Jump to content
  • Sign Up
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• KARMEN1
      Vse to vem 💪! Posvaljkana - zdrajsana, ne koščki drugih gum. Sem že večkrat bila na pisti.
    • KARMEN1
      Ekola, tretji okvirček in tretja tablica! Isti dan sem dobila klic, naj pridem iskat novo (čakala sem 1 teden) in dopis z UE, naj pridem iskat svojo, najdeno 🤔. Šla sem po novo. Kupila tretji okvirček, takšen fleksibilen, kot gumijast. Luknje na nosilcu malo prevrtala, ker sem vse manjše vijake že porabila. Gor dala po vsej dolžini spužvo, kj naj bi ublažila tresljaje. Čez dala okvirček s tablico, vse skupaj prevrtala in zašraufala s kamionskimi vijaki, z varnostno matico. Podložke sem dala pod tablico in pod matico. Vijakov nisem našponala. E, pa če jo sedaj izgubim, bom naslednjo nosila s sabo v žepu!  
    • DAMI34
      vsak ve zase, teoretično tudi z gumo, ki je bila na pisti, pa je legalna, ni noben problem. Tisto kar ti vidiš svalke, je pa guma, ki se zalima na gumo.
    • KARMEN1
      Ja, @DAMI34, gume res niso nič krive, to imaš prav! Ampak če človek na motorju s 150+ hp (ne glede na tip in znamko motorja), vozi s totalno zlizanimi ali večkrat pregretimi gumami, je zdrs zelo blizu. In tak človek ponavadi ne vozi full počasi........... Še eno lahko povem, pa nisem noben stručko o gumah, vsi tukaj veste 100x več, od mene: možakar mi pošlje sliko rabljenih gum (pista), priznane znamke, seveda ( nov komplet je eno uko iz glave). Pa mu napišem, da je guma verjetno bila uporabljena na pisti, ker se od daleč vidi, da je bila pregreta. Dobro, to da je posvaljkana, ni problem. Profil pa valjda je še!  In odgovor je bil: ja, ampak je mehka 🙈. Pa kaj naj rečem? Nič! Ok, prav imaš!
    • DAMI34
      mogoče naslednji teden grem tankat v paklo. Bom še videl, prej moram GTja na servis dostavit.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!