Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

Sem notri, prosim, pišimo, koga menimo, da smo včeraj na svoji vožnji srečali in je vozil motorcikel z dvema kolesoma, barve se ne spomnim več, luč je imel prižgano, odmahal je malomarno, oblečen je menda bil, vendar sem skoraj prepričan, da je to bil motorsvetovec ??????.

In potem motorsvetovec ?????? lahko tukaj odgovori, da je menda res bil on, čeprav ima občutek, da je bil tisti čas že za 1/2 ure bolj naprej po cesti in da je odmahal bolj malomarno, ker ni imel časa, ker si je ravno vrtal po nosu.

;) :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo je bil tisti frajer včeraj okoli petih popoldan na črnem Z750 v centru ljubljane z ganc noje frajersko jaknco črno hi-tech in črno čelado Shark? pa v kobojkah, s svetlim peščenim ruzakčkom in črnimi zokni ter črnimi supergicami, pa umazano-modrimi kobojkami?

me sam zanima ... :) sva ga s Tejko analizirala iz avta :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi ste šli v Novo Štifto predvidevam jaz pa na obalo srečala:SAX,MILOŠ,PEK,ŽAN,.. no te sem prepoznala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D Prejšnji četrtek in že tudi dostikrat prej, ko sem peljem z Maribora srečam motoriste, (večinoma cestne), da stojijo na Mariborski obvoznici (Maribor- Šentilj) na izvozu M.Sobota...

Je kdo od tistih mogoče motosvetovc? :?

lp. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nova vas - Bloke. Mislim, da črn BMW. Žal sem bil za avtom. Le kdo bi lahko bil? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes so v luciji sedeli neki motoristi, ob 6ih, v Latino baru, in zelo začudeno gledali nekoga ki je pršu mimo z nekim enduro mlinčkom, yamaho dt, haha, so meli res začudene poglede, fak :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je bila črna multistrada z LJ registracijo ... sem jaz ... B) :)

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nova vas - Bloke. Mislim, da črn BMW. Žal sem bil za avtom. Le kdo bi lahko bil?  :hmm:

Ni bil črn bmw, bila je črna yamaha yxr 1300. B) :D :P

Le kdo neki se je peljal gor? :hmm: :hmm: :hmm:

:afro1:

p.s.

Ah ja, cesta Cerknica - Unec, ta velka kravca (mislim, da kawasaki :hmm: ), pa eden v črni usnjeni jakni. Kdo je bil, me prav zanima! :unsure: :huh:

:) :D :P :OK:

Popravljeno . Popravil Manuela
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 13:30 je ena modra jamahca, enduro varianta, sekala ovinek iz Šmartinske na Bolgarsko (križišče Orto bar). Če ne bi zabremzal, bi ga imel direktno na havbi in potem spet članek "ugasnilo še eno mlado življenje". Ugasnilo bi takrat, ko bi imel enega Mustanga ovitega okrog vratu. Na moj avtoček sem skoraj tako občutljiv kot na moj motor :angry:

Če avtor omenjenega speljanega ovinka to bere - don't fuckin' do it again! Next time you might not be that lucky!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo 25.4.04 sva s kolegom opletala po burji na jadranki proti Senju. Srečala sva štiri s Celjsko registracijo, kdo od njih motosvetovc? Ste prišli pol naprej? Midva sva lepo obrnila in odšla v sončno Istro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 13:30 je ena modra jamahca, enduro varianta, sekala ovinek iz Šmartinske na Bolgarsko (križišče Orto bar).

Wasn't me <_<

Peesda sem sel prav karto gledat, ker enkrat sem se jaz tam peljal, zgodaj popoldne. Prisel iz Bezigrada po Topniski, in po kosu Smartinske - ampak potem sel na Njegosevo ... in se ne spomnim nobenih kriznih situacij, sem sel pa preverjat ker me je zaskrbelo ... :D

Edino kar bi tam v okolici lahko sekal je zavijanje na Njegosevo, pa tudi ce bi so imeli oni rdeco luc :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rad bi vedel kdo so bili "mladi, drzni in zli",

ki so danes okoli 10h v manjših skupinah ali posamezno prehitevali kolono/e avtov v nepregledne ovinke vozeč iz Lj. proti Kočevju ...

