Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

Hola!

Včeraj v Izoli, na koncertu Deep Purplov in Statusov sem za hipec spazil SoloRidersko majico, pa se je takoj izgubila v gužvi preden je bla lahko runda :) ... kdo je bil?

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Včeraj v Izoli, na koncertu Deep Purplov in Statusov sem za hipec spazil SoloRidersko majico, pa se je takoj izgubila v gužvi preden je bla lahko runda :) ... kdo je bil?

da nije možda bio Lucky, ki je tut plužil tja dol! :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Ne, Lucky je takrat sedel zraven mene :)

(pa šele eno pivo sva spila :hmm: )

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem jih videl kar nekaj. Izstopala je skupina mislim da šestih motociklov, ki se je okrog 17 ure peljala mimo polzele nekam gor(proti Mozirju morda). Pomahali smo si in to je bilo to. Kdo z foruma?

Videl isto skupinico. Torej sva verjetno šibala v isto smer :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je šel Kekec danes čez ride v kratkih rokavih okol :hmm: po 19h

Yes,šel sem do Ankarana....in ti pomahal na ridah..... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče ti pred njim :?

Nak,bil je Fafe...tudi forumaš....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je bil včeraj okrog 20.30  ure par metrov pred odcepom za Babno polje iz smeri Cerknica? :hmm:

:o :o :o :o :o :o :o :o

Jest!!!!!

:P

PS: ...pa ti, pa židana marela...

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:doze: Ne morm verjet. :doze:

Vem, da si bil ti!!!! :fight2: Pred mano! :fight2: V smeri Cerknica! :fight2:

Ampak me bolj zanima, kdo je pripeljal nasproti, ker je bil prav fajn videt :devil: :naughty: :D

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo je pripeljal nasproti, ker je bil prav fajn videt :devil: :naughty: :D

sori, wasn't me ... :-) :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sori, wasn't me ... :-) :afro1:

Škoda. :huh:

Ampak ti iskreno prišepnem na desno uho, da sem bila skoraj prepričana, da si bil ti. :xx: Ker so me pa moja leta (EMŠO) izučila, naj se včasih zadržim, nisem kar skočila z mopeda in se vrgla na cesto... :wacko:

Še dobro :wacko:

Bi se brez veze, zgleda... :?

p.s.

Mogoče je bil pa Burnout, ki je menda doma z Babnega polja ( po domače Babje polje).... Me prav zanima :hmm:

p.p.s.

Itak ne bom nikol zvedla, ker fantina sam na chatu visi.... :devil:

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je bil dons kdo iz motosveta na jezerskem z modro R1 (2004). Vozila sva skupaj od avstrijske meje pa do preddvora?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je biu kdo morda te dni na Losinju? CEljska registracija neka crna Yamaha parkirana pred hotelom Aurora? Ne me sprasevt ker tip motorja ne spoznam se kej prevec na te zadeve sam je biu pa cestak (se mi zdi :) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s.

Mogoče je bil pa Burnout, ki je menda doma z Babnega polja ( po domače Babje polje).... Me prav zanima :hmm:

p.p.s.

Itak ne bom nikol zvedla, ker fantina sam na chatu visi.... :devil:

Ja no kolkr se jst spomnim nisem bil tam. Ne vem sem pozabil kdaj sem se že prejšnji teden fjakal okol. Drgač pa mam rdečga Kawasaki-ja ER-5, tko da če ti to kaj pomaga pri določanju neznanega motorista.

p.s. Aja pa še to, ne visim sam na chatu sam bol poredko pisem v forumu, spremljam pa kolikor se le da redno.

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans, nekaj po deseti uri zvečer je bla opažena motoristka na rdečem ducatiju, ki se je brez čelade na glavi peljala po kolesarski stezi v napačno stran po Miklošičevi ulici v Ljubljani. Hm, a je bla motosvetovka? :rolleyes:

C c c......zgleda, da bo morala ta motoristka kdaj na Maxijev poligon pridet, da jo Bladzo dobi v roke in jo nauči pravilne vožnje. ;) :P

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da je tale navada v LJ nalezljiva. Včeraj se je okoli 20 ure mimo 3M nam vsem in predpisom v posmeh peljal polizanec na hondi brez čelade,v majici s kratkimi rokavi, v kratkih hlačah in opankah. Po mimohodu, je pred magistratom zavil v stari del mesta.

Bog ve, ga je kakšna kura zmešana le opazila? :SS

LP Cvetoo.

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cvetooo---TI si ga opazil in še tok te je impresjoniral, da si mu post posvetil.......torej kdo je zdej kura???? B) :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cvetooo---TI si ga opazil in še tok te je impresjoniral, da si mu post posvetil.......torej kdo je zdej kura???? B) :naughty:

:lol1:

Se pridružujem Cvetotu... Priznam, sem kura :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

Sem kura :(

A zaradi kur moje sorte se taki tipi po beli Ljubljani ne vozijo.

Lina, saj točno vem, da si razumela, ampak danes si malo :devil:

Zdaj pa pride moderator z metlo, ker smo čisto :topic:

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sem jaz srečala predučerjšnim se pravi v torek okrog 17h na unški ravnini enga dolgolasca na črni multistradi,se mi zdi da je bil solo rider,H.....o ti si bil zihr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sem jaz srečala predučerjšnim se pravi v torek okrog 17h na unški ravnini enga dolgolasca na črni multistradi,se mi zdi da je bil solo rider,H.....o ti si bil zihr

To ti lahko tudi jaz potrdim, ker vem da se je tam vozil in je tudi potem do nas v Clubhouse prisel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!