Skoči na vsebino

Oldtimerji!


Shargo

Priporočene objave

Marsikdo ima doma Oldtimerja. Nekdo bi ga kupil, nekdo rabi kaksen rezervni del. Tudi kaksna izkusnja se da posredovati. Pri nas jih je kar nekaj. Nekateri se udelezujejo oldtimerskih zborov, nekateri z njimi tudi dirkajo. Vsi, ki vas tematika zanima in bi svojega konjicka radi ponovno spravili na cesto, kaj izboljsali, popravili,svetovali, kupili ali prodali, skratka delili izkusnje ste dobrodosli! LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi kdo rad kej več oldtimerju vidu loh pride 22.maja na škofljico kjer bo oldtimer club škofljica priredil zbor potem bo pa še veselica.

Crownless

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Panonia 250, 18 PS, letnik 1965 koncna hitrost 120, 4 prestave Registriran in v uporabi.

Se mi zdi znana tale Panonia. A je Franci lastnik? Zelo lep motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja Yamaha je med mlajšimi oldtimerji ampak vseeno: Yamaha RD400E 46 PS, letnik 1978. Vsako leto je v boljšem stanju, kajti želim jo obnoviti v nulo. Je vozna in jo bom tudi registriral pravtako kot lani.

desno_08_2003.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi znana tale Panonia. A je Franci lastnik? Zelo lep motor.

Ni Franci ampak Iztok, iz Sevnice na forumu je pod icopico, ma tudi tel. v profilu, in mislim, da ma kr nekaj oldtimerjev, nekaj jih tud proda, pa delov za razne oldtimerje ma, oziroma dosti ve kje kak lezi, tko, da ce kdo kej rabi, lahko kontaktira z njim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 9 mesecev pozneje...

Zanima me, če poznate kakšnega lastnika BMW R 65 ali R 80 letnik 75-80 po domače oldtimer-ja. Nekaj potiho razmišljam o nakupu omenjenega motorja, pa me zanimajo splošne informacije o motorju..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ma kdo željo kaj prodat bi z veseljem kupil

oldtimer pred letnikom 1960 in s prikolico!(bmw,zundapp,triumph,indiana,motoguzzi,..,)

ponudbe sprejemam na pm al pa kr tukaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je interesent za japonske oldtimerje, bi mu z veseljem prodal kawasakija mach 3, 400 ccm.

V kakšnem stanju, cena?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je naked motor, dvotakten, ima tri cilindre in tri izpuhe. Zakaj bi ga z veseljem prodal, ker mi dela "gužvo" (v garaži sta še dva motorja). Je srednje ohranjen (letnik 1976), delujoč in je kompleten. Za fotograjije ne vem, če jih bo moj ubogi internet poslal. Kar se tiče cene, se dogovorimo po ogledu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če še imaš kawasakija kolko bi bila okvirna cena da vidim če si sploh lahko privščim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če še imaš kawasakija kolko bi bila okvirna cena da vidim če si sploh lahko privščim  :OK:

Približno 200.000,00 SIT. Je pa odvisno od inflacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta mašina je za poznavalca in ljubitelja, kateri ve zakaj jo je kupil. Tako, da je težko verjetno, da ga prodam nekomu, ki bo potem po njivah oral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!