Skoči na vsebino

Servisi v mb?


Priporočene objave

roko na srce, ampak v žabjaku zna EDINI šraufat mišo :)

samo žal se on zadne čase preveč posveča težkim motorom in ne skuterom :angry:

v žabjaku se mi pa drgač zdijo za pogovarjat in svetovat vsi super, čeprav mišo ve največ. sem prišel enkrat tja, pa sem hotel kupit evolution povratno fedro in takrat drugiga ni bilo in sem se mogo menit z šefom, žal on sploh ni vedel katero fedro mislim in kje leži moj problem. pol se je šel pelat z skuterom in ko je prišo nazaj, je govoro da ne vidi nobenih problemov, takih ko sem mu jih jaz opiso, ampak je samo govoro kak mi gre skuter in da se naj pazim policije, tehničnega, padcev,.... pol nazadnje me še je htel naročit na servis, pa gumo mi je ponujo pa bla bla :angry:

takrat je bil november, zdaj smo maja, a fedre še vedno nimam :angry:

morem enkrat tja it pa vdarit po mizi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roko na srce, ampak v žabjaku zna EDINI šraufat mišo :)

samo žal se on zadne čase preveč posveča težkim motorom in ne skuterom :angry:

v žabjaku se mi pa drgač zdijo za pogovarjat in svetovat vsi super, čeprav mišo ve največ. sem prišel enkrat tja, pa sem hotel kupit evolution povratno fedro in takrat drugiga ni bilo in sem se mogo menit z šefom, žal on sploh ni vedel katero fedro mislim in kje leži moj problem. pol se je šel pelat z skuterom in ko je prišo nazaj, je govoro da ne vidi nobenih problemov, takih ko sem mu jih jaz opiso, ampak je samo govoro kak mi gre skuter in da se naj pazim policije, tehničnega, padcev,.... pol nazadnje me še je htel naročit na servis, pa gumo mi je ponujo pa bla bla :angry:

takrat je bil november, zdaj smo maja, a fedre še vedno nimam :angry:

morem enkrat tja it pa vdarit po mizi :D

aerox popolnoma se strinjal, Mišo res zna šraufat, šef pa je pač iz starejše generacije, se ne spozna najbolj na variomate :( . Kak pa kaj ostali mehaniki tam znajo pa nevem, mislim pa da ma jim mišo pove kaj naj naredijo.

Pa pod garancijo so mi tam že menjali Auspuhm (ker je nekaj ružlo not), pa 1x mi je ona cevka ta temp. merit dol padla. V bistvu nimam slabih izkušenj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh, ono za temperaturo je meni tudi dol palo :D

sma pol popravla z fotrom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Servisi v Mariboru so zelo zelo bogi, to moraš vedet. To se sam spoznal iz lastnih izkušenj, tako da ti toplo priporočam servis Božič v Celju, tja jaz vozim pa čeprav sem iz Mb. Tam je servis ok, pa serviserj je tudi prijazen in ima ogromno nadomestnih delov.

:beer2:‚

Žal tak pač je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V MB kamorkoli, samo ne na Aprilijin servis. Zdaj, po izteku garancije se jih izogibam. Vedno so stvar samo zajebali...

Popravljeno . Popravil M|t3k
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem sal danes gledat k Baumaxu, da bi ga pelo na popravilo, pa ga nisem nikjer vido, Tomota namrec. Kaj on sploh ma kaj napisano na delavnici al nic ?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako vlko tablo ma ko gor piše:

TOMO

Servis vesp in skuterjev al kaj že ... ne vem točno. borš pa it po Titovi proti mestu obrnjen in takoj za Baumaxom desno not, pa takoj levo. Tam ma servis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem sal danes gledat k Baumaxu, da bi ga pelo na popravilo, pa ga nisem nikjer vido, Tomota namrec. Kaj on sploh ma kaj napisano na delavnici al nic ?

lp

pa delat začne ob 17.00 - popoldanska obrt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa tam idi pri baumaxu ko not zaviješ, pol pa se okoli pelji po vzhodni strani. Drugače je pa tomo tak če gledaš z tlorisa na severni strani baumaxa direkt, ne moreš fulat! Taka temnordeča bajta je pa bela tabla vlka gor! Pol pa greš samo tak vmes sej boš vio na dvorišče pa si tam! lp :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Meni je Tomo Aeroxa zlo fajn zrihtal ;) Če sn iskren, največji nesposobnež je ovi Klemenčič, ko ma Yamahe prek na Teznem. Da mi je gume menjal, mi je mogo celo felno počohat :BUA:

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdja morm v nm se najt koga k bo servis delal... Jersinu jaz ne mislim vec vozit, ker cakas ko mutan, pa se napol je vse narjeno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Kaj pa k Cajgrju je že vozo kdo ??

Morm reč, da je edin ko mi je zrihtal Typhoona tako ta dela...

Samo vrjetno meje z deli na*izdo :doze: šraufa pa kar dobro za moje pojme :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma tomo je najboljsi serviser tu v mb. nekateri pravijo da je drag, jaz s tem glih nisem mel taksnih izkusenj. lahko pa povem, da ve veliko in tudi dobro svetuje kaj naredit. cenim pa tudi to, da je fer (ce nekaj ne uspe naredit tak kot treba, ne bo racunal).

tako da, raje dam jurja vec, pa vem da je vredu narejeno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja samo če noče aprili šraufat na avto triglav pa ni mrtev ne pelam

samo računo bi

npr 5 ur mi je htel računat za montažo kita

preveč je drago!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!