Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

sem vedla njega pa srečam tud vse povsod,al pa on mene .)

kje pa mate klubsko hišo

V ljubljani na kopaliscu kolezija - www.firestartersmc.com ima pa tudi zemljovid.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sem jaz srečala predučerjšnim se pravi v torek okrog 17h na unški ravnini enga dolgolasca na črni multistradi,se mi zdi da je bil solo rider,H.....o ti si bil zihr

ja res sem bil. Kako pa si vedela, da sem dolgolas, saj imam čop skrit v jakni :hmm: B) ... tisti dan sem se peljal skozi 6 boljalimanj intezivnih nevihtnih oblakov, a le skozi enega z dežnim kombinezonom, ker je pa res grdo zgledalo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred 20min Lj-obvoznica priključek Center-smer -->barju:

se pelem proti obvoznici (priključek center) in za avtošolo zavijam na obvoznico (jaz v karo katri) upoštevajoč vsa možna pravila CPP O:-) (žmigavc,pogled čez desno ramo, 40km/h!!-le zato, ker sem vozil za avtošolo :D )

mimo čez polno črto v šikani pade cestak v ValentinoRossi stilu ( :notworthy: , lepo za videt) ampak!: :nono:

A tako učimo avtošolo lepega vedenja na cesti? :D Mami za volanom kar ni vedela kaj naj...

A je biu kdo s tega sveta? sem imel ravno roko čez okn ven (klima mi je crknla... :D ) in sem pozdravil, ko sem v vzvratnem špeglu zagledal čelado, pa mislim da tud če bi hotu odzdravt zaradi manevra "ValentinoRossi" ne bi mogel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 13 pa nekaj minut je pri Paviljonu ob meni ustavila bejba na motorju(naked mislim da er5).Zaljubil sem se v trenutku :wub: ...joke :P ...

Je bla mogoče kera iz motomarsa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj se pa meni zdi, da je tale narobe nagnjen :o ... pa tko lušna sovoznica je zadaj in se samo njena desna noga vidi ... :rolleyes: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Perla ta fotka more bit že stara k ni fleka olja na makedamu :P

A sem jaz danes okrog 20h na brezovci slučajno vidla češkega marcedesa modre barve,neki poleplenga z nekimi nalepkami ki mi je neki blendov,ma gdo za boga bi to bil,sej ni važno glavno da sem pomahala .)

BIBA,če slučajno to bereš se me pazi k drugič ti bom poleno vrgla med šprikle da se boš ustavla :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brrmmmmmmmmmm

Moram priznat,da zelo lepo učiš svoje piščančke preživetja v tej cestni đungli........ :OK:

Pa še nekaj sem opazil......"KOBILCA" še vedno lepo prede :yea2:

BTW....danes v Šempetru:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes srečal motorista z celjsko registracijo, prvič me je prehitel pri brniku, potem sem ga videl na pumpi v kamniku, drugič me je prehitel nekje na sredi tuhinjske doline. motor je bil modro-bel, akrapovič, zadnja luč je bila iz led-diod, tablica je bila zapognjena nazaj, mislim da je motro bil suzuki gsxr, lahko pa da se tudi motim ker nisem imel časa gledati

bil mogoče kdo od tukaj?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bemu lepo vreme je pa včeraj zvabilo na cesto vse kar leze in gre in ima dvoje koles. Bil kdo včeraj popldan na črnivcu ali pa mogoče okoli 18 šel skozi tuhinjsko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10. Julija v Tuniziji na relaciji Tozeur-meja z Alžirijo videl dva motorja s slovenskima tablicama (srebrn KTM LC8 in BMW 1150GS Adventure). Po prvem motorju bi sumil na Noisa, ne spomnim se pa, da bi kdo kaj pisal o potovanju v S Afriko v tem obdobju.

