Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Zivnorc
      JE mislu vilo...ne roŽE
    • VS800
      A To so ble tvoJE?
    • Kmet2
      Daruj men, jz ne bom uničil nič, k ne znam
    • ligenjček
      HAcijende mi ne pokozlAT!!
    • RobiRoberto
      Pavkar sem prišel iz garaže, kjer sem iz "rezerve" (5 litrska kanta) v rezervar MMV dotočil gorivo in jo poizkusil "vžgati", kar mi je tokrat uspelo že v prvem poizkusu.   Ker je za jutri še najboljša vremenska napoved za ta teden, je MMV tako pripravljena za mojo jutrišnjo vožnjo nekam na Notranjsko in če mi slučajno ne bo treba poklicati asistence , bom jutri zvečer ali v četrtek dopoldne objavil kakšno fotografijo z Notranjske ...   👍 Čisto slučajno in sevda tudi zaradi tega ker sem full radoveden ...   Ko sem si prej ogledoval pot do mojega jutrišnji cilja, me je v enem križišču zanimal "panoramski pogled", zato sem, najbrž s pomočjo miške , "prevrnil" vertikalni (?) pogled tega križišča v horizontalni, in tukaj je nastopila moja radovednot, kaj pomeni bela "puščica", in zelooooo zaaaaaadovoljen sem ugotovil, da se lahko z njo "voziš" po cesti katero imaš "v obdelavi", tudi v horizontalnam načinu, oziroma kakor da bi gledal cesto pred seboj s svojega mopeda ... 👍  👍   👍   👍   👍   👍   👍
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!