Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Snečer
      @Zivnorc kako se tvoj novi li aku. obnese? in kje pri nas se ga da dobit? hvala in lp
    • Gustav
      Ne ne želim biti pameten, jaz sem pameten. In srečen tudi. Želim samo vsake tolko opozoriti da ta forum ni bosanski/srbski/hrvaški. Sicer pa če ne moti moderatorje načeloma tudi mene ne bi smelo, pa me vseeno ker vozite po nas na vseh področjih, mi smo pa večinoma ponižno tiho. Zanimivo, da si zmogel / imel pogum napisati ta odgovor v Slovenskem jeziku. torej je še upanje? 
    • izibajker
      Izmeri tudi "Mirovni tok", ki teče iz akuja, tudi ko motor ni prižgan. Lahko je v rangu nekaj mA (mili amperov),  morda tam nekje do 10mA (na mojem motorje je npr. 1,5mA). Če sam ne znaš to izmerit pa prosi koga ki zna.
    • ciciban
      Postajam vsak dan bolj nestrpen priznam... Na spisek stvari, ki mi grejo na jetra sem dal prevoze.org in določeni tipi vozil SUV oziroma po domače določeni peder jeepi. Btw Danes sodelavka naredila totalko. Razlog pri katerem te stisne, ker veš, da si velikokrat v istem zosu. Utrujenost... Zaspala za volanom. 
    • Domen L
      Kot vedno, vse po starem. Nisem pa siguren, če bo ta vikend odprto. Nazadnje ko sem bil, je Katica rekla, da jo nebo, nevem  pa ali ima kakšno zamenjavo, ali bo zaprto. Če bo odprto grem mogoče tudi jaz malo pokrožit
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!