Skoči na vsebino

Dnevne fure s skuterji


.:norc:.

Priporočene objave

Jest sm šu pa zadno z Žirovnce v Kamnik pa nazaj, drugač smo šli pa že tud v Lendavo, v Kočevje, v Velenje, Cerklje, Bovec, Italija, Avstrija,...itd.

Aja mam pa APN-6. :)

Popravljeno . Popravil RaceBoy_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Aeroxom 50 sem prevozil tele daljše ture iz LJ:

1. LJ-Postojna-Trst-Izola-LJ

2. LJ-Kamnik-Črnivec-Gornji Grad-Logarska dolina-Pavličevo sedlo (1.300 m NV)-Jezerski vrh (1.200 m NM)-LJ

3. LJ-Krka-Žužemberk-Črnomelj-Vinica-Črnomelj-Kočevje-Turjak-LJ

4. LJ-Logatec-Idrija-Most na Soči-Bovec-Vršič (1.600 m NM)-Jesenice-Brezje-Bistrica pri Tržiču-Naklo-LJ

5. LJ-Kranj-LJ (po "vaških cestah" - vsak teden)

Najbolj zajeb*** pa je bila cesta od Črnomlja pa do Kočevja in cesta od Črnivca pa do Luč ob Savinji (drugič, ko sem šel na furo v Avstrijo in nazaj v Slovenijo), ko sem šel po "bližnjici"

Mašina mi lepo prede. Škoda, ker nima več kubikov... Zakaj ni aerox s to obliko težji in da bi imel 130 ccm več, kot runnerce.... smrk....

Yamaha = :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janez999: tista cesta od Luč do Ljubnega se hvalabogu renovira B) Drugače pa idi enkrat na Solčavo pa na desno (če se pelješ v smeri Logarske) gor pa prideš na Črni na Koroškem ven. Samo priporočam poletni čas, ker spomladi je še sneg gor :) Pa karto moraš met sabo, ker je labirint :xx: Nikol več ne grem tam preko :grrr Mater, to si vedno rečem, da je tokrat zadnjič... :D

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janez999: tista cesta od Luč do Ljubnega se hvalabogu renovira B) Drugače pa idi enkrat na Solčavo pa na desno (če se pelješ v smeri Logarske) gor pa prideš na Črni na Koroškem ven. Samo priporočam poletni čas, ker spomladi je še sneg gor :) Pa karto moraš met sabo, ker je labirint :xx: Nikol več ne grem tam preko :grrr Mater, to si vedno rečem, da je tokrat zadnjič... :D

Hvala za namig, Tomozuki. Bom sprobal na pomlad to varianto in šel v Črno na pir. Potem pa v Avstrijo in nazaj domov čez Jezerski vrh. Luštna turca, ni kaj. Lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se tudi malo vozo okoli do Bistrice, Poljčan, Kidričevega, Stražgojnce, Pragerskega in pol v Maribor in sem naredo cca 100km. Je blo že kr mrzlo, med 15-17°C je kazalo na števcu, ampak najhujši časi so pozimi, ko prideš domov, hočeš it hcat, pa ne najdeš ničesar v gatah :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se tudi malo vozo okoli do Bistrice, Poljčan, Kidričevega, Stražgojnce, Pragerskega in pol v Maribor in sem naredo cca 100km. Je blo že kr mrzlo, med 15-17°C je kazalo na števcu, ampak najhujši časi so pozimi, ko prideš domov, hočeš it hcat, pa ne najdeš ničesar v gatah :lol1:

steam bugy :afro1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Danes sem se šou "malo" vozit spet ;) Najprej sem hoto it samo do Celja, potem sem šou še do Šentjurja, potem sem si premislo pa sem šou na Kozje, od tam pa naprej do Podsrede (skoraj sem za Kumrovec zavil :xx: ), potem pa po nekih rovtah, ko sploh nisem vedo, kje sem. Avtomobili so vozili redko po tej cesti, tistih nekaj, kar sem jih vido pa so bli skoraj vsi KK oznake, izjemoma sem vido kako CE :huh: Sploh se mi sanjalo ni, kje bi lahko bil, nakar sem prišo v Brestanico, od tam pa naprej proti Krškem. Potem sem nekje pri NEK-u obrno in šou nazaj proti Zidanemu mostu in Celju, pol pa v Maribor jasno, ker se je že mračilo. Naslednjič grem v Novo Mesto (ker Jesusu obljubljam že xx let). Kilometrov sem naredil precej (pomoje preko 250, če ne celo 300). Za celo pot sem pa porabo okoli slabe 4 ure vključno s 3-mi 5min postanki. Pa ko sem hoto do NEK-a prit, sem zabluzo nekje med polji :D Še ena (slaba) fotografija iz mobitela B)

