Skoči na vsebino

Honda VT 750 C SHADOW


Black Knight

Priporočene objave

Mislim, da je v tej temi tudi nekaj o Shadowki 750, v katalogu podatki...

Sicer pa stric Google najde vse.

Kolikor povedo lastniki, izkušnje pozitivne. Moči res nima veliko, pelje pa se lepo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mene pa zanima kam pri shadowki 1999 750 dc A.C.E. se da vtaknit komplet prve pomoči, kakšen izvijač in kombinirke. Se mi zdi, da bo pod sedežem malo premalo prostora. Če ima kdo kako fotko, je naprošen... :worship:

LPa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kam pri shadowki 1999 750 dc A.C.E. se da vtaknit komplet prve pomoči, kakšen izvijač in kombinirke. Se mi zdi, da bo pod sedežem malo premalo prostora. Če ima kdo kako fotko, je naprošen... :worship:

LPa.

Daš pač v stranske torbe, če jih imaš in to je vsa umetnost, ker na motorju ni takšnega odlagalnega mesta!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

peljal..kot motor je preslabotna - resnično tudi ko sem bil sam gor ... če jo vzameš kot zelo easy kruzerčka bi pa bila v redu .. a samo za solo vožnjo ..za 2x 85 kg no go .. zamerim ji plastične pokromane pokrove motorja .. zelo pocensko čeprav izgledajo impozantno ... je pa cena zelooo ugodna ... ni doplačljivega abs-a ...

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

thumper hvala za tvoj odgovor. apn 4 je super

:OK: sem jo ogledoval dobro leto nazaj .. iskal sem tak položaj voznikovih tačk kot jih ima prav vt 750 s .. za peljat tam do 110 je cool ..so pa sovoznikove tačke zaradi izpušnih loncev , ki sta na desni strani en nad drugim postavljene zelo visoko in si ne predstavljam moje boljše polovice kako ima kolena pod brado .. saj motor je drugače čisto v redu če ga kupuješ za ležerno solo vožnjo - mu nimam kaj oporekati in tudi sam sem se peljal čisto kulturno in verjetno tudi mašina zdrži kar veliko glede na to da nima veliko konjičev - pač to ni bilo tisto kar sem iskal .. pojdi jo peljat v trzin če jo bodo še imeli registrirano drugo leto ...

4-ka pa itak ne rabi debate :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljen na youtubu gledam posnetke hond in vsi jo hvalijo da se lepo vozi ima zadosti navora ,moci in bistvo da je narejena na japonskem.čudi pa me da jih ni veliko v sloveniji ker kam sem klical mislim moto hise vsi po vrsti pravijo da jih dosti prodajo.dopade se mi stil harlija sportsterja ki sem ga že peljal in mi ta pozicija sedenja ustreza.vsi chopperji so dolgi in storasti za vožnjo v ovinke saj vsi vedo da imajo ameri samo doooolge ravnine. vidim da imas triumph bonneville motor je krasen ampak zame malo predrag. podi pozdravljen c3c

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

navora je dovolj - skoraj 62 nm in toliko ga je tudi med vožnjo ... sama mašina pa je za to težo 216 kg s 43 konjiči ležerna ..

če jo primerjaš s sportsterjem - ja položaj sedenja je zelo u redu ... ker pa je honda spredaj zelo nizka je veliko upora v prsi ...

je pa to motor , ki bi ga za to ceno vsekakor priporočil osebam , ki pri ostalih nakedih tarnajo zaradi višine sedeža od tal ( kratke noge ) in ne rabijo +100 konjev moči ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor sem videl obliko zadnjega sedeža, nobena sopotnica ne bo uživala, ne glede na položaj tačk. Tako, da je verjetno predvsem mišljena za solo vožnje. Saj je večina custom verzij namenjena solo voznikom, za vožnjo v dvoje so Classic variante.

Po podatkih in komentarjih se mi zdi kar v redu varianta za lagodno vožnjo. Se pa tudi s 500 kubiki (Virago, EN500) da solidno peljati v dvoje in moči manjka predvsem tistim, ki jim manjka tudi kje drugod. Znanec ima Shadow 750 in se dva odlično peljeta, pa je motor primerljiv s tem.

Prav lahko pa se tudi motim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor sem videl obliko zadnjega sedeža, nobena sopotnica ne bo uživala, ne glede na položaj tačk. Tako, da je verjetno predvsem mišljena za solo vožnje. Saj je večina custom verzij namenjena solo voznikom, za vožnjo v dvoje so Classic variante.

Po podatkih in komentarjih se mi zdi kar v redu varianta za lagodno vožnjo. Se pa tudi s 500 kubiki (Virago, EN500) da solidno peljati v dvoje in moči manjka predvsem tistim, ki jim manjka tudi kje drugod. Znanec ima Shadow 750 in se dva odlično peljeta, pa je motor primerljiv s tem.

