Skoči na vsebino

Romunija, dežela Drakule


Noise

Priporočene objave

Vikend in en delovni dan (mi smo en dan "zbušaval" med drugim šraufal mojo sveto kravo) pa smo odfural v 5ih dneh.

Res pa je, da ti za kakšno večje in daljše postajanje časa ravno ne ostane.

večina ljudi vas vikend začne v petek ob 16.00. moj se začne u soboto okrog 13.00. in to je en velk qrac. :( in ker mam zajebanga šefa, ;) polet redko dobim podalšan vikend fraj hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

večina ljudi vas vikend začne v petek ob 16.00. moj se začne u soboto okrog 13.00. in to je en velk qrac. sad.gif in ker mam zajebanga šefa, trance_44_wink5.gif polet redko dobim podalšan vikend fraj hehe

zamenji šefa whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Hallo!

Fantje in dekleta ali imate kakšne naslove ali koordinate poceni prenočišč v Romuniji :?

Bom vam zelo hvaležen za vsako informacijo! :grim Počasi odštevamo dni, odhod se prebližuje z veliko hitrostjo :010 Gdor pomaga bo tudi deležen pomoči :D O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hallo!

Fantje in dekleta ali imate kakšne naslove ali koordinate poceni prenočišč v Romuniji :?

Bom vam zelo hvaležen za vsako informacijo! :grim Počasi odštevamo dni, odhod se prebližuje z veliko hitrostjo :010 Gdor pomaga bo tudi deležen pomoči :D O:-)

pozdravljen!

Na izhodu iz Brašova cesta E60, ki vodi čez prelaz Predil do Ploeštija. Ali pa bolj točno zraven predstavništva BMW. Evo slika iz Googla in koordinate.

lp, Mirč

post-7865-1273240729_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljen!

Na izhodu iz Brašova cesta E60, ki vodi čez prelaz Predil do Ploeštija. Ali pa bolj točno zraven predstavništva BMW. Evo slika iz Googla in koordinate.

lp, Mirč

Najlepša hvala, imaš pijačo v dobrem!:beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Najlepša hvala, imaš pijačo v dobrem!:beer1:

Ali še ima gdo, kakšne dobrodošle podatke :naughty: Že odštevemo! :grim Še 10 dni ,pa štartamo :010 Upamo na boljše vreme :D Hvala vsem,ki ste mi pomagali z nasveti in informacijami :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali še ima gdo, kakšne dobrodošle podatke :naughty: Že odštevemo! :grim Še 10 dni ,pa štartamo :010 Upamo na boljše vreme :D Hvala vsem,ki ste mi pomagali z nasveti in informacijami :)

Mi smo bili v tistih krajih prejšnji teden. Transfagaras je še vedno zaprt zaradi snega, baje da do

konca junija.

Prenočišče v bližini kraja Sibiu je hotel Pensiunea Alpin v kraju Rasinari cca 20 km južno iz Sibiua.

Ceste so fajn dokler ne zapelješ na kakšno vaško povezavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Romuni pravijo da se letos zadnjič praši na Transalpini,prihodnje leto naj bi po novem asfaltu hrumelo vse živo.Na oltarju turizma bo žrtvovan še en biser.Zadnja šansa za praholjubce!

Popravljeno . Popravil FLY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že kakšni vtisi iz poti?

Ja, mi smo srečno prispeli domov :yea1: Vse je bilo super :kva2: Samo Tranfagarasan je še bil zaprt,tako da ga nismo prevozili :cry: Prevozil sem 5709km v 20.dneh: Slo-Hun-Rom-Srb-Bos-Scg-Hr-Slo :naughty: Tudi raftin na Tari je bil vključen :kva2:

post-2665-127710210368_thumb.jpg

post-2665-127710272187_thumb.jpg

post-2665-127710299572_thumb.jpg

post-2665-127710326247_thumb.jpg

post-2665-127710399787_thumb.jpg

post-2665-127710428529_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam 276 Lei-ov :naughty: 1€ = 4,1 Lei :yes: Ko iztopite iz Romunuje zapravite ves denar,ker ga ne zamenjajo v nobeni menjalnici v Srb-Bos-Hr-SLO ....!:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Romuni pravijo da se letos zadnjič praši na Transalpini,prihodnje leto naj bi po novem asfaltu hrumelo vse živo.Na oltarju turizma bo žrtvovan še en biser.Zadnja šansa za praholjubce!

Za praholjubce GRUZIJA.

Poglej slike samo danes po prahu in luknjah 200km.

Pa lahko povem, da ne kaze na kaj veliko drugace pa se soferji poskrbijo za obilico adrnalina krav, oslov in psov pa nima smisla omenjat....

Skoda do Gruzije ni tako blizu.

ps PERO58 ste se imeli OK? so nasveti kaj pomagal?

