Skoči na vsebino

Vespa px50


jure kralj

Priporočene objave

V Sloveniji še nisem videl, da bi prodajala kakšna PX 50.

Največ je PX 200 in T5 LML indijskih (150ccm)

Res pa je tudi, da ne pogledam vsake številke oglasnika.

Če nimaš prevelikih zadržkov ti priporočam, da svoje želje spremeniš v PX 200. (Jaz jo imam, samo je ne prodajam.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Mal v oglasnik poglej,boš ziher kej našu!!!!!!

Veliko sreče pri izbiri(neuradno:skuter gre bolš,sam je tud dražji)!

Ciao,by Pero

Skuterjev je polno naokoli, PX-ov pa malo... so že kar nekako klasika.

Vem za nekaj takega, samo mislim da je malo več ccm... 125, 150, 175... se ne spomnim... ni 200. Bom vprašal... videl zadnjič pri znancu v garaži, pa vem da bo prodajal.

Sicer pa ko sem se peljal v lendavo lani, sem prehitel nekje od celja naprej PX150 s kopersko registracijo in naložen do amena... šel v lendavo na zbor... Vsekakor ima tip jajca, pa še fajn je zgledal (vse skupej, ne tip... d nou kdo kej mislu).

LP

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skuterjev je polno naokoli, PX-ov pa malo... so že kar nekako klasika.

Vem za nekaj takega, samo mislim da je malo več ccm... 125, 150, 175... se ne spomnim... ni 200. Bom vprašal... videl zadnjič pri znancu v garaži, pa vem da bo prodajal.

Sicer pa ko sem se peljal v lendavo lani, sem prehitel nekje od celja naprej PX150 s kopersko registracijo in naložen do amena... šel v lendavo na zbor... Vsekakor ima tip jajca, pa še fajn je zgledal (vse skupej, ne tip... d nou kdo kej mislu).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je ta tvoja 150ccm ki jo prodajaš PX ali LML?

Ali je Original italjanska ali indijska? Ali ima okroglo ali kvadratno luč? Ali ima elektro starter in koliko je končna hitrost po števcu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

110 km/h, na števcu je 120. Ker sem pa ta teden v Italiji ne vem ali je PX ali LML. Pa okroglo luč ima in prtljažnik. Nima elektro starter, ampak nožni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Jaz prodam 150 ccm vespo letnik 89/90, prevoženih 4600 km. Dam garancijo na njo. Je pa mišje sive barve in dela kot nova.

Ejga, kva pa cena? Kok češ zanjo?

Tko, no, zaenkrat še sam firbcam, ampak če..........

LP

(čemojatetanebimelajajcbiblastric press)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Px 50 sicer obstaja-jo je mel en kolega pa ta stvar ni šla nkamor tko da ne vem če se izplača nakup tega počasnelota(glede varnosti) saj gre komaj komaj 50 km/h!Kup si skuter pa bo!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Dva ali tri krat sem na www.bolha.net videl na dražbi Vespo PX50.

Če že nameravaš kupit takšno kubaturo, potem ti priporočam, da si ogledaš tudi kakšnega PK-ja, je sicer malo manjši, a se mu 50ccm dosti bolje poda kot PX-u.

Na vsak način pa se pridružujem mnenju, da je boljše nabavit kak rabljen skuter... sicer ni ista šminka, pa malo dražje te pride, se pa kulturno pelješ (s PX50, dva na njej, v malo bolj resen hrib - ne).

...en-dva-tri, pa je šla kuplunga rakom žvižgat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Verjetno imaš več možnosti, da najšel PK 50, ker sem jo že vozil. Največ km pa sem nabil na PK125. Vespa je zakon 8) 8) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda jih ima. 4 na levi ročki. To je značilno za vespe, mislim, da obstajajo tudi automatiki. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POGLEJ NA www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) TAM MAŠ VESPO PX50!!! :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!