Jump to content
  • Sign Up
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• maus
      Če je vodilna oseba na razgovoru ženska, je glih obratni vrstni red  
    • Borutt
      Kriv sem, ker sem klical. Potem pa izmišljotine, laži in spremenjene izjave. Da ne pišem o obtožbi nekoga drugega, kjer se je premislil in obtožil mene. Ker zgleda, da je to moja resnica, lahko interesentom pokažem papirje, kjer je vse to črno na belem, torej izjave iz postopka in obravnave, kjer enkrat trdi eno, drugič drugo in na koncu reče, da mu sploh tega nisem rekel. Črno na belem. Poleg tega imam priče, tudi njegovega sodelavca, ki je bil poleg njega v avtu v času telefonskega pogovora in ne ve ničesar o tem, česar me obtožuje. Da ne pozabim, voznika sploh ne poznam in ga nisem nikoli videl. To je ta moj prijatelj, katerega sem prvič v življenju videl pri preiskovalni sodnici.  Ampak, očitno mora tudi to biti. Pritožba se piše in karavana gre dalje.     
    • Kmet2
      A niso vse motoristi krivi, čudno....
    • maus
      Toplo ozračje in jesensko sonce sta podaljšali letošnjo motoristično sezono, žal pa je tudi več tragedij na naših cestah. Samo v zadnjih petih dneh so v prometnih nesrečah umrli štirje motoristi, za tri smrtne žrtve so odgovorni vozniki avtomobilov. Letos je na naših cestah umrlo 18 motoristov, trije več kot v istem obdobju lani. več na : https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/crn-motoristicni-teden-vzel-stiri-zivljenja.html  
    • VS800
      OVinek pa useen speLM
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!