Jump to content
  • Sign Up
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Zivnorc
      AMoremio je pel PlestenjAK
    • Snečer
      Na prvi del sem ti odgovoril, za drugega pa, jadranka (tema) ni primer izjemne vsebinske kvalitete, tako da tam se je uveljavil standard, prt, šnops, guma, fotke jadranke, obrok itd.  Kvalitetna vsebina je, da napišeš kaj širše koristnega, da je tudi uporabno, npr. kvalitetni potopisi, opisi izletov, kvalitetno navodilo za kakšno odpravo napake, popravilo ipd. Ko boš napisal kaj koristnega in kvalitetnega, boš takoj vedel, ker se boš za to moral potruditi, porabil boš čas, pazil na skladnjo itd.  Sicer pa mislim, da provociraš, ker mislim, da je vsakomur jasno, kaj je kvaliteten, vsebinski post, kar pa nabijanje, prcanje itd.     da, to težavo se odpraviti in sicer tako, da ne pišeš več o moderatorjih in moderaciji kaj konkretno pa si imel, ne vem jaz sem ti samo dal razlago, da ne boš več v dvomim
    • skalar36
      Sej se ne pritožujem. Niti ne diskutiram. Prijavljam težavo. Ne vidim postov, ki omenjajo moderatorje. Zanima me če se da to težavo odpravit? Če pa misliš, da moraš, mi pa dej opozorilo ali sankcijo. Učinka ne bo. Moja radovednost ne pozna meja, in je nimam namena spreminjati. Sedaj pa od tebe zahtevam kvaliteten odgovor.
    • Zivnorc
      ... Za 72 ur jo namoči v sodobikarbono... Se zmehča in napihne na prvotno dimenzijo in trdoto... Pa ne pozabi jo vsakih 6 ur obrniti in zamenjati raztopino sodebikarbone. Vmes, ko jo daš ven, jo je pametno dati za minuto pod jezik, da se ne osuši in probaj trdoto z zobmi, če se je že kaj zmehčala...  .. Imajo pa tudi nove v Solkanu v moto trgovini. Zapelji se tja. 
    • thumper
      vsa naša prevozna sredstva imajo števce s km/h .. vse kazni za prekoračitev hitrosti , laserji,radarji ,kamere tudi.znaki za omejitve hitrosti ali priporočena ali minimalno hitrost so v km/h.. le kdo bi med vožnjo pretvarjal te številke v druge?  vpišite tukaj _______
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!