Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

Dons en ˝kreten˝ okol 20.00 gonu po dolin Kokre z enmu naked motorjm, rdeče barve ( pri 200km/h+ je mal težko prepoznat model motorja), sicer opažen že večkrat v večernih urah, pa brez tablce. Kdo od tukaj? seveda če se upa javt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj videl na vrhniki brdavsa in še enega z fazerco na rondoju pri vrtnariji. Brdavs je šel proti lj, oni s fazerco pa me je prehitel in šel proti logatcu. jaz sem bil z avtom :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj videl na vrhniki brdavsa in še enega z fazerco na rondoju pri vrtnariji. Brdavs je šel proti lj, oni s fazerco pa me je prehitel in šel proti logatcu. jaz sem bil z avtom :naughty:

Sva bla ja... s Condorjem :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes dopoldne en revež po dežju mimo Qlandie v kranju na novejšmu SV-ju modre barve z akrapovičem pa modro čren spyke kombinezon in LJ tablico... sva stala vštric na semaforju... kdo od tukej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes okoli 12h motorist z bolšo polovico zadaj, na relaciji konjice-celje. kdo od tuki?

aha... pa še eden je bil zjutraj okoli 7.40 mimo železniške v celju. na jakni je pisal proof (ali nekaj takega), motor pa je bil srebrn (bmw).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes kakšno uro nazaj v Ljubljani je nekdo hitel po rumenem pasu mimo bavarca, za njim pa policaj. Mislim, da je bilo podobno beli CBR. Poleg sta na drugem pasu umirjeno peljala nekdo na novem KTM in 4kolesniku. Je bla jeba? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes okoli 12h motorist z bolšo polovico zadaj, na relaciji konjice-celje. kdo od tuki?

To je bla motoristka z boljso polovico zadaj... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včer okrog 4h se je mimo moje bajte pelaa pomoje pranslapka (sklepam po tisti oranžni maski)in to tm u vaseh dol pod šembijami??? Kdo od kkle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidu dva polcaja na rakitni, sta prasca tut mene lovila. je bil še kdo na rakitn?

ja tut jest bil na Rakitni in jih vidu... imela sta pa enga z avtom...

a zdej že tam gor harajo :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sm se pogovarju z enim motoristom, ki je bil z avtom na petrolu pri Velikih laščah?

Kdo iz MS?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skupinica 13 motoristov okoli 13.15 mimo Mozirja po obvoznici proti Nazarju.. Pa še miljon drugih konstantno šviga gor pa dol nonstop :=)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sm se pogovarju z enim motoristom, ki je bil z avtom na petrolu pri Velikih laščah?

Kdo iz MS?

Ja to sm bil jest, ko sem šel dol na motozbor !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes 14:50- Stranska vas :

1x MovieStar replica

1x Aprilia RS 125 l. 05

1x nenznan SS

1x Siva Ninja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me zanima kateri "jack" me je prehitel na ovinku pri kamnolomu Razdrto po DESNI v smeri proti KP danes pop. s črnim sportakom tablice SG :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na celovški sta me dva (na pogled zmedena) mariborčana z rs 250 in gsx-om spraševala kako se pride do btc-ja :rolleyes: aja pa tipčk na je meu na rski nalepko motosvet :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na celovški sta me dva (na pogled zmedena) mariborčana z rs 250 in gsx-om spraševala kako se pride do btc-ja :rolleyes: aja pa tipčk na je meu na rski nalepko motosvet :grim

:lol1:

po vsej verjetnosti čamac pa gixxer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!