Skoči na vsebino

HONDA CBR 900 RR


sector650

Priporočene objave

Halo kva ti je da take neumnosti pišeš a ne vidiš da se mu je zataknila prva zavora,slučajno sem bil tam tip je cel dan ogreval motor saj po časih na pisti pol se mu je pa še zavora zataknila ti pa pišeš o dirkah.Kdo pa lahko dirka z motorjem starim 7/8 let.Po moje si eden tistih picajzlov ki ima motor v garaži za mali denar pa bi rad dobil nov motor. Motor je za vozit in poderat in noret ne pa za garažo.

Če se kdo še tega spomne..

zdej link sicer ne dela več, je pa tukajle http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=32173

No.. morem rečt da sem itak kupu boljšo varianto, zdele sm pa še bolj vesel da nisem kupil motorja iz zgornjega oglasa.. naj bi mela samo 25k km in bla rekreativno vožena  .)

A res?  :huh: 

1102189926.jpg

Pa to verjetno ni edini tak stunt, ki ga je prežvela  :glare:

Tok v opozorilo morebitnim kupcem.. seveda pa je odločitev vaša  :naughty:

Če pa kdo dvomi da bi šlo za isti motor pa mal prečekirajte slikce in predvsem e-mail  tukaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje si eden tistih picajzlov ki ima motor v garaži za mali denar pa bi rad dobil nov motor.

Po moje me pa ne poznaš in si lahko tih glede tega kako vozim .)

Drgač mam pa v zadnjih 14 dneh narjenih malo čez 2000km.. veš kok mam že znucan asvalt v garaži od kroženja :lol:

Objavo, ki si jo citiral sem napisal zato, ker me moti, da se motor prodaja za "super ohranjenega", "nikoli voženega na drikališču" in "kupljenega od starejšega gospoda, ki se je z njim zelo malo vozil" :slap: .

Vse troje so citati prodajalca - sem si šel motor ogledat. In ker pač ne maram netegovanja folka, sem jih na to opozoril.

Kar se mene tiče je debata o dotičnem motorju zaključena - opozoril sem, sam sem pa med tem že tako ali tako kupil drugo CBRo.

LP,

pa brez slabe volje in razburjanja .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo kva ti je da take neumnosti pišeš a ne vidiš da se mu je zataknila prva zavora,slučajno sem bil tam tip je cel dan ogreval motor saj po časih na pisti pol se mu je pa še zavora zataknila ti pa pišeš o dirkah.Kdo pa lahko dirka z motorjem starim 7/8 let....

...ja ja to je pogost pojav ane,da se pr motorju bremza zatakne... <_< ...

...aja pa marsikdo lahko dirka z motorjem starim 7/8 let...še s starejšimi,...pa zadej pusti tud CBR1000 al pa podobne .) :devil: ...

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No to je pa lepo,da se voziš sem mislil da si eden tistih bolj internet motoristov ker eni ogromno vedo povedat in napisat pa so najbolj pametni seveda v teoriji drugi se pa vozimo in žal vsi pašemo v eno skupino imenovano MOTORISTI. Sploh pa ni slabe volje samo ne maram obrekovanja in slabih reklam vsak naj si pač ogleda kar kupuje in če se ne razume v to kar kupuje naj vpraša nekoga,ki to pozna. Najslabše in najdražje je če človek ne vpraša.

Po moje me pa ne poznaš in si lahko tih glede tega kako vozim  .)

Drgač mam pa v zadnjih 14 dneh narjenih malo čez 2000km.. veš kok mam že znucan asvalt v garaži od kroženja  :lol: 

Objavo, ki si jo citiral sem napisal zato, ker me moti, da se motor prodaja za "super ohranjenega", "nikoli voženega na drikališču" in "kupljenega od starejšega gospoda, ki se je z njim zelo malo vozil"  :slap: .

Vse troje so citati prodajalca - sem si šel motor ogledat. In ker pač ne maram netegovanja folka, sem jih na to opozoril.

Kar se mene tiče je debata o dotičnem motorju zaključena - opozoril sem, sam sem pa med tem že tako ali tako kupil drugo CBRo.

LP,

pa brez slabe volje in razburjanja  .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najslabše in najdražje je če človek ne vpraša.

