Skoči na vsebino

Dnevne fure s skuterji


.:norc:.

Priporočene objave

v nedeljo smo šli s kolegi na motokros tekmo v lamberg. fram-sl.bistrica-poljčane-lamberg-rogatec-ptujska gora-ptuj-gram

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak dan naredim okoli 100km (10,20 +/-) (a je to normalno? :doze: ), vozim pa se po Mozirju, Nazarju, Ljubiji, Ljubnem, včasih pa tudi do Velenja na kak sladoled :P

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naredu turo od Vnanjih Goric od Velikih poljan. Šel sem pa čez Velike Lašče pa pijavo gorico. Prvič sem šel predaleč, vse do Ribnice (še dobr da sm mel zemljevid sabo). Tam sm obrnu in našel Velike Poljane. Tako je naneslo vsega skupaj približno 100 km.

Zadnjič sva šla pa z riskotom offroad s cestaki ko sva šla iskta progo za avtokros na Butajnovi. Zanimiva potka :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes Maribor - Terme Ptuj pa še malo po Ptuju in nazaj v Maribor :) .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav Kolegi!

Kaj pa pravite na to turco! Jutri se z punco odpravljava na morje z mojo Gilero Runner 50 ccm :D Pot je sledeča Črnomelj (Bela krajina) - Brod na Kupi (mejni prehod) - Delnice - Selce ali Crikvenica. Kilometre in slike pa dodam jutri!

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav Kolegi!

Kaj pa pravite na to turco! Jutri se z punco odpravljava na morje z mojo Gilero Runner 50 ccm :D Pot je sledeča Črnomelj (Bela krajina) - Brod na Kupi (mejni prehod) - Delnice - Selce ali Crikvenica. Kilometre in slike pa dodam jutri!

LP!

zanimivo :OK:

Nekaj bi vprašal.. Ali je z mano nekaj narobe, ali je normalno da vsak dan nardim najmanj 100km? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav Kolegi!

Kaj pa pravite na to turco! Jutri se z punco odpravljava na morje z mojo Gilero Runner 50 ccm :D Pot je sledeča Črnomelj (Bela krajina) - Brod na Kupi (mejni prehod) - Delnice - Selce ali Crikvenica. Kilometre in slike pa dodam jutri!

LP!

Boljše bi bilo, če bi šel iz Črnomlja na mejni prehod Vinica, pa od tam naprej proti Delnicam. Cesta Črnomelj - Brod na Kupi ni ravno lepa. Drugače te po tej poti, ki sem jo jaz opisal pride (Črnomelj - Selce) okoli 130 km.

LP

Kak bi to zgleal iz ljubljane do pirana?

Prehuda sicer skuter je pa aprilia ar 50 di tech?

a bi zdrzal (jst pa motor)

Jaz sem naredil 150 km v 3 urah z mojo original Gilero Runner (brez blokad seveda) pa ni bilo nobenega problema. Saj ima Aprilia SR vodno hlajenje, tako da kar veselo na pot! :yea1:

Popravljeno . Popravil EuroBiker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma vodno ja :OK: Sej je cel motor (pre)dober :) Mislil sem tako.. kolk kej ostali naredite kilometrov na dan?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes spet Maribor - Vurberg - Ptuj - Lancova vas in nazaj proti Mariboru :D . Sezona se je malo kasneje začela, treba nadoknadit :) .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič sem udaril turco na predmejo. Na Logatec, Kalce, Hotedrščica, Godovič, Črni Vrh, Col, Predmeja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako pa sem doma :cry: :OK: Izlet je potekal brez problemov. Kar se tiče ceste Črnomelj - Brod na Kupi je idealna, ker ni prometna - ravna (poln gas, izjema par ostrih ovinkov) in ko si enkrat v Delnicah je pa samo še veselje. Naredil sem 245 kilometrov, tankal sem včeraj, lučka se je prižgala malo pred domom. Za v Selce sem porabil 2 uri in 15 min z 15 minutnim odmorom v Delnicah na bencinski (INA). Iz Selc sem štartal ob 18.00 in prišel domov ob 20.45, samo smo se vmes ustavili, da smo nekaj pojedli. Najboljše je bilo, ko je so spustili rampe za vlak in sem se odpelal mimo ene 100 avtov :grim ČISTO VESELJE!!!!

[attachmentid=73664] Priprave na odhod

[attachmentid=73667] Moja malenkost

[attachmentid=73668] Bistro jezero (malo pred mejnim prehodom)

[attachmentid=73669] Delnice (INA)

LP!

post-8009-1151004640_thumb.jpg

post-8009-1151004773_thumb.jpg

post-8009-1151004901_thumb.jpg

post-8009-1151005095_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V enem dnevu sm naredu max 30 km. (drgače se vsak dan vozim 3km do postane (tja + nazaj) + kar je še popoldanske vožnje = okol 25km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj tura okol 100km. Vnanje Gorice-->Log-->Horjul-->Vrzdenec-->Podlipa-->Vrhnika-->Borovnica-->Goričica-->Prevalje-->Kamnik-->Preserje-->Rakitna-->Podpeč-->Vnanje Gorice-->Dobrova-->Vrzdenec-->pa nazaj na Vnanje Gorice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat ta teden nameravam it v Zreče (iz Mozirja), mislim da je okol 50-60km do tja, potem pa še nazaj :) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa še jaz eno napišem.

Včeraj: 09:07 LJ-Kočevje-Dvor-Črnomelj-Vinica-kamp Kolpa-3xvvodo-Črnomelj-Soteska-Ivančana AC-LJ 17:07 240 km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes Maribor - Ptuj - Maribor :D . V taki vročini se je prav lepo kopat :OK: .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kočevje, kolpa, delnice, jadranovo in nazaj

220 km

prov fajn, sam nazaj se klanc vleče (gornje jelenje)...k gre 35 km/h :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!