Prav lahko pa se tudi motim

pozdravljen darko vidim da vozis kawasakija vn 900 .to je krasen motor ampak meni ne lezi lega nog na njem.sem probal sedeti tudi na yamahi 950 ,suzukiju intruderju 800 in na hondi shadow 750 ampak to je zame cuden filing ko imas noge naprej.vizualno so ti motorji krasni ampak pravijo da se skozi ostrejse ovinke z njimi tezje vozi.ne vem morda se motim ampak zame je boljse ce so noge bolj nazaj. ceprav japonci pravijo na svoji spletni strani da vtjka samo izgleda kot chopper vozi pa se kot naked motor.imas pa prav enim ljudem nebi bilo zadosti niti 200 konjev. lep pozdrav
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jaz sem ravno zaradi lege nog menjal EN500 in šel na VN900. Pri EN500 sem imel kolena preveč pokrčena in sem sedel bolj na riti in me je bolela trtica, tukaj pa tudi na stegnih. Shadow mi je tudi malce prekratka. Vizuelno so mi všeč motorji z ožjimi sprednjimi kolesi, zato imam Customa. Glede tega mi je Honda VT kar všeč. Glede ovinkov pa se ne sekiram, saj zadošča mojemu načinu vožnje. Kar pa se tiče Honde VT, mislim, da je zelo ugoden nakup, sploh za to ceno. Le bobnasta zadnja zavora je malce staromodna, a je pri starem EN500 delovala čisto v redu. Malce me moti le 10 litrov rezervoarja, saj to pomeni le nekaj čez 200km, jaz pa sem navajen na skoraj 500 km brez črpalke.

Vsekakor stvar okusa in želja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

No, jaz sem ravno zaradi lege nog menjal EN500 in šel na VN900. Pri EN500 sem imel kolena preveč pokrčena in sem sedel bolj na riti in me je bolela trtica, tukaj pa tudi na stegnih. Shadow mi je tudi malce prekratka. Vizuelno so mi všeč motorji z ožjimi sprednjimi kolesi, zato imam Customa. Glede tega mi je Honda VT kar všeč. Glede ovinkov pa se ne sekiram, saj zadošča mojemu načinu vožnje. Kar pa se tiče Honde VT, mislim, da je zelo ugoden nakup, sploh za to ceno. Le bobnasta zadnja zavora je malce staromodna, a je pri starem EN500 delovala čisto v redu. Malce me moti le 10 litrov rezervoarja, saj to pomeni le nekaj čez 200km, jaz pa sem navajen na skoraj 500 km brez črpalke.

Vsekakor stvar okusa in želja.

pozdravljen kawasaki vn 900 custom je krasen motor jermenski pogon velik tank veliko navora samo cena ni taprava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

pozdravljeni presenečen sem da ni v sloveniji nobenega motorista ki bi imel hondo vt 750s. rad bi mnenje takšnega bajkerja ki res vozi tak motor.hvala vsem za informacije ki ste jih dali na stran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

pozdravljeni presenečen sem da ni v sloveniji nobenega motorista ki bi imel hondo vt 750s. rad bi mnenje takšnega bajkerja ki res vozi tak motor.hvala vsem za informacije ki ste jih dali na stran.

Pozdravljen

Jaz vozim Hondo Shadov VT 750 ACE.

Moje izkušnje z to Hondo so več kot dobre, moramo vedeti, da je to traktor med čoperji oz. Crouserji, ker to je Crouiser.

Jaz osebno v vseh teh letih nisem imel z njo prav nobenih sitnosti in moj kolega,ki jo ima tudi ne.ž

Imam pa po števcu prevoženih skoraj 60000 za realnost km pa nisem siguren :)

Z rezervoarjem se naredi od 280 do 350 km zadnja merjena poraba pri mojem je bila 4.15l/100 s tem da imam stranska velika plastična kovčka in cel kup dodatkov kar poveča motorju težo na 300kg.

Priporočam nakup pa še na ceni ne zgubi.

Z to hondo se da v dveh zelo lepo peljati, če le nista oba ne vem koliko visoka pa tudi dosti hitro se da po ovinkih z njo vozit je kar vodljiva.

P.s. Ne da hvalim Shadow so tudi drugi Crouiserji dobri ampak meni Shadow špila in sem zadovoljen z njo beri ne gre od bajte! :)

L.p. Zdravc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...
  • 2 let pozneje...

Dober dan,

na internetu iščem informacije...zamenjal bi rad tovarniški izpuh na hondi shadow vt750c, enostavno da hondi izboljšam zvok. Gledal sem znamke Silvertail, Cobra, Vance&hines. Arrow

Ima kdo od vas izkušnje s tako menjavo oz. katera znamka da pošten  sound na čoperju ? Sem poslušal posnetke na youtubu, ampak to je tako-tako. cobra se sliši in izgleda super, samo ne najdem uvoznika pri nas, ki bi mi svetoval tudi glede homologacije itd.. Berem forum, pregledujem...

hvala za kak napotek

leon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Leon Zagorc pravi:

Dