Skoči na vsebino

ženske v napad


diablo666

Priporočene objave

No sicer pa sej jaz ne iscem deklic tle okol, da ne bo pomote! Bolj mi je za druzbo in frisepokanje, tega bo pa definitivno na pretek, ko se srecamo kje na kakem zboru in se spoznamo! LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in potem v 2 dneh nastane 18 strani nakladanja, deklica pa se se kar ni peljala z mopedom.

Na koncu pa je resnica taka, da "deklice" niti na 100m nebi spustil blizu motorja. Če pa se ti po kakšni smoli usede na zadnji zic, ga pa ni mehanika, ki bi povrnil feder v originalno stanje.

Če se dečva hoče vozikat z motorjem - izvoli. S svojim. To je to.

Če bi se rada pa dol dala, potem pa ok.

Samo - če je še ne vem kako lepa ampak butasta, da sonce skrene s poti; ali pa da je (brez zamere) ultratežkokategornica; grda v nulo; brez zob; z zobmi vsepovsod; zakompleksano suffer bitje - ampak zelo prisrčna.........STRAN!!!!

V dobi, ko smo dinamit in božjo pomoč prerasli se vse to da odpravit. RAzen če je nekdo len. V tem primeru se ne more ne vozit z motorjem, ne dat pošteno dol. 9mm.

Jebiga, tko gre danes. Materializem.

Popravljeno . Popravil Anubis
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na koncu pa je resnica taka, da "deklice" niti na 100m nebi spustil blizu motorja. Če pa se ti po kakšni smoli usede na zadnji zic, ga pa ni mehanika, ki bi povrnil feder v originalno stanje.

Če se dečva hoče vozikat z motorjem - izvoli. S svojim. To je to.

Če bi se rada pa dol dala, potem pa ok.

Samo -  če je še ne vem kako lepa ampak butasta, da sonce skrene s poti; ali pa da je (brez zamere) ultratežkokategornica; grda v nulo; brez zob; z zobmi vsepovsod; zakompleksano suffer bitje - ampak zelo prisrčna.........STRAN!!!!

V dobi, ko smo dinamit in božjo pomoč prerasli se vse to da odpravit. RAzen če je nekdo len. V tem primeru se ne more ne vozit z motorjem, ne dat pošteno dol. 9mm.

Jebiga, tko gre danes. Materializem.

Predragi (samovšečni-tega nisem jest rekla :devil: ) motorist....

vidim da te je sama prijaznost...predvsem si pa brez predsodkov...pohvalno :doze:

upam samo...da ti se ti ne bo zgodilo...da ti enkrat..nekje....v deževnem vremenu...na bolj osamljeni cesti...ne crkne tvoj jekleni konjiček..pa naj ima dva ali več koles.... :cry: :cry: :cry:

in da ne bo takra mimo pripeljala deklica...debela ali suha, grda ali lušna, z zobki ali brez, simpatična ali arogantna....

no...upam da ti bo ustavila in te popeljala kam če bo treba....

da boš vedel kaj pomeni beseda PRIJAZEN...in kaj je USLUGA....

lep dan še naprej

O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Angelcek - a niti prebrala, kaj je napisal? 9mm :lol1:

@Anubis - temu se rece zbircnost :P Ze 0.22 l.r. cisto zadosca ... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predragi (samovšečni-tega nisem jest rekla :devil: ) motorist....

vidim da te je sama prijaznost...predvsem si pa brez predsodkov...pohvalno :doze:

upam samo...da ti se ti ne bo zgodilo...da ti enkrat..nekje....v deževnem vremenu...na bolj osamljeni cesti...ne crkne tvoj jekleni konjiček..pa naj ima dva ali več koles.... :cry: :cry: :cry:

in da ne bo takra mimo pripeljala deklica...debela ali suha, grda ali lušna, z zobki ali brez, simpatična ali arogantna....

no...upam da ti bo ustavila in te popeljala kam če bo treba....

da boš vedel kaj pomeni beseda PRIJAZEN...in kaj je USLUGA....

lep dan še naprej

O:-)

Draga dama (predvidevam...zaenkrat)!

Prijaznost se prej ali slej plača. To je fakt. In če plačaš, zakaj nebi bil deležen najboljšega? Časi dobrih ljudi, obveznega posta zaradi nabirke za berače ob petkih in podobnih neslanosti so nepreklicno mimo.

