Skoči na vsebino

Dnevne fure s skuterji


.:norc:.

Priporočene objave

koncno po dezu ena furica B) Slivnica-Sl.Bistrica-Oplotnica-Konjice-Vojnik-Celje-Šmarje pri Jelšah-Poljčane-petrol-Majšperk-Kidričevo-Brunšvik-Rače-Slivnica

Trajalo celo popoldne pa en kesl na aeroxu. Edino malo mrzlo je blo ko sn se vozo do celja po onih grapah not.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je kdo iz Posavja in zainteresiran za celodnevno vožnjo, katere načrt bomo še naredili skupaj... nj se tuki javi...

Zainteresirani smo že frend s 125 choper, jaz osebno :) in še kaki kolega iz tu...če je še kdo iz motosveta, nj se javi, dobili se pa bomo v Krškem, čas in datum še nista določena, ker čakam na kak odziv tukaj...

Fajno se bomo mel...to sigurn, tura bo dolga, tko da kr kondicijo nabavt in keš za bencin... pa keš za hrano, ker se bomo vstavli nekje in jedli seveda...bo pravo druženje... ;)

nwem, računam na neko soboto tam nekje od 9.00 dopoldna do 19.00 zvečer...

javite se interesanti... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pripeljite se kaj v naše kraje(mb,ptu,ljutomer) :)

ja, lih računam al bi šli jug al sever...sam kokr pravjo..."Kolko južnije tolko tužnije" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj Griblje-Črnomelj-Stari trg ob Kolpi-Fara-Livold-Staru trg-Črnomelj-Griblje

151 km :OK:

post-4851-1145810052_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, lih računam al bi šli jug al sever...sam kokr pravjo..."Kolko južnije tolko tužnije" :D

zanimivo... jest sem iz posavja..(brehce) tak da bomo vidli v kratkem... treba še prvo mal motor porihtat pol pa lahk gremo mal :)

Popravljeno . Popravil Jumb0 NRG
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo... jest sem iz posavja..(brehce) tak da bomo vidli v kratkem... treba še prvo mal motor porihtat pol pa lahk gremo mal :)

ja, jst morm tud motor zrihtat, mi je lihk zadn dan crknu v starem gradu in me je frend domov vleku na štirki... :D

verjetn je varovalka u pizdi al pa svečka še povrh, to bom menju, če pa ni to je pa sigurn einlaser... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moonlord hm lahko gremo gdaj na tako turo skupaj samo prej mi PM pošli pa se zmenimo, drugače pa sma tudi blizu doma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maribor -> Lenart -> Maribor :) . Srečal kar nekaj motoristov, bilo je lepo vreme, edino dež me je dobil pred Malečnikom, vendar je samo 5 min šal :) .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi se pa tut pelu, sam mi je motor crknu, čakam ga, dobim ga v pondlek :cry:

Drgač sm pa dost tur naredu Brežice > Krško > Šenjernej > Novo mesto > nazaj :D

Biu sm tut že v Celju, mam namen se enkrt oglast na scooterkit.com...drgač pa bova s frendom (125 čoper) šla en dan Brežice > Krško > Šenjernej > Novo mesto > Črnomelj in seveda nazaj, sam nwem še kje :D :?

Komi čakam zdj ko bodo lepi dnevi pa sončki, pa lepi asflat...OH! :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj: Maribor - Vurberg - Ptuj - Hajdoše - Miklavž - Maribor :) . Ob odhodu iz MB je bilo proti Avstriji zelo oblačno, vendar je na Ptuju deževalo samo 2 minuti, tako da sem mel srečo glede vremena :) . Avto show na Ptuju pa je tudi bil vredu :) .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj- da kopiram-

danes iz ljubljane proti cerknici (tam se zgubili :blink: ) si ogledali brzinec rally saturnus, šli v cerknico jest, pogledali še en brzinec rallya, šli v logatec si ogledali "super special" rallya, ponesreči šli v napačno smer proti ridam ( :blink: ), se obrnili šli nazaj vedoč da smo brzinec že zamudili šli proti ljubljani in v medvode in zopet v ljubljano in na škofljico.

nabralo se okoli 300km, furali smo trije modra zx10r pa modra zx6r pa ( :lol: :krneki: ) rs50.

sam je šlo izjemno tekoče (glede na to da sem meu skos do konca gas unedva pa sta vozila, kot sama pravita, normalno) aja pa motoristov smo srečali kooooo toče.

