Skoči na vsebino

ženske v napad


diablo666

Priporočene objave

....še dobro da fantiči k nimajo motorja sploh kdaj sexajo.....da ne omenimo une k še avto nimjo.....res...... :devil: :devil: :devil: ....

a muci buci buu :D :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zdej sm pa čist zmedena :wacko:

keš pička... pada na denar... se pravi če dobi tipa z velik kaaaačing bo nosila ta dobre cunce, pa ta hud make up, pa najnovejšo frizurco... al kaku drgač :blink:

No jest nism še nobeno vidla k bi bla vsa čudna (beri nestajliš...) pa bi mela ful bogatuna..

em... ...kespicke so v mojem primeru stare (mlade) max. 23 let... ...take zaenkrat se nimajo deca s ferarrijem al pa jaguarjem pa na tone cvenka... ...al pa kake osnovnosolke... ...k padajo na skuterje... ...te so sele hudic... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zokec verjetno misli na pleh-picke, ne na kes-picke :? :hmm:

pa tu nekje, ja... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em... ...kespicke so v mojem primeru stare (mlade) max. 23 let... ...take zaenkrat se nimajo deca s ferarrijem al pa jaguarjem pa na tone cvenka... ...al pa kake osnovnosolke... ...k padajo na skuterje... ...te so sele hudic... :lol1:

ampak Zokica Skokica, ti si vendar poseben primer. Zate je že 18-letnica z jurjem v žepu kešpička... :)

Men se zdi, da so si pojem kešpičke izmislili tipi brez keša in čisto nihče drug ... da bi lahk mal zaničevali in obirali ... pa mogoče tudi kake grde pičke so si to zmislle, k jim je kaka upedinana šla na jetra ...

mislim, vsak ma po svoje, a ni tko? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak Zokica Skokica, ti si vendar poseben primer. Zate je že 18-letnica z jurjem v žepu kešpička... :)

uuuuuuuu good one Sym... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marajo jih uni ka majo dost € in $ ..... sej so super za takrat ko se je treba mal pomečkat pa za se mal pokazat na kakem € žuru ..... pol pa drug teden itak drugo .) :P :D

uuuuupppppsss....... nism vedu da obstajajo tudi take ki niso....kešpičke... :hmm:

kaj to so take ki bi rade živele z nekim cepcem v kamp prikolici na obrobju vasi, imele vsaj 8 otrok... hodile v raztrganih nogavicah in z ruto na glavi.. in na obisk zobozdravnika šle z avtobusom ki vozi vsaj 2 ure do mesta....

saj to žensk ne moti..... važno da je ljubezen, edino to je pomembno :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak Zokica Skokica, ti si vendar poseben primer. Zate je že 18-letnica z jurjem v žepu kešpička... :)

Narobe.

18-letnica ki ima tipa z jurjem v zepu. Tako bo bolj tocno :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rebel ti greš pa spet v skrajnost do fulllaaaa... :wacko:

še vedno obstaja dobri stari srednji sloj ljudstva, a se ti ne zdi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuuupppppsss....... nism vedu da obstajajo tudi take ki niso....kešpičke... :hmm:

kaj to so take ki bi rade živele z nekim cepcem v kamp prikolici na obrobju vasi, imele vsaj 8 otrok... hodile v raztrganih nogavicah in z ruto na glavi.. in na obisk zobozdravnika šle z avtobusom ki vozi vsaj 2 ure do mesta....

saj to žensk ne moti..... važno da je ljubezen, edino to je pomembno :grim

ne....ampak take....

k imajo končano kakšno šolo....hodijo v službo...so inteligentne...zaslužijo same...si lahko kupijo avto in plačajo zobarja....imajo kr nekaj prelepih nogavičk doma...in ne nosijo rute....

in predvsem....ne čakajo na to da moški prinese k bajti denar....

so samostojne in sposobne.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

angelca

falila si...

to po definiciji ze niso več ženske ampak hibridi :D :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak Zokica Skokica, ti si vendar poseben primer. Zate je že 18-letnica z jurjem v žepu kešpička... :)

ne, kespicka je tista k ti BREZ jurja v zepu rece ce grema na pjaco. al pa en primer izpred nekaj tednov. Bil je lep poletni dan (ajde, spomladanski :P), Miha bil je nasmejan, zrla sva v DDLJ, pa pride mim Pika, pa zacne zezat, neki "ti si mi lustkan, ti pa ne, dej bod tih, ti se pa nasmej, itd." (baba fukjena - edina k jo poznam da si res zasluzi ta stavek!!). no, sicer ji Miha ni ostal dolzan ("dej baba fukjena, bod tih, k si sramota za naso okolico, itd." - bi ga mogl vidit!! :lol1:), ampak nasi Piki ni blo dost. naslednji teden jo srecam v parku. se ustavim. vsedem na klopco. jao, pa se je zacel. zenska se zacne neki vesit po men (sej ne da mi ni blo fajn, je bil pa cudn filing), pol pa se zacne: ce mam kak cik za njo, ce mam 500 tolarjev za posodit, ce jo pelem na pjaco, ce mam avto, kak motor mam, jadajadajada... :wacko: :wacko: :wacko:

