Skoči na vsebino

Oldtimerji!


Shargo

Priporočene objave

www.ebay.de

najde se skoraj vse... če pa ni, pa v roku kakšnega tedna.

Ne vem kako je z ostalimi znamkami... ampak skoraj vse dele lahko dobim od uvoznika.

LP

PS: Ups, podabu... yamaha to... še vedno xs 1100.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala. Neki bom najdu. Dobra ideja Pervy za delavne stroje.

Louis pa Gericke sem preveril najprej, pa nimajo za tak hod in obseg.

tale E-bay mi je pa še mal neznanka. Bom moral najdt enga k se mal zastop. Pa k zna Nemško.

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Hallo! :OK:

Iščem star,nedelujoč,lahko neohranjen star motor vseeno kakšne znamke samo da ima približno vse gor.Mislim oba kolesa kak sedež krmilo če bo sreča tudi luči seveda tudi nedelujoče.Potrebujem ga za maskoto pred lokalom.Naj bi bil malo večji kot apn ipd.

Za vsako info bom hvaležen!

Ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Lahko12: Vprašaj pri primorcih ob italjanski meji, imajo precej starih (še voznih) malo večjih mopedov brez papirjev, ali pa kak odpad ali sejem v Italiji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Lahko12: Vprašaj pri primorcih ob italjanski meji, imajo precej starih (še voznih) malo večjih mopedov brez papirjev, ali pa kak odpad ali sejem v Italiji.

Hallo!

Me mogoč lahko samo malo bolj natančno usmeriš.Morda mesto, naselje, ime ipd

Nism ravno preveč domač ob I meji. Lp

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje pa je ta lokal

lahko pa daš samo sprednje vilce

eko kokr pr luna bar v logatcu

slikan na žegn motorjev lansk let spomlad

post-13867-1199396895_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...

vidim, da že 4 leta ni bilo tu žive duše, pa vseeno...

kolega gleda da bi kupil XS 400, pa ne zato, ker bi ga veselili starodobniki in ima željo šraufati, ampak ker mu je motor všeč, je majhne kubature / moči in bi se rad vsake toliko (zelo redko) zapeljal kakšen krog.

Bi naredil veliko napako, če nabavi XS 400? Bi se z vzdrževanjem ukvarjal več kot z vožnjo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo kupil lepo vzdrževan motor pa če ga bo nadalje lepo vzdrževal nima kaj zgrešit. Sploh če se misli samo vsake toliko mal zapelat je dobra ideja-90% popusta na zavarovanje starodobnika.

Na začetku je dobro menjat olje, filer, nastavit, sinhronizirat (po možnosti očistit) vplinjače, pregeldat/nastavit ventile, mal pritegnit vijake pa še kaka malenkost bi se našla, potem si pa načeloma brez skrbi...

Če bo rabu kaj za pošravfat oz. koga za delat servise me kontaktiraj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

Pozdravljeni!

Iščem podobne oklepe za motor MZ TS250. Ve mogoče kdo, kje bi jih lahko kupil ali morda celo izdeluje?

01 mz-ts-250-0-honecker-racer-classic-racer-vintage.jpg

03-mz-ts-250-0-honecker-racer-classic-racer-vintage.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, BorutB pravi:

Pozdravljeni!

Iščem podobne oklepe za motor MZ TS250. Ve mogoče kdo, kje bi jih lahko kupil ali morda celo izdeluje?

Poglej na Avto.net v rubriko Oldtimerji. Tam se prodaja nekaj Guzzijev, ki imajo podoben oklep, pa jih pokliči... Pa tale možak (Rutka: 041/52 77 96) je pred časom prodajal Ducati Pantah s tako šajbo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Danes sem naletel na Citroena  BFG (Louis Boccardo, Dominique Favario and Thierry Grange) z motorjem od GS 1300 kubični štirivaljni boxer (šije BMW na celi črti :) ).

bfg07.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
Ob 6. 5. 2020 ob 16:37, kožuh pravi:

živijo!

Doma imam  oklep od motorja pannonia 250 in me zanima kje bi lahko dobil vse dele za ta motor.

dele za panonijo je že kar težko najti.. verjetno lažje v vzhodnem delu slovenije ker meji na madžarsko... mogoče poglej na kak forum za oldije - mogoče najdeš kakšnega iz oldtimer kluba iz tistih koncev ali pa si omisli prevajalca ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!