Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• tomash
    • DAMI34
      in ti trdiš da je bila zaradi gume? Dej no dej, človeška napaka, če je pa guma počila, al karkoli drugega, pa tehnična, ma ne zato, ker bi bila guma tako slaba po oprijemu.
    • KARMEN1
      Jaz sem prepričana, da so padci tudi zaradi gum! Ker vem, da kdo reče: imam totalno zlizane gume, zato bom šel full počasi. Ali pa: moje gume niso več za na cesto, ampak jih bom menjal naslednjo sezono..........in podobne.........ker nima denarja za gume, ki stanejo 300+ eur......... 1 komplet Mitask, 160 eur, z montažo. Ampak Mitasa ne dam gor, pa niti mrtev!  Potem pa kupijo rabljene, večkrat pregrete na pisti.
    • Tex
      Mandarine redijo.. Fruktoza pa to..  Rajsi karirasti prt.. Samo to tudi kosi po novem.. Ma boljse doma ostat, ziher je ziher.. 
    • Borutt
      Nimajo polovičko, imajo pa razpon navzgor. Menda takrat zelo boli. So že stokali posamezniki.  Kazni sprejemajo drugi, katerim se to zdi fajn in dobro. Jaz pravim, da so idioti (žalim idiote) in nimajo blage veze o sankcioniranju ter nimajo stika z realnostjo.  Saj pravim, da smo na Balkanu. In v eni drugi temi so že ugotovili to realnost. Zdaj je pa na balkancih, da začnejo tudi doma voziti, kot vozijo v tujini, kjer so največji strahopetci in posledično upoštevajo vsa mogoča pravila in predpise. Naj bodo še doma tako kulturni. Pa bo tudi tukaj manj karambolov. Ker, kot ugotavljaš, je povezava med vozniško kulturo in številom prometnih nesreč. In potem ne bo nič čudno.    Ker sem pozabil; daj lokacijo naselja brez hiš, kjer so te izmerili. Jaz sem pač proti takšnemu nabiranju. Čeprav na začetku stoji znak za radar.  
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!