Skoči na vsebino
Noise

Aprilia RSV Tuono

Priporočene objave

ukica    1186
ukica

Koncno nov akumulator, Exide namesto trenutne Varte ki je imela samo 130A zagonske ta jih ima 200A.

Vem da bi mi vsi priporocali Yuaso, ampak z Exide sem bil vec kot zadovoljen v avtu z 3222ccm pri -30. Cena pa kle kle. 

In seveda ker se mi ponavadi neda sraufat dol sedeza z imbusi sem kupil se vzdrzevalec ki ima moznost priklopa na kleme ali pa na zice ki jih povleces iz akumulatorja do zadnega sedeza in nato priklopis v vzdrzevalec. 

F5539ED6-B707-4D2A-A47A-2A65DF616F6D.jpeg

Popravljeno . Popravil ukica

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
Kugelschreiber    851
Kugelschreiber
On 7/31/2018 at 7:11 PM, ukica said:

Se komi sanja kje bi lahko dobil tole za aprilio? 

Vsi so na 5 vijakov.. tuna jih ima 6..

https://www.bscenter.si/Adapter-za-pokrov-rezervarja-slide-sis

A to je za tank torbo? Za SW-Motech sm jo narocu pri louisu. Paypal+3dni in je blo doma. 

On 8/16/2018 at 6:21 PM, ukica said:

Koncno nov akumulator, Exide namesto trenutne Varte ki je imela samo 130A zagonske ta jih ima 200A.

Vem da bi mi vsi priporocali Yuaso, ampak z Exide sem bil vec kot zadovoljen v avtu z 3222ccm pri -30. Cena pa kle kle. 

In seveda ker se mi ponavadi neda sraufat dol sedeza z imbusi sem kupil se vzdrzevalec ki ima moznost priklopa na kleme ali pa na zice ki jih povleces iz akumulatorja do zadnega sedeza in nato priklopis v vzdrzevalec. 

F5539ED6-B707-4D2A-A47A-2A65DF616F6D.jpeg

Mam enak black n decker, pazi, da slucajno ne kliknes na 6V, hudic pol prazni baterijo. 

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
ukica    1186
ukica

Tnx, bom pogledu se pri louisu. 

Sem pa vceraj opazil da mi stalno gori stop luc, kar je kar pogosta napaka pri aprilijah(glede na af1 forum). 

Vzrok je nedelovanje stikala na sprednji rocki. :P proklet makaronar.. :D 

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se

• Zadnji brskalci   0 članov

Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!