lp :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jest sm naredu v enem dnevu največ 120km pred kratkim ko sm šov na blagoslov motorjev! tuki pa berem da nardite to s skuterji. Sam kurac k majo skuterji tok mejhne rezervarje ko moreš večkrat tankat. moti me pa tud to k so po glavnih cestah na testem delu ceste k se po pravilih za motorje najbl sfukana cesta! :devil: ma sej to ni tok važno važn da uživamo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jest sm naredu v enem dnevu največ 120km pred kratkim ko sm šov na blagoslov motorjev! tuki pa berem da nardite to s skuterji. Sam kurac k majo skuterji tok mejhne rezervarje ko moreš večkrat tankat. moti me pa tud to k so po glavnih cestah na testem delu ceste k se po pravilih za motorje najbl sfukana cesta! :devil: ma sej to ni tok važno važn da uživamo

jst nimam skuterja <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr dan :)

Lepo da se furate tko iz enih rout iz druge sam mene pa zanima ce je ksna takla proga po cestah k so bl prazne ne predouga pa brez polcajou???? (u lublan) pa a se v kej tko dobite da mau precekerate skutrje??? ce ne pa bi se lahk enkrat usi k mamo skutrje pa ksne pogobne motorcke ne premocne skp km zapelal kao ksn SHOD kwa praute????

Kosmač :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: loooolll :lol1: Pa ti si car! :kva2: Kko to, da se mi tega nismo spomnli? :hmm: Aja...mimgrede, obstaja tut tema za to... :D Drgač te SHODi se imenujajo pa srečanja :D Tko, za splošno razgledanost :D

Če si iz lublane ti priporočam, da si daš tablce dol, pa se fijakaš okol ko džek, policaji ti itak ne bodo mogli nič, če te bodo pa začel lovit, potem pa skočiš v eno ulco, k te ne dobijo... :D

lol :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to vids lepo.

dzabe je men po cestah se ganjat pa skos za polcaje pazt.

ZA lekrerkm u lj je taka lepa pista za skutrje bl mejhna gre use bl na pospeševanje ampak je velik moznosti za prehitevat tko da ksno sobote bi se lahk kje dobil gdaj tisti k ste iz LJ pa bi sli mau furat (jst mam 50 kubov nepredelanih pa mi gre kr dobr sam moj frend ma 70 tko da kr prite vse kubature)Pa da se mau pomermo:):D

Kosmač

:)

PS: kdaj so srecanja pa kje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tura z mojim Kymco Grand dinkom 50ccm:

kočevje - brod na kolpi - delnice - črnomelj - kočevje - ribnica

lepa cesta

ribnica-ljubljana-kamnik-domžale-ig-rob-ribnica...

pa še nekaj jh je...

mene pa zanima sledeče:

se kej dobivate za kako furo...pa kolk ste kaj stari?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tura z mojim Kymco Grand dinkom 50ccm:

kočevje - brod na kolpi - delnice - črnomelj - kočevje - ribnica

lepa cesta

ribnica-ljubljana-kamnik-domžale-ig-rob-ribnica...

pa še nekaj jh je...

mene pa zanima sledeče:

se kej dobivate za kako furo...pa kolk ste kaj stari?

Koliko km pa je bilo to približno pa kod si šel iz delnic v črnomelj?

Lahko pa kdaj pokličeš ko boš šel spet kaj tod okoli. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

moonlord hm lahko gremo gdaj na tako turo skupaj samo prej mi PM pošli pa se zmenimo, drugače pa sma tudi blizu doma

ni panike za furo...samo MHR-a not narejim pa se pelamo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Tukaj lahko napišeš kam si se šal pelat, kje si se peljal, kje je bilo kaj zanimivega za videt in podobnno :) . Za srečanja oz. meetinge pa imaš za vsako področje svojo temo, pa tam povprašaj, kdaj bo kakšno srečanje :) .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej oni dan

začetek: Ljutomer - Gornja Radgona( če bi bil z avtom bi blo katastora :) ) - Lenart - Maribor - Dravograd(od MB do Dravograda meni zelo lepa pot za peljat) - Slovenj Gradec - Velenje - Celje - S. Konjice - S. Bistrica - Ptuj - Ormož - in končno Ljutomer :)

vozil sem se skoraj cel dan, saj sem si vzel veliko časa za ogled raznih krajev

jedel malo izven maribora skoz Kamnico v Sidru, kjer majo odlične pice :)

če koga pa kaj več zanima me naj vpraša

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!