Skoči na vsebino

Romunija, dežela Drakule


Noise

Priporočene objave

Kaj novih info o tej divji deželi, gre kdo naslednje leto v tiste konce morda?

Mene precej drži, vendar brez ogleda črnega morja, bolj bi se osredotočil na Transilvansko hribovje in pokrajino Maramures, seveda bolj outback varianta.

Če se najde še kak kandidat, bi se tudi lahko zmenili, verjetno pa s samo "cestnim" motorjem ne bo združljivo.

Serbus,

...si že pado not, offroad.... :whistle:

Nekaj slik iz Romunije

LP

img3603.jpg

p8034948.jpg

img3564.jpg

img3569.jpg

img3578.jpg

img3574.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Temty.....prva slika je iz Transfrgarašana.....so ostale slike iz Transalpine mogoče?

Ja prva je Transfagarasanm naprej pa je Transalpina.

LP

Popravljeno . Popravil Temty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro si uganil.

Še tebi zahvala za poslane osnovne informaceje po katerih smo se orientirali, ko smo načrtovali doma pot, v Romuniji pa smo od načrtovanega prevozli Transfagarasan in Transalpino, izpustili morje in šli v brege za cel tedn :yea1: , pivo sem še zmeraj dolžen....

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še tebi zahvala za poslane osnovne informaceje po katerih smo se orientirali, ko smo načrtovali doma pot, v Romuniji pa smo od načrtovanega prevozli Transfagarasan in Transalpino, izpustili morje in šli v brege za cel tedn :yea1: , pivo sem še zmeraj dolžen....

LP

Ti me kar "pocukaj za grlo", ko se srečamo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja prva je Transfagarasanm naprej pa je Transalpina.

LP

Transalpina je ena izmed redkih poti, katere še nisem prevozil v Romuniji....je v planu za naslednje leto.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Transalpina je ena izmed redkih poti, katere še nisem prevozil v Romuniji....je v planu za naslednje leto.....

Jeba......makadam :angry: :angry: :angry:

Drugače pa......molto interesantna okolica!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Transalpina je ena izmed redkih poti, katere še nisem prevozil v Romuniji....je v planu za naslednje leto.....

No pol ti priporočam, da greš čimprej, ker jo bodo v dveh letih asfaltirali, letos zo začeli z polnim šusom priprave na asfaltiranje z obeh strani.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Nice!

Ma kdo kake zanimive plane za prvomajske?

Mene sicer mika Romunija, ampak maja bo sploh v hribih prehladno, tko da bolj razmišljam o naši jugi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče res bolje, da razmišljaš o "jugi". Prvomajski termin zna biti v Romunskih hribih problematičen (saj si mislil na hribovsko varijanto, kajne ?).

Mogoče ti bodo šle pa podnebne spremembe (vreme) na roko. Kdo bi vedel kakšno vreme (koliko snega bo napadlo) bo drugo leto ?

;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja hribovska varianta, tako je. Asfaltiranih atrakcij (klasičnih turističnih zanimivosti) sem širom držav že pokril in se jih nasitil, tko, da bom zdej na novo odkrival manj obljudene kotičke držav.

post-9811-125999668332_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Letos nameravamo obiskat Romunijo z cestnimi motorji,pa bi prosil za čim več novih podatkov! :worship: Zanimajo me prenočitve,pa tudi vse drugo,kar pač pride prav na potovanjih! :naughty: Že v naprej se lepo zahvaljujem! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos nameravamo obiskat Romunijo z cestnimi motorji,pa bi prosil za čim več novih podatkov! worship.gif Zanimajo me prenočitve,pa tudi vse drugo,kar pač pride prav na potovanjih! trance_25_naughty.gif Že v naprej se lepo zahvaljujem! biggrin.gif

Jaz sem bil lani z Hondo VFR. Prenočitve samo v hotelih, saj so cene zmerne. Ceste kar OK. Priporočam vožnjo čez Transilvanske alpe po cesti Transfagarasan (Številka ceste 7C).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos nameravamo obiskat Romunijo z cestnimi motorji,pa bi prosil za čim več novih podatkov! :worship: Zanimajo me prenočitve,pa tudi vse drugo,kar pač pride prav na potovanjih! :naughty: Že v naprej se lepo zahvaljujem! :D

Tule (Romunija 09) malo poglej kako smo se imel. Deda z rdečim BMW-jem sigurno poznaš.

Pod Krim 08 maš pa malo opisan vzhodni del Romunije - delta Donave lepo in zanimivo!

lp, Mirč

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!