Če mi bo kdaj karkoli crknilo, mi bo zaradi mojega nespametnega ravnanja - torej bom sam kriv in si bom zaslužil, če mi bo ustavila grdoba in me vozila naokrog (sila, hudič in pa muhe). Raje pa tega ne doživim in se zanašam na to, da so stvari s katerimi se ukvarjam b.p.

Ja, me je sama prijaznost. Če hočem. Če kaj hočem. Drugače sem tak kakršen sem - samovšečen? Tudi prav, najbrž imam razlog. ;) Ponavadi sem si prislužil oznako aroganten, čuden, nemalokrat čisto trivialno - pizda ali prasec.

In? Če človek zaradi parih dreves v katere se zapiči ne vidi gozda za njimi - s srečno divjadjo v njem - njegova krivda ;) Verjamem pa, da če na obronkih sicer prelepega gozda preži 150kilogramska babura, zbeži še tak Robin Hood. Ja? .) :D :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Angelcek - a niti prebrala, kaj je napisal? 9mm :lol1:

@Anubis - temu se rece zbircnost :P Ze 0.22 l.r. cisto zadosca ... :naughty:

Za neuporabljeno fračo z razlogom je zadost frača z matico :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga dama (predvidevam...zaenkrat)!

Prijaznost se prej ali slej plača. To je fakt. In če plačaš, zakaj nebi bil deležen najboljšega? Časi dobrih ljudi, obveznega posta zaradi nabirke za berače ob petkih in podobnih neslanosti so nepreklicno mimo.

Če mi bo kdaj karkoli crknilo, mi bo zaradi mojega nespametnega ravnanja - torej bom sam kriv in si bom zaslužil, če mi bo ustavila grdoba in me vozila naokrog (sila, hudič in pa muhe). Raje pa tega ne doživim in se zanašam na to, da so stvari s katerimi se ukvarjam b.p.

Ja, me je sama prijaznost. Če hočem. Če kaj hočem. Drugače sem tak kakršen sem - samovšečen? Tudi prav, najbrž imam razlog. ;)  Ponavadi sem si prislužil oznako aroganten, čuden, nemalokrat čisto trivialno - pizda ali prasec.

In? Če človek zaradi parih dreves v katere se zapiči ne vidi gozda za njimi - s srečno divjadjo v njem - njegova krivda ;)  Verjamem pa, da če na obronkih sicer prelepega gozda preži 150kilogramska babura, zbeži še tak Robin Hood. Ja?    .)  :D  :devil:

Pozdravljen še enkrat....

Glede prijaznosti...no ja....ni prav plačljiva zadeva...razen kakor kaže pri tebi...in na 090 xxxx...pa sevede poslovna dekleta (beri najstarejši poklic menda) prav rada PRODAJO kanček prijaznosti!!!!

Je pa res da so usluge plačljive.....in za svoj denar hočeš maximum....kar je po eni strani prav...nima pa nobene veze s prijaznostjo....

In dejstvo da nekomu pomagaš...al pa dejmo bolj milo...ga razveseliš in ga pelješ en krog na svojem motorju, oz ponudiš prevoz v sili....menda nima veze z nespametnim ravnanjem, dejstvom da je kdo kriv ali ne...je le dejstvo da si človek...in ne kafemat ki kaj da samo za denar....

Le zanašaj se na to da so stvari b.p., prav je tko in lepo je da tko misliš....a kaj ko vse kar se okoli dogaja ni odvisno samo od tebe....ko je tok faktorjev na katere žal (ali na srečo) ne moreš in ne znaš uplivat....in tam ne pomaga ne znanje ne preventiva..in ne "kreditkard"..pa naj je v poljubno mavričnih barvah...

Glede samovšečnosti pa....hvala za razsvetlitev...zdej vem zakaj se vsako soboto, znova in znova...zbira četica prelestnih deklet (pa mislim da jim poveljuje hčerka od postarane, pa vendar uporabne Miše Molk :devil: )....pred OLP-om...ker se baje tam zbirajo zvezde (motoristi)...a kaj ko...vedno ena manjka...kdo tu manjka?...zvezdica :naughty: ....

Pa še nekaj...glede kil....upam da ne bo tvoja izvoljenka...deležena takega verbalnega "občudovanja"...če bo mela kdaj kakšno kilo preveč....ker se to prav hitro zgodi....recimo ko se v njej rojeva in raste tvoj...oz vajin naraščaj...

lp,

O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo bo koga... :D :doze: :doze: :grrr

anubis ima vedno zadnjo besedo!! ...kaj to pomeni?? :? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...otroci... :doze:

Angelcek, zgleda d si prevc resno vzela naslov teme. .) anubis pac ne mara kespick, sej ma prav, kdo jih pa??

