Skoči na vsebino

HONDA CBR 900 RR


sector650

Priporočene objave

@GhostRR: ja motiš se...92 in 93 letnik so imele okrogle luči spredaj,94 in 95 pa že te tanove,kot jih maš tud ti .)

...aja drgač sem pa bral test na 50.000km v motorradu in piše,da je po 50.000km imela 1 konja več in malenkost boljši navor :OK: ...pa še letela je bolj :devil:

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer se morem še malo okol servisov zapeljat, ker je zadevo treba slišat, me pa nič ne stane če še tlele napišem, pa kdo prepozna zadevo..

Pri močnem pospeševanju iz nizkih obratov je pri cca 3.500 do 4.500 slišen nakakšen kovinski prizvok (šklepetanje recimo... ) iz sprednjega dela motorja.. če pospešujem počasi ni slišati, pa tudi nad 4.500 obrati tega zvoka ni več slišati. :?

V leru motor tiho teče (tudi pri prej omenjenm hitrem povečevanju obratov), tudi ketne ni slišati niti malo.. :yea2:

Aja... l. 97, 58.000 km je pomoje tudi relevanten podatek.. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...hm ne vem,težko rečt kva bi to blo... :hmm: ...je treba slišat zadevo....

...drgač pa,sej si vidu kva sem napisal....pr 50.000km se šele dober ualufa cbra :D

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri močnem pospeševanju iz nizkih obratov je pri cca 3.500 do 4.500 slišen nakakšen kovinski prizvok...

Aja... l. 97, 58.000 km je pomoje tudi relevanten podatek..  :hmm:

:hmm: Imaš pri motorju vse zategnjen, npr. da nebi kakšna zaščita(aluminijasta) vibrirala in dajala kovinski zvok. In praviš, da v leru pri omenjenih obratih ni nič slišati :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest maam s tem presketanjem in žvenketanjem kar dost izkušenj, pa sm se samo neki naučiu: Furej dokler kej ne crkne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Imaš pri motorju vse zategnjen, npr. da nebi kakšna zaščita(aluminijasta) vibrirala in dajala kovinski zvok. In praviš, da v leru pri omenjenih obratih ni nič slišati :hmm:

Nop.. ko ni pod obremenitvijo je vser tiho :hmm:

Jest maam s tem presketanjem in žvenketanjem kar dost izkušenj, pa sm se samo neki naučiu: Furej dokler kej ne crkne  :D

:P

No sej.. bo šla v roku 14 dni na servis.. sveče zamenjat, zračni filter, ventile nastavit.. pa bomo pol vidli :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nej me kdo poprav, če se motim.... pomoje je CBR900RR SS motor (super sport) - oz. je bil pred leti :P . To zame pomeni, da ga lahko položiš tako močno, da ti prej motor izpod riti odnese, preden katerakoli kovinska stvar začne potleh drsat. Zdej nej mi pa nekdo razloži, kaj delam narobe, oziroma kaj je z mojim motorjem narobe, da mi tačke drsajo po ovinkih :? Men to sploh ni všeč. Včasih se to zgodi tudi prej preden pridem s kolenom na tla. Zdej pa res ne vem, a je to normalno, da ko se po pisti voziš, da ti tačke po tleh drsajo. Ker res še nisem kakšnega profesionalca ali polprofesionalca slišu, da bi tačke al pa štender po tleh vleku. A mam premehko vzmetenje?

Popravljeno . Popravil GhostRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvič odstrani tiste distančnike na tačkah (če jih imaš), če boš še vedno brusil, potem kupi druge, višje tačke

kar se pa vzmetenja tiče pa najbolje da ga pogleda nekdo ki se spozna na to (pa predvidevam da ga nimaš več na tovarniških nastavitvah trdote) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče je problem samo v teži voznika. :P

Jest mam kr težavo s kolenčnikom podrajsat po tleh, kaj šele s tačko ( res pa je, da imam tace zamenane )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če nis dost v kolkih gibčen pozabi na polaganje ovinkov ''do kolena''...  :cry:

Jest sm čist dost gibčen, pa tut položaj na motorju je taprau ( s CBR 600 sm skoz po kolenih drajsou ) samo drugač se sedi na temu motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse se da fantje vse se da. V sosednji vasi je en mojster k ima vsa kolena podrajsana in ma cbr900rr letnik 97. če gre njemu bo tudi vam, se je treba pa kar precej presest če češ koleno na tla dat. Al pa nagnt :grim Za štape dvignit pa ni nobenga prblema, ni treba kupovat kompletnih nosilcu k pridejo 200eur+. Enostavno dejte it k kšnmu majstru k ima cnc in vam nardi distančnike za nosilce. Pomakne se jih nazaj pa gor :OK: rešen problem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...no tud jz sem mnenja,da se da vozit s tem motorjem po kolenu čisto normalno,...čeprav men v enem letu še ni uspelo... :blush: ...pač nimam tak stil vožnje,da bi se čisto dol vrgu z motorja,...prej pridem do tačke kot do kolena...ampak mene to ne moti,...hitreje se peljem,če ne probavam po kolenu :) ....

