Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

Danes okoli 19:30 en COMET650 z dvema na hrbtu čez Sp. Brnik v smeri proti Kranju, jaz sem bil na desni na križišču, iz smeri Cerklje, sva se pozdravlia. Anybody?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot ugotovil iz tvojih prispevkov, Tadej, si bil res ti, ki si me včeraj popoldne prehitel tam nekje v Tuhinjski dolini v smeri proti Kamniku.

Jazst bil v avtomobilu, brez klobuka in vozil vsaj 90 km/h, zato ne laži, da si vozil po predpisih, da o polni črti sploh ne govoriva.

;) :lol: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes s prijateljem naredila majnšo turico in sem vmes ustavila v Benediktu pri BARu Vijolica. Tam bilo, kar nekaj motoristov...

Pripeljal se je tudi en z yamaho R6 in smo malo poklepetali, ter na OMW natankali in se skupaj odpeljali. Ker smo se peljali zadnjih nekaj km po avtocesti je on šel na izvozu za Mursko S. dol, midva pa dalje in smo se tako razšli ne da bi vedeli kdo je kdo :(

V VIJOlici smo se zaklepetali samo o motorjih, tako da smo se pozabili predstaviti, kako je komu ime! Vem samo, da je doma iz PUCONCEV!

Če slučajno prebiraš MS se javi, da še udarimo kakšno turo :)

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem skoraj pozabil, v nedeljo sem v okolici Dobrepolja (Hočevje se mi zdi) nabasal na en kolesarski maraton (je bil na koncu že skor Red Bull tekmovanje, taki specialci so se vozili :lol1: :lol1: :lol1: ), no zaradi njih sem stal kot bedak 1/2 ure, sem pa med organizatorji videl dve Kawi Z 750, črni, mater sta bili lepi. :wub:

Je bil to kdo od naših?

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

biu kerz MotoMarsa dans zvečer na podmeji, pr odcepu za mrzlco?

z MotoMarsa ne,

iz motosveta pa, ampak 09.06. ob 19.30,

mal si oddahnil :zzz: ,

pa šel nazaj v prebold, pa še mal po dolini

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak dan vidim črn SV650S pred očesno kliniko. In danes sm vidu, da se je z njim odpeljala ena bejba. Le ktera bi to bla???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak dan vidim črn SV650S pred očesno kliniko. In danes sm vidu, da se je z njim odpeljala ena bejba. Le ktera bi to bla???

ja naša dohterca !!! :P ne poznaš ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotschžščko, nevem kko se napiše :P Kaj si bil ti edn s črno multistrado okrog 17:30 nekje proti štanjelu po tisti cesti v hrib? Pa en je bil s tabo spredi, nism sigurn kaj, ma neka plava žvalca :)

Tko d vem kdo je kdo, vsaj na cesti, če se že u živo ne srečamo .)

Popravljeno . Popravil žan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotschžščko, nevem kko se napiše :P Kaj si bil ti edn s črno multistrado okrog 17:30 nekje proti štanjelu po tisti cesti v hrib? Pa en je bil s tabo spredi, nism sigurn kaj, ma neka plava žvalca :)

in ob 19.00 sta se ista dva peljala čez Planinske ride...bil je Hočko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotschžščko, nevem kko se napiše :P Kaj si bil ti edn s črno multistrado okrog 17:30 nekje proti štanjelu po tisti cesti v hrib? Pa en je bil s tabo spredi, nism sigurn kaj, ma neka plava žvalca :)

Tko d vem kdo je kdo, vsaj na cesti, če se že u živo ne srečamo .)

ja, sem bil jaz ... uni zraven pa samo nalkjučni motorist, ki sem ga dohitel. Kje si me pa videl ? Si bil na motorju ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in ob 19.00 sta se ista dva peljala čez Planinske ride...bil je Hočko :)

če se ne motim sem na ride prišel solo ... :hmm: ... sem hotel pozdravit zbrane ob cesti, ampak sem imel nekaj dela s pripravo na Ovinek ... :)

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, sem bil jaz ... uni zraven pa samo nalkjučni motorist, ki sem ga dohitel. Kje si me pa videl ? Si bil na motorju ?

lepa žvalca :OK: ja na motorju sm bil, sm šou nasproti na črni CBR-lih tisti dan sm jo kupu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadne cajte vidm dost Ducatijev,aprilio RSV mile pa se par drugih motorjev v baru Shark ki se nahaja v Novih poljanah v ljubljani (kodeljevo)

Mogoce kdo iz foruma :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okrog 19. ure sem se peljal proti Nazarjem. Nekako na relaciji Polzela-Mozirje sem nekaj časa vozil za motoristko(predvidevam) na eni starejši hondi. Ne vem ali je bila 250 ali 500, dekle je vozilo precej umirjeno. Je katera iz foruma?

V nazarjih sem obrnil in se peljal nazaj proti Polzeli, ko sem v Mozirju ob cesti zagledal isto deklino, tokrat brez čelade, tako da ji je vetrič mršil plavo-rjave lase :lol1: Vsa potrta je stala ob cesti in mobitelirala. Ah ja, saj bi ji pomagal, a kaj ko sem se peljal v nasprotno smer in bi z nenadnimi manevri ogrozil tako sebe kot druge. Sploh pa, kako naj bi vedel, če je bila potrebna pomoči. (Okej, če je to katera iz foruma, naj se ne jezi preveč, ko takole šaljivo opisujem potek dogodkov). Aha, še to. Na že omenjeni relaciji sem se nekaj časa vozil za nekim endurašem, ki je imel Velenjsko registracijo. Vozil je Hondo Dominator 650(vsaj zdi se mi). Samo zadek sem videl(od motorja, da ne bo pomote), imel je dva izpušna lunca...značilnost dommija. Spet ponavljam vprašanje, kdo z foruma?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avatar: a maš ti črno ER-5tko, ker jst sem ene parkrat v sav. dolini videl ta motor, predvsem na relaciji žalec-šempeter, a si to mogoč bil ti enkrat sem šel mimo tebe jst ma črno Z-750tko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons (nedelja, 27.6.) na relaciji Slovenska Bistrica - Slo. Konjice srečala motor po imenu Hyosung Comet modre barve s kufrom in šipco pa dva sta bla gor! A kdo s foruma????? :) :)

Popravljeno . Popravil jozicag
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Urglle: Ja imam črno ERko, na omenjeni relaciji sem pogosto. En črn Z 750 me je prehitel in sicer med Žalcem in Levcom. Potem sem ga(te?) spet srečal blizu Celja, kjer prenavljajo cesto(delo na cesti). Prisopihal je še nek cestak, ki me je prehitel. Črni Z je zavil desno(cestak isto), jaz pa sem oddrvel naravnost.

Oblečen sem bil v črno jakno&hlače. Na jakni je srebrna zvezda od Alpinestars.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Nati ker se tak lepo umakne, ko jo dohitiš z motorjem.

(sem vedel da je sigurno motorist za volanom, pol ko sem se pa mimo peljal je pa ona izpod volana špegala ... )

:D

Videl sem vas pa sigurno enih 100, da ne pretiravam... v soboto MB-Radenci, v ned MB-MS in nazaj 2x seveda..

El b.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je bil kdo iz motosveta, vceraj na avtocesti celje-arja vas na rdeci fazerki, prehitel sem te potem si sel pa za mano, je bil kdo od vas????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem.. :D

a v tej bajti si doma?

če je temu tako, bova kmalu soseda :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!