:topic:

Če človek ne vpraša, pol te vsaj nategnt ne morjo... ampak si sam kriv :D op.p. ... prodajalce (sploh profesionalce) je treba vedno z rezervo jemat!

Popravljeno . Popravil GhostRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj nardimo CBR900RR turo? (trst je naš in hrvaška do grobnika :krneki: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
A kdo ve za ksno lepo k se prodaja(95-97)? Jst sm su ucer eno gledat, razocaranje....

Avto net pa oglasnik precekirat, pa jih it čimveč pogledat :yes:

Ko ti bo kakšna všeč in se ti bo zdela ok, pa vzemi še koga k ma izkušnje s tem motorjem sabo, da jo še enkrat pregledata.. Dva bosta vidla več.. pa tudi ko greš zadevo drugič pogledat jo ponavadi mal bolj podrobno pregledaš kot prvič ko si ponavadi še ves :kva2:

Velik sreče pri nakupu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest svojo takoj dam za 1.200.000 :P .... za kaj manj pa v začetku avgusta ali pa spomladi drugo leto... vožena rekreativno... lepa ko sam hudič!!! .)

post-4556-1118658120_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil GhostRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ufff Ghost si si pa fajn ceno zamislil :D .....

...jz dam svojo konc sezone za okol 800k če mi kdo prnese .) :) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A.... jebiga... za lepoto bo moral naslenji mal potrpet :whistle: .

Repsol ali ne-repsol, to je sedaj vprašanje :lol: !

Popravljeno . Popravil GhostRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm nekako uspel zgubit desno utež na krmilu :angry:

Pojma nimam, kako da je kar odpadla.. še manj pojma mam kje.. vsekakor bo treba po nove..

Kje nabavlat? Bo treba na uradnem servisu se oglasit al se uteži dobijo tut v moto štacunah ala Pilko, TC,... tega pa res ne vem, ker jih še nisem nikol kupoval :whistle:

Pa teža? So različne? Če so, katere vzet? Glede uteži res nimam pojma .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič enkrat sem v TC-ju gledal uteži, pa so mi skor iz rok padle ko sem videl ceno 10k sit. :xx:

Povprašat kje po delavnicah če jim ostaja kej pa ti bo dal kar tko eno dve .) Čene pa Original, kar je pa precej $$$ Edina rešitev je še odpad :hmm: Pa sej ni mus d so original od Honde, lahko so tudi od Suzukija al pa Kawe, sam d so obe enake in prbližno enako težke (ne d ma ena 10g druga 300g)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No.. kaj naj rečem. Kljub stalnemu prepričevanju, kako so uradni zastopniki in originalni deli dragi sem utež najceneje dobil pri AS Domžale :yes:

Cena: 2529,00 SIT z montažo (sej ni nobena umetnost utež namontirat.. ampak gesta šteje :OK: ) , seveda je na zalogi.

Kar se pa tiče Boruta iz Dragomerja, ki ga dosti ljudi hvali... že drugič sem na uradnem servisu prišel za iste storitve/dele cenej skozi kot pri njemu.. On bi (po njegovih besedah originalno) utež naročil (predvidevam da kar iz ASa), bi blo za počakat kakšna dva dni, cena pa 3500 SIT :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja.. kar se tiče aftermarketa... TC, Pilko in Habat niso imeli uteži ki bi pasala ne hondo.. vsi prodajajo samo tiste na sistem raztegovanja gume pri zategovanju vijaka.. pri cbr se uteži privijejo z vijakom direktno na belanco

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja.. kar se tiče aftermarketa... TC, Pilko in Habat niso imeli uteži ki bi pasala ne hondo.. vsi prodajajo samo tiste na sistem raztegovanja gume pri zategovanju vijaka.. pri cbr se uteži privijejo z vijakom direktno na belanco

...ja sej jz mam tud take na sistem raztegovanja gume :hmm: ....

...pa tud moram nove kupit...so že bl boge te k jih mam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja sej jz mam tud take na sistem raztegovanja gume :hmm: ....

Moja je 2 leti "mlajša" - verjetno bo to razlog :)

Popravljeno . Popravil maXXXimum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!