Jump to content
  • Sign Up
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Dr.SPEED
      Ob vzhodni obali, na poti proti severu.  org_3fb98bfe5bfc5a0b_1574286406000.mp4
    • Zivnorc
      Je. za poligon varne vožnje... in za izbris kazenskih točk... ..sicer ne poznam tega poligona varne vožnje na Vranskem (in upam, da mi ga tudi ne bo potrebno spoznati (iz tistega razloga, ki sem ga napisal prejle..    ) ...ampak ta poligon nima kaj dosti skupnega z dirkališčem ...sploh za cestnohitrostne motorje/avtomobile. Za kak supermoto bi že šlo. ....pa tudi verjetno je stalno polno zaseden.   Glede te pobude: ...absolutno sem ZA.... bom tudi podpisal. ampak...spet tista beseda AAAMPAAK....   spet civilne iniciative.... denar...kdo bo pobiral denar.... itd..itd, da ne naštevam vse, kar je značilno za Slowenistan in sodobni svet.  Če ne bo kdo na svoji privat zemlji, nekje bogu iza nogu  naredil iz svojega - privat denarja ne bo nič.   Če vprašaš "civile", ki vsi vpijejo " MOTORISTE DIVJAKE NAGNATI S CEST NA DIRKALIŠČE!" ...  bodo taisti "civili" spet vpili " PA NE GRADIT PISTE V NAŠEM KRAJU" ... v kaki hosti, bodo proti  tazeleni s klobučki in fazanjim perjem za trakom... barje je pod NATURO 2000 , kjer leta menda en ogrožen metuljček..... na Počku imajo dovolj hrupa že zarad vojske.... v Panonski nižini so kmetijska zemljišča (kot tudi drugje) .... Utopično je tole vse skupaj.... AMPAK nekje je treba začeti.
    • RobiRoberto
      ELaborat bi prej o tem sestaVU
    • RobiRoberto
    • Roger G. Jagger
      Kaj pa Vransko? A ni OK?
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!