TO je kes/pleh/wha'eva'picka!! :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

angelca

falila si...

to po definiciji ze niso več ženske ampak hibridi :D :grrr

...posipam se s'pepelom......v znak obžalovanja... :cry: :cry: :cry:

...če vrjameš.... :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rebel ti greš pa spet v skrajnost do fulllaaaa... :wacko:

še vedno obstaja dobri stari srednji sloj ljudstva, a se ti ne zdi.

se strinjam,

sam hočem povedat da vsi strmimo k boljšemu statusu in velikokrat je to glavni razlog da smo v družbi z nekom, ki nam lahko nudi boljže življenje

pa tudi nek motiv da nekoga spoznamo je to...

ne vem katera lušna deklica se rada ozre za razcapani punkerjem ki z litrco v roki paradira po parku :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zok, za gospodična je samo neumna kot ne vem kaj. Pleh zadevščine načeloma imajo malce več v glavi,da lahko (sicer zamegeljeno a vendar) precenijo kakšna je situacija. Ta pa je samo patetično butasta. Saj boš zrastel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem katera lušna deklica se rada ozre za razcapani punkerjem ki z litrco v roki paradira po parku :?

ce ma litrco v roki... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem katera lušna deklica se rada ozre za razcapani punkerjem ki z litrco v roki paradira po parku

kera... :?

jest sem se vcasih ko so bli talusni pankerji mojih let

zdej sem ze v letih in sem prestara za njih....

ne filozofirajte in predalckajte ljudi..vsak ima svoj razloga zakaj si na tak ali drgacen nacin izbira partnerja...

ce je moska populacija nesposobna zagotoviti emocionalno varnost, predanost in ljubezen ..potem se bo zenski del obesil na denarnico..ki je edina stvar ki jim jo moski se lahko ponudijo...

..ali pa se to ne vec B)

Popravljeno . Popravil tejka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se en ocvirk: vceraj, preden smo sli vn, sm mel na obisku v DD Mihata, in pa Anito (sej je vseen kdo, vglavnem best frend pa bivsa sosolka od prej omenjene Pike). pa Miha za foro vprasa: "Nitty, kira je najbol fukjena oseba k jo poznas??" ona nardi cudno faco, pa iz prve: "PIKA!!" :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak da strmim za boljšim statusom... ampak da ga sama dosežem, pa ne na podlagi enga tipa, ki me bo finančno zalagal.... Vedno sem imela sama svoj denar, ki sem si ga prislužila tako da verjetno odpadem po definiciji keš pičke... Lahko pa me ima kdo za pleh pičko, ker imam tipa z avtom in motorjem, pa svoj avto mam tud... Polno pleha okrog mene :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem katera lušna deklica se rada ozre za razcapani punkerjem ki z litrco v roki paradira po parku :?

hja, jaz sem bil nekoč taluštn panker z litrco v roki :) Imen pa tu ne bi omenjal, ma so ble same luštne:)

PS: saj vem, ti, ki imaš tako lepo ime, si ful boljši od pankičev z litrcami :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak da strmim za boljšim statusom... ampak da ga sama dosežem, pa ne na podlagi enga tipa, ki me bo finančno zalagal.... Vedno sem imela sama svoj denar, ki sem si ga prislužila tako da verjetno odpadem po definiciji keš pičke... Lahko pa me ima kdo za pleh pičko, ker imam tipa z avtom in motorjem, pa svoj avto mam tud... Polno pleha okrog mene :hmm:

pridna... :OK:

ampak v dvoje je lažje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja, jaz sem bil nekoč taluštn panker z litrco v roki :) Imen pa tu ne bi omenjal, ma so ble same luštne:)

PS: saj vem, ti, ki imaš tako lepo ime, si ful boljši od pankičev z litrcami :D

:D mona :P

da ne bi zares vzel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: kot pankiči, metalci, altersi, darkiči ... smo bli ful zadovoljni ... nismo imeli želja po motorjih ,avtih ,.. .. sam da je bil "filing".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuuupppppsss.......  nism vedu da obstajajo tudi take ki niso....kešpičke... :hmm:

kaj to so take ki bi rade živele z nekim cepcem v kamp prikolici na obrobju vasi, imele vsaj 8 otrok...  hodile v raztrganih nogavicah in z ruto na glavi.. in na obisk zobozdravnika šle z avtobusom ki vozi vsaj 2 ure do mesta....

saj to žensk ne moti.....  važno da je ljubezen, edino to je pomembno :grim

dragi fantič..... :D

...po detaljnem ogledu tvoje fotografije...... B)

upam.....

da imaš dobro plačano službo :naughty: ....debelo denarnico......lep avto...in hud moped....

....če želiš še kdaj sexat :devil: :devil: :devil: :devil: ...

....brez zamere to je moje skromno mnenje....

PS:....kaj ko bi spoznal sarcy...mislim da bi jo lahko peljal...če te bo sevede hotla....ne vrjamem da je tok skromna... :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kešpička, ne-kešpička - važno da je PIČKA! :yea2:

lp

pervy :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!