Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Borutt
      Nimajo polovičko, imajo pa razpon navzgor. Menda takrat zelo boli. So že stokali posamezniki.  Kazni sprejemajo drugi, katerim se to zdi fajn in dobro. Jaz pravim, da so idioti (žalim idiote) in nimajo blage veze o sankcioniranju ter nimajo stika z realnostjo.  Saj pravim, da smo na Balkanu. In v eni drugi temi so že ugotovili to realnost. Zdaj je pa na balkancih, da začnejo tudi doma voziti, kot vozijo v tujini, kjer so največji strahopetci in posledično upoštevajo vsa mogoča pravila in predpise. Naj bodo še doma tako kulturni. Pa bo tudi tukaj manj karambolov. Ker, kot ugotavljaš, je povezava med vozniško kulturo in številom prometnih nesreč. In potem ne bo nič čudno.    Ker sem pozabil; daj lokacijo naselja brez hiš, kjer so te izmerili. Jaz sem pač proti takšnemu nabiranju. Čeprav na začetku stoji znak za radar.  
    • Borutt
      Na zadnjo in zdrs gume. Menda trdiš, da zaradi gum ni karambolov.  Citirano “V glavnem, nesreče niso zaradi gum “
    • KARMEN1
      Lahko sklepam, da je zabremzal s prednjo?
    • ProdriveR
      Ja, pa tam je ravno največji razmak med drevesi, edino tista nesrečna tabla tam stoji  
    • ProdriveR
      Šel iz logatca do kozine na kavo. Malce ven iz postojne sem videl posledice včerajšnje nesreče in (predvidevam) svojce pokojnega ob cesti  Se kar malce zamisliš  
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!