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, mi smo srečno prispeli domov :yea1: Vse je bilo super :kva2: Samo Tranfagarasan je še bil zaprt,tako da ga nismo prevozili :cry: Prevozil sem 5709km v 20.dneh: Slo-Hun-Rom-Srb-Bos-Scg-Hr-Slo :naughty: Tudi raftin na Tari je bil vključen :kva2:

bravo zgleda res super, a bi se dal še kej več slikc dat gor.. :P

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Romuni pravijo da se letos zadnjič praši na Transalpini,prihodnje leto naj bi po novem asfaltu hrumelo vse živo.Na oltarju turizma bo žrtvovan še en biser.Zadnja šansa za praholjubce!

oprosti, ampak tale post je pa debilana par-exelence. Žrtvovan bo biser. Res. biser. Žrtvovan. to je na istem nivoju kot poplavlanje egipčanskih spomenikov po zgraditvi Nasserjevega jezu.

i think not.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oprosti, ampak tale post je pa debilana par-exelence. Žrtvovan bo biser. Res. biser. Žrtvovan. to je na istem nivoju kot poplavlanje egipčanskih spomenikov po zgraditvi Nasserjevega jezu.

i think not.

:eek: Kolega ne razumem da ne razumeš da ima nekdo lahko mnenje ki je drugačno od tvojega.Verjamem da bo ta poseg po volji mnogim,tudi motoristom -"cestakom" še posebej.Dejstvo pa je da nas je tudi nekaj retardirancev oz.po tvojem debilov katerim so všeč kraji kjer moderen masovni motoriziran turizem (zaenkrat)še ni prisoten.Za nekatere je Transalpina sedaj biser,kot je bil biser Nanos preden so potegnili nanj asfalt.Tudi turizem zahteva žrtve.You think not I think yes..pa še vedno te nimam za debila.Ajd srečno vozi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: Kolega ne razumem da ne razumeš da ima nekdo lahko mnenje ki je drugačno od tvojega.Verjamem da bo ta poseg po volji mnogim,tudi motoristom -"cestakom" še posebej.Dejstvo pa je da nas je tudi nekaj retardirancev oz.po tvojem debilov katerim so všeč kraji kjer moderen masovni motoriziran turizem (zaenkrat)še ni prisoten.Za nekatere je Transalpina sedaj biser,kot je bil biser Nanos preden so potegnili nanj asfalt.Tudi turizem zahteva žrtve.You think not I think yes..pa še vedno te nimam za debila.Ajd srečno vozi!

Če prebereš še enkrat, prosim. Pisal sem eksplicitno o postu. O izjavi, ne o človeku. Sem ter tja se vsakemu izusti/zapiše kretenizem. Kaj je biser je precej točno določeno. in makadmske ceste ki hromijo ljudi biseri pač niso. Zato tudi nemorem pristati na izjavo, da je asfaltiranje ceste nekje v evropski uniji žrtev turizma, še posebej če se žrtev počuti človek ki živi 1000 km stran iz popolnoma sebičnih vzgibov. Človek bi iz tvoje prve izjave sklepal, da so Dolomiti in ostale asfaltne ceste po alpah zločin proti človeštvu. Pa to nekako ni res, a ne?

Zato so tudi na Nanos potegnili cca 40km asfalta. od tega ga je približno pol od Sanabora proti Abramu in pol čez Barnice proti pleši. govorim čez palec. mislim da je 40 km celo pretirana cifra. saj nikoli nisem meril. ker planoto relativno dobro poznam, vem, da se je s tem posegom spremenilo malo ali nič, razen za ljudi ki tam živijo. Na bolje. Promet po asfaltu je podvojila eliktrifikacija planote. Še vedno pa je Nanos precej miren in lep. Tudi makadama je ostalo na pretek.

Romunom želim čimveč asfalta. Tebi pa da najdeš tud tiste kose ki niso še asfaltirani. Na nanosu ti lahko pomagam. drugje pač ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam 276 Lei-ov :naughty: 1€ = 4,1 Lei :yes: Ko iztopite iz Romunuje zapravite ves denar,ker ga ne zamenjajo v nobeni menjalnici v Srb-Bos-Hr-SLO ....!:cry:

Prodam novo nerabljeno karto Romunije :naughty: Je nepremočljiva in se ne trga :worship: 12€ :naughty:

post-2665-127735397494_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil PERO58
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Prodam novo nerabljeno karto Romunije :naughty: Je nepremočljiva in se ne trga :worship: 12€ :naughty:

Čakam pa čakam,pa ni glasu :hmm::cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakam pa čakam,pa ni glasu :hmm::cry:

Pozdravljen! Kaj ne boš šel več v Romunijo? se ti je zamerila?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen! Kaj ne boš šel več v Romunijo? se ti je zamerila?

Ne,ni se mi zamerila. :slap: Je zelo lepa dežela :worship: Ta karta je od člana ,ki je moral zaradi zdravstvenih razlogov odpovedat to potovanje :cry: Zato je pa čisto nova in nerabljena :naughty: Priporočam jo zato ker se ne strga in je nepremočljiva :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!