...madona, tud men se zdi,da moja cbra oddaja podobne glasove kt je že maXXXimum napisal,da je pri svoji opazil... :hmm: ....ma sicer kakšne glasove pa moja ne oddaja...vse slišim :lol1:

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...madona, tud men se zdi,da moja cbra oddaja podobne glasove kt je že maXXXimum napisal,da je pri svoji opazil... :hmm: ....ma sicer kakšne glasove pa moja ne oddaja...vse slišim :lol1:

kaj se sekiraš, sej je honda :OK: pustila te ne bo nikjer, se ni za bat :grrr Lepš k se oglaša bujš je, pa tudi če zagodrnja kej vmes kaj :P sej baba je tudi dougcajtna če skoz isto tolče :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se sekiraš, sej je honda :OK: pustila te ne bo nikjer, se ni za bat :grrr Lepš k se oglaša bujš je, pa tudi če zagodrnja kej vmes kaj :P sej baba je tudi dougcajtna če skoz isto tolče :lol:

Upam, da res samo godrnja :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No lastniki cbr-k,...kolk vam kej olja popijejo vaše mašince?? :hmm:

...jz sem letos naredu že 5.000km in sem danes preveril olje...bilo je skoraj na minimumu...tko da sem moral dolit približno 5dl olja...kar se mi zdi čist normalno,....1dl na 1000km :) ....

...aja pa še to...a je imel kdo že kej problemov,da mu motor premal kuri :hmm: :afro1: :D :D :D ...po zadnjem računanju mi pije približno 5,5l/100km....kar se mi zdi ful mal za 900ccm :OK: ...ampak je res :grim ...še sam komaj verjamem,...pa kdor me pozna ve da jo ne šparam skoz :)

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No lastniki cbr-k,...kolk vam kej olja popijejo vaše mašince?? :hmm:

...jz sem letos naredu že 5.000km in sem danes preveril olje...bilo je skoraj na minimumu...tko da sem moral dolit približno 5dl olja...kar se mi zdi čist normalno,....1dl na 1000km :) ....

...aja pa še to...a je imel kdo že kej problemov,da mu motor premal kuri :hmm:  :afro1:  :D  :D  :D ...po zadnjem računanju mi pije približno 5,5l/100km....kar se mi zdi ful mal za 900ccm :OK: ...ampak je res :grim ...še sam komaj verjamem,...pa kdor me pozna ve da jo ne šparam skoz :)

lp cagiva B)

Da bi lahko komentiru olje je še nimam dost dolgo.. 16 dni - 1300km :P

Kar se tiče bencina mam pa tudi jst v prvih 1000km povprečno porabo 5,6L :OK:

Glede na to da sm mel prej rs250 sem bil zelo presenečen: 650 ccm več - 5l/100 manj :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, kakšna "vrvica" je namenjena zapenjanju čelade na zanko pod sedežem.. verjetno kakšna plastificirana jeklena pletenica manjšega premera? Ugibam... :D

Aja.. pa kje jo dobit, ker je ob rabljenem motorju nisem dobil zraven :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da sm mel prej rs250 sem bil zelo presenečen: 650 ccm več - 5l/100 manj  :eek:

Pa dva takta in dva cilindra več. Ni vse v kubikaži. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi kdo vedu kej povedat o tem motorju?

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornakolesa/oglas.asp?id=28326

Ne o CBR900rr nasplosno ampak konkretno o temule z oglasa  :P

Glede na letnik se mi zdi nekam malo kilometrov, pa tudi cena je sorazmerno visoka za ta letnik..  :hmm:

Če se kdo še tega spomne..

zdej link sicer ne dela več, je pa tukajle http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=32173

No.. morem rečt da sem itak kupu boljšo varianto, zdele sm pa še bolj vesel da nisem kupil motorja iz zgornjega oglasa.. naj bi mela samo 25k km in bla rekreativno vožena .)

A res? :huh:

1102189926.jpg

Pa to verjetno ni edini tak stunt, ki ga je prežvela :glare:

Tok v opozorilo morebitnim kupcem.. seveda pa je odločitev vaša :naughty:

Če pa kdo dvomi da bi šlo za isti motor pa mal prečekirajte slikce in predvsem e-mail tukaj

Popravljeno . Popravil maXXXimum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kdo link do kakšnega .pdf users manuala za letnik 97? :hmm:

Tisti, ki sm ga jst dobil z motorjem je v Italjanščini, Nemščini in mislim da Nizozemščini, tko da si nimam kej dost pomagat z njim :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rekreativno vožena :hmm: .... pa sej se lahko po dirkališču tud rekreativno voziš .) !

Sem mogu ležaj na belanci menjat, pa se nisem nič po tazadnjem, taprvem vozu.... je verjetno zviznil zaradi močnih zaviranj. Potrošna roba...

25k km je pa verjetno takšnih po dirkališču. Star motor z malo kilometri... po možnosti lep kot nov (preoblečen v originalne dele)... tak je bil verjetno za na pisto. Ker star fotr bo pa kupu RR-ko, da jo bo v garaži gledal in pucal?

Popravljeno . Popravil GhostRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa res ni nič takega.

Ležaji so itak potrošni material, važno je srce motorja, pa da ga preveč ne vleče :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!