:angry:

fantje - če to berete in če hočete še nekaj časa voziti svoje mopedke - javite se na PM, da vam dam nekaj naslovov, kjer vam bodo nudili prepotrebno strokovno vodeno antiagresivno terapijo - jemljejo tudi na kartico zdravstvenega zavarovanja, odpravljanje vedenjskih motenj zaradi kompenzacije komplexov = đabala

:lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaksen nadebudni pilot srebrne in v soboto v cezanjevcih pri ljutomerju zvrnjene FZS 600 bere te vrstice? ce se kdo (npr. na Suzie Q) ustavi in vprasa ce potrebujes kaj, kljub ze prozeni "strokovni" pomoci domorodcev, je vsaj vljudno reagirati.

BTW ko in ce motor zvrnes in dlje casa "montiras" okoli njega ni priporocljivo masino naenkrat zvrteti do rdecega polja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, ker je bil tisti srečni bebo, ki je mene prehitel včaraj okli 19:40 z motorjem na magstralni cesti v Domžalah... na full čez polno črto (tam kjer je omejitev 50, je tiščal vsaj 90), na motorju sta bila dva... ker sem vedel, da je 300m naprej radarska kontrola, sem mu trobil in mahal, ampak on je pičil naprej...in srečni bebo je mimo policajev peljal, ko sta imela se ukvarjati še sama s sabo, ravno tisti trenutek je odložil pištolco... to, da je imel srečo tisti trenutek še ne pomeni, da jo bo pri taki neumni vožnji skozi strnjeno naselje imel tudi v bodoče... torej, motorist in sopotnik/ca, don t push your luck oln that way... Naši in vaši otroci hodijo tam čez cesto... :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Kletar moj, v soboto okoli pol enih, na Elbi, pulim ene ovinke malo naprej od Marciana Marine proti San Andrei, ko zagledal črno MS pa dva gor, čist tko zgledala kot vidva z Milenco. Sem odpulil tiste ovinke do konca in te potem poklical (itaq nisi mel kam zbežat z otoka tolk hitr), pa nisi imel prižganega telefona... Sta bila vidva al ne???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Kletar moj, v soboto okoli pol enih, na Elbi, pulim ene ovinke malo naprej od Marciana Marine proti San Andrei, ko zagledal črno MS pa dva gor, čist tko zgledala kot vidva z Milenco. Sem odpulil tiste ovinke do konca in te potem poklical (itaq nisi mel kam zbežat z otoka tolk hitr), pa nisi imel prižganega telefona... Sta bila vidva al ne???

Elba ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: Kdo me je z motorja pozdravljal (jaz v avtu) na hrvaškem delu pred carino, ko smo se v nedeljo okoli 17h v koloni spuščali proti prehodu Dragonja???

A? A? :hmm:

Kdo mi je kazal mušiče med zobmi?

VeRonika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zvečer poslušal radio NET FM 100,2! Govora je bilo o uporabi interneta, kar nekaj jih je po e-pošti poslalo kako vse oz. kaj vse počnejo na netu in kar nekaj jih je napisalo, da brskajo o motorjih!

Enega ime sem si zapomni David!

Je bil mogoče kateri od vas? :? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče je tisti David naš Dawethewave ali krajše DTW. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elba ?

Hola kletar!

Hja, glede na tvoj odgovor očitno nisi bil ti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo so bili crno-usnjeni mozakarji, ki so zelodce nafilal na Vrhniki, se pokal na strojcke, ko sem mimo prpelu???

nedelja, 2 maj...cca 17h -18h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče je tisti David naš Dawethewave ali krajše DTW. :rolleyes:

:grrr ...ne bil jaz, jaz nič kriv, nikoli..... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej HHV a si bil ti na kriziscu miklosiceve in tavcarjeve danes (11.5.2004) okoli pol 11h .)??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej HHV a si bil ti na kriziscu miklosiceve in tavcarjeve danes (11.5.2004) okoli pol 11h .)??

Ja, meni se tudi zdi, da sem te videla......sam......nisi bil glih najbolj nasmejan... :unsure: .)

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le kdo na modrem motorju in čelado z rumenimi progami je vozil za mano od Rakeka do Bloške Police?? Očitno je precej na bencinu "šparal". (beri vozil zelo počasi) Na Bloški Polici zavil proti Ribnici. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!