Jump to content
  • Sign Up
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• ProdriveR
      Šel iz logatca do kozine na kavo. Malce ven iz postojne sem videl posledice včerajšnje nesreče in (predvidevam) svojce pokojnega ob cesti  Se kar malce zamisliš  
    • KARMEN1
      Zanimivo bi bilo videti tablice teh profi voznikov.
    • Snečer
      podal si svoje mnenje, a ne bom komentiral in odgovarjal  tudi jaz sem svoje že podal in to je to
    • motozajebant
      Slučajno ujel na FB en video... zadnjič smo se "prerekali", da se na naših AC reševalni pas ustvarja... no, priporočam ogled videa. Jaz še vedno trdim, da se ga NE ustvarja, oz zelo malokrat se ga ustvari.  Poglejte si tudi, kako se "profesionalni" vozniki pravilno razvrščajo... zanimivo....    https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2465831610358835&id=1467338286874844
    • jvalant
      Dej mi razlozi kje sem bil zaljiv? Mene ne briga zakaj snemas, tvoja stvar. Ti pravis da je na dlani zakaj drugi tega ne objavljamo, to pa ne gre skozi. Niti na en tvoj posnetek se nisem reagiral.  Ti pa ne ves, zakaj jaz in kdrokoli drug ne objavlja, ampak postavis to kot dejstvo. In seveda bom na to odgovoril, da povem zakaj ne objavljam.  In ti prvi postavljas psiho ocene, z oznacevannjem za objestneze vsepoprek. Se tole, resno vprasam: ali tole ti govoris (opozarjal nedolzne udelezence da so objestni, medtem ko sam vozis 180...) in tako naprej kot moderator (sicer to ni naloga moderatorja), ali kot Snecer, oseba?  Se nekrat, ker te srbi prst: ne zalim nikogar, in nic nisem narobe vprasal. Za konec: kako lahko pricakujes da bos v vse in vsakega drezal. Ko ti nekdo odgovori, pa se mi spuscamo v vate. Dokler ne objavis necesa, se se NIKOLI nisem spustil vate. Tudi se nisem videl da bi se kdorkoli iz cistega mira spravil nate, dobivas pa odgovore, kaj je s tem narobe? Ti sam trdis, da je tole forum in da imamo vsi drugacna mnenja. Je tudi tole moje mnenja razlog za opozorilo ali izkljucite, ce da, zakaj?
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!