo skozi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!