No, Noise, ali si bil ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaaahaaaaa, pa smo ga nasli ... sem se ze sprasevala kam je izginil. .) :P :D

kako majhen je svet! :o :OK:

SRECNO vsem potepuhom na malih in velikih poteh! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes je pred izvozom za hangerje (na bledu), nek motorist zgresil ovinek (yamaha fazer, akrapovic gor, registrska KR NEKI - kranjski grb), ko sem se ustavil pa vprasal ce je vse ok, je rekel da je, zanima me ce je bil kdo od tukaj?

lp, david

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že drugo jutro zapored (7.15 uri) videvam modrega(mogoče je celo črn) Hyosunga 650 na Litostrojski cesti pri menzi "xy"! Sploh danes se mi zdi zanimivo, ker dež pada kot pri norcih :kva2: !! Zraven je viden še en motorin; ne vem kateri, :hmm: zgleda kot en Fazer, samo vem da ni Fazer. :?

Kdo iz Motosveta?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že drugo jutro zapored (7.15 uri) videvam modrega(mogoče je celo črn) Hyosunga 650 na Litostrojski cesti pri menzi "xy"! Sploh danes se mi zdi zanimivo, ker dež pada kot pri norcih :kva2: !! Zraven je viden še en motorin; ne vem kateri, :hmm: zgleda kot en Fazer, samo vem da ni Fazer. :?

Kdo iz Motosveta?

lp

Pa kaj pol, ce pada dez, sej sem jaz tudi z motorjem na sihtu - pa nisem sel po litostrojski...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj pol, ce pada dez, sej sem jaz tudi z motorjem na sihtu - pa nisem sel po litostrojski...

Einherjar, povej mi, ali si bil ti v soboto okoli 15h na poti iz Tuhinjske mimo Kamnika? Se mi zdi, da sem te videl ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že drugo jutro zapored (7.15 uri) videvam modrega(mogoče je celo črn) Hyosunga 650 na Litostrojski cesti pri menzi "xy"!

Mogoče misliš gostinstvo Klopčič ?

Ne, ne nisem bil jaz. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Einherjar, povej mi, ali si bil ti v soboto okoli 15h na poti iz Tuhinjske mimo Kamnika? Se mi zdi, da sem te videl ... :)

Nope... V soboto smo zjutraj startali proti Murskem srediscu... pa se to ne skozi Tuhinjsko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes je pred izvozom za hangerje (na bledu), nek motorist zgresil ovinek (yamaha fazer, akrapovic gor, registrska KR NEKI - kranjski grb), ko sem se ustavil pa vprasal ce je vse ok, je rekel da je, zanima me ce je bil kdo od tukaj?

lp, david

tega poba poznam,je od lani motorist je mel prej er5 nato je letos vzel tanovo fzs,KR"NEKI ma reg na motorju in avtu upam da je z njim vse o.k drgač pa se mi zdi da ni je tud tuki registriran sam je bl mal tuki gor(skoraj nič)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj zvecer se peljem proti Bostanju... in koncno zavijem domov, prizgem TV in v oddaji preverjeno vidim poznanega tipsona, v crni majici, ki daje izjavo o necem .) Ali si bil ti Einherjar :hmm:

Kaksen intervju si pa dajal po televiziji :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj zvecer se peljem proti Bostanju... in koncno zavijem domov, prizgem TV in v oddaji preverjeno vidim poznanega tipsona, v crni majici, ki daje izjavo o necem .) Ali si bil ti Einherjar :hmm:

Kaksen intervju si pa dajal po televiziji :rolleyes:

Je bil, je bil :) . Sem ga tudi jest videl sicer že drugič v isti oddaji(proklete ponovitve :angry: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem se peljal iz Rogaške v smer Celje z avtom.. in so me na lepem prehiteli štirje Harleyi,.. eden od njih je mel tablico LJ No. 1

Kakorkoli,.. lepo je bilo videt. Pa vsi stilsko oblečeni itd itd... :) nice :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj zvecer se peljem proti Bostanju... in koncno zavijem domov, prizgem TV in v oddaji preverjeno vidim poznanega tipsona, v crni majici, ki daje izjavo o necem .) Ali si bil ti Einherjar :hmm:

Kaksen intervju si pa dajal po televiziji :rolleyes:

Prav mene si videl ja... Delali so oddajo o Satanizmu in so me nasli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes šlo precej motoristov čez mejni prehod Babno Polje :yea2: :yea2: ! Je bil mogoče kateri od Vas :hmm:

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!