post-26-1096575863.jpg

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tomozuki.. lepe ture ti delas ni kaj.. :) jaz sem najdalje sov MB-slov.b. - poljcane-pa nazaj.. s tem da tu proti polskavi stojijo skifi tak da sem stal vmes pol ure ko sem ga opazo da je on mene opazo z belim golfom in je bla na levo glih gostilna pa sem sov na caj.. :>

drugac pa si ne bi upal it kam dalje ker kak je skuter predelan se jaz vec ne bi zaneso na njega 100% da ne bo ki vmes hin dal.. ker vsi vemo da noben ne bo vozo 50 ce mu skuter gre cez 100 recimo... :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tomozuki.. lepe ture ti delas ni kaj.. :) jaz sem najdalje sov MB-slov.b. - poljcane-pa nazaj.. s tem da tu proti polskavi stojijo skifi tak da sem stal vmes pol ure ko sem ga opazo da je on mene opazo z belim golfom in je bla na levo glih gostilna pa sem sov na caj.. :>

drugac pa si ne bi upal it kam dalje ker kak je skuter predelan se jaz vec ne bi zaneso na njega 100% da ne bo ki vmes hin dal.. ker vsi vemo da noben ne bo vozo 50 ce mu skuter gre cez 100 recimo... :>

Hehe, jas sem šou z tak predelanim Aeroxom v LJ, da če bi me škifi dobli, bi imel pomoje okoli 100.000sit predelave nazaj na 50ccm ;) Mene so samo 2 krat ustavili, enkrat v Rušah, drugič pa v Vuhredu. Proti Poljčanam se pa lahko pelješ brez težav, tudi do Podčetrtka jih ni nikjer ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi mi 2 mio. viška hodlo, bi lahko šel s tabo :cry: :P

Sej bi te poleg vzel, samo še jas nisem vedo, kam me bo pot zanesla ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomozuki če boš kdaj v Podčetrtku se oglas pa pridem zram ,sem 5. km od njega doma :yea2:

Vredi, pošlji mi cifro na PM, pa te bom kontaktiral, če bom zašou tja ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomaz prej popoldne ko si se peljal proti brezju in prehiteval en avto si skoraj okija sabo odneso je reko da te morem opozorit :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomaz prej popoldne ko si se peljal proti brezju in prehiteval en avto si skoraj okija sabo odneso je reko da te morem opozorit  :lol:

Ja :lol1: S tem da sva potem enoglasno ugotovila kdo je pilot enoslednega vozila :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lustne turce mate ni kej.glede na to ,da se je moji apriliji po enemu letu in pol stevec obrnil na 20000 kilometrov in ,ce pomislim kje sem vse biv pa koliko denarja sem zapravil za bencn ali pa za celotno vzdrzevanje mi ni niti malo zov ,da sem naredu toliko kilometrov.in dozivel marsikaj.lepop se je pelat upam,da se kdaj dobimo z skoterji pa se mal poslikamo.lp

Popravljeno . Popravil romans1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomaz prej popoldne ko si se peljal proti brezju in prehiteval en avto si skoraj okija sabo odneso je reko da te morem opozorit  :lol:

Kje je te to blo? :blink: Jas sem samo za Golobom vozo... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje je te to blo?  :blink: Jas sem samo za Golobom vozo...  :unsure:

To je blo v soboto, 9.10.2004 ob 17.13 :) Mi smo se peljali od robeja gor po dupleški v dvorano tabor. Jaz gledam ven pri okni pa vidim kak si se pa naši špuri lepo peljal, samo mislim da si bil sam <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!