Anubis, po eni strani mas prav (a z mojega vidika samo po eni), a napisane besede (katerim sicer ne oporekam) so rahlo prevec direktne za zensko populacijo, zato se je angelcek razfukal (kak se to fajn slisi!! :P). jebiga. baje smo moski prasci. zenske so pa prasice. :) moje mnenje pac. ce se ze gremo moski versus zenske - po moje je vse skup isto sranje, le da zenske (ob prisotnosti moskih) poskusajo bit fine pa prjazne pa oh in sploh nevemka. :wacko:

kdo torej komplicira?? ahh ja, ze spet(!) zenske. O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne mara kespick, sej ma prav, kdo jih pa??

Marajo jih uni ka majo dost € in $ ..... sej so super za takrat ko se je treba mal pomečkat pa za se mal pokazat na kakem € žuru ..... pol pa drug teden itak drugo .) :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

anubis pac ne mara kespick, sej ma prav, kdo jih pa??

Zok.....prav je napisano..odrasti.....na motoriste se limajo nastnice ki jim motoristi predstavljajo kultne osebnosti..... :devil: :devil: :devil: ...heroje...prince....itd...

"kešpičke".....pa padajo na dobre avtomobile, barčice....večerje in cunce....saj menda vsi vemo da so dragi motorji ranga cenejših (beri zelo zelo poceni) avtomobilov!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marajo jih uni ka majo dost € in $ ..... sej so super za takrat ko se je treba mal pomečkat pa za se mal pokazat na kakem € žuru ..... pol pa drug teden itak drugo  .)  :P  :D

jap....take za pokazat in sprehodit....(dobrostoječi fantiči se paz vneto pripravljajo na to da enkrat pride družina...in da bodo imeli kužeka....ki ga bi treba sprehodit in pokazat... :devil: ..)..

...no ja take dajo mal preveč za frizerja...da bi si podobo uničevale tko da se 100m peljejo na mopedu in tlačijo gor čelado...... :naughty: :naughty: :naughty: ...frizer je draga zadeva....

Popravljeno . Popravil Angelcek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj menda vsi vemo da so dragi motorji ranga cenejših (beri zelo zelo poceni) avtomobilov!!!!!

To je tud res ..... sam dosti "cestnih šminkerjev" oz. od cafane do cafane v prvi do omejevalca imajo tudi drage avtke pa lepe vikende pa barčice v marinah, pa še kako blont prčesko majo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap....take za pokazat in sprehodit....(dobrostoječi fantiči se paz vneto pripravljajo na to da enkrat pride družina...in da bodo imeli kužeka....ki ga bi treba sprehodit in pokazat... :devil: ..)..

...no ja take dajo mal preveč za frizerja...da bi si podobo uničevale tko da se 100m peljejo na mopedu in tlačijo gor čelado...... :naughty: :naughty: :naughty: ...frizer je draga zadeva....

js nej odrastem?!? :lol1: :lol1: :lol1:

eheheee, zenske ste naenkrat proti men k sm reku da mogoce pa le niso vse tk fine k se delajo, a?? :P jah jebat ga, vsak clovk je krvav pod kozo, in vsak je le clovek. B) priznam, tud js. :)

pa glede avto versus mofa - ta tema je bla itak ze dostkrat obdelana (sicer ne na forumu, pa JBG), prsl smo do zakljucka, da je vse isti shit, sam da pr avtih ma kes mal vecji pomen, pri motorjih pa adrenalin. to je vse. .) zensko si najdes z obojim. in to tako, da je ne bos zanimal ti, ampak vozilo. :) in to gre men na tweetyja. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js nej odrastem?!? :lol1: :lol1: :lol1:

eheheee, zenske ste naenkrat proti men k sm reku da mogoce pa le niso vse tk fine k se delajo, a?? :P jah jebat ga, vsak clovk je krvav pod kozo, in vsak je le clovek. B) priznam, tud js. :)

pa glede avto versus mofa - ta tema je bla itak ze dostkrat obdelana (sicer ne na forumu, pa JBG), prsl smo do zakljucka, da je vse isti shit, sam da pr avtih ma kes mal vecji pomen, pri motorjih pa adrenalin. to je vse. .) zensko si najdes z obojim. in to tako, da je ne bos zanimal ti, ampak vozilo. :) in to gre men na tweetyja. :D

a joj....beri še enkrat :wacko:

noben ne oporeka obstoja "kešpičk"..... <_< ..le da niso tok skromne in nezahtevne da bi "padle" na stare kripe :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zokec...nobena kešpička ne bo padla na motor.... ker na motorju ne moreš nosit Prade, pa Guccija, pa D&G, pa kake stileto Manolo Blahnik... Sori na motorju ni preseravanja z frizurcam pa najnovejšim make upom... ker seveda to pod čelado ne gre...In ker za taprave kešpičke je to celi lajf, tako da No Way ne bo se šla nobena furat z motorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zokec...nobena kešpička ne bo padla na motor.... ker na motorju ne moreš nosit Prade, pa Guccija, pa D&G, pa kake stileto Manolo Blahnik... Sori na motorju ni preseravanja z frizurcam pa najnovejšim make upom... ker seveda to pod čelado ne gre...In ker za taprave kešpičke je to celi lajf, tako da No Way ne bo se šla nobena furat z motorjem.

prav imaš. motor je bolj za fizično usmerjene ženske, ki hočejo fizične užitke, seks, itd. Zakaj bi se zajebava s frizurami in plehko "lepoto", če lahko vzame direkt ajnšpric :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zokec...nobena kešpička ne bo padla na motor.... ker na motorju ne moreš nosit Prade, pa Guccija, pa D&G, pa kake stileto Manolo Blahnik... Sori na motorju ni preseravanja z frizurcam pa najnovejšim make upom... ker seveda to pod čelado ne gre...In ker za taprave kešpičke je to celi lajf, tako da No Way ne bo se šla nobena furat z motorjem.

ja... ...to so une high kespicke... ...sto ljudi, sto cudi... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zdej sm pa čist zmedena :wacko:

keš pička... pada na denar... se pravi če dobi tipa z velik kaaaačing bo nosila ta dobre cunce, pa ta hud make up, pa najnovejšo frizurco... al kaku drgač :blink:

No jest nism še nobeno vidla k bi bla vsa čudna (beri nestajliš...) pa bi mela ful bogatuna..

Popravljeno . Popravil Kaiser
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prav imaš. motor je bolj za fizično usmerjene ženske, ki hočejo fizične užitke, seks, itd. Zakaj bi se zajebava s frizurami in plehko "lepoto", če lahko vzame direkt ajnšpric :D

....še dobro da fantiči k nimajo motorja sploh kdaj sexajo.....da ne omenimo une k še avto nimjo.....res...... :devil: :devil: :devil: ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nekaj...glede kil....upam da ne bo tvoja izvoljenka...deležena takega verbalnega "občudovanja"...če bo mela kdaj kakšno kilo preveč....ker se to prav hitro zgodi....recimo ko se v njej rojeva in raste tvoj...oz vajin naraščaj...

lp,

O:-)

Še enkrat pozdrav.

Nikjer ne piše da podpiram anoreksično truplast mehak izgled. Mehak izgled, mehka reakcija. Niti nisem obseden s tem,d a mora imeti ženska do grama natančno določeno kilažo. hočem pa, da je urejena in dostojna poslanstva človeka - da da kaj nase in ne samo vase - kar se kaže tudi v psihofizičnem stanju.

Prijaznost - jebiga... Lahko si prijazen, če imaš pri sebi vse razčiščeno in se ne obrmenjuješ s tem kaj bo čez nekaj časa. Če je eksistenca ok, če je ego ok - je prijaznost pristna, drugače je precej krinke vmes. In pri nekom, ki je definitivno nezadovoljen zaradi izgleda - raje ne tvegam izpadov, takšnih in drugačnih. Se imam preveč rad.

Če pa konkretno smatram, da ima moja draga kak kg preveč - zakaj pa tega nebi povedal? "Glej, kakšna kila bo pa res preveč, greva na dieto in trenirat. Če lahko jaz, zakaj nebi mogla tudi ti. Ne bo kovačeva kobila bosa, ne?" In kj je tukaj narobe?

Pa še to - ko je na poti naraščaj, stvari niso popolnoma nič drugačne, samo merila estetskega dobijo drugačne dimenzije. Dobesedno. ;) Ni me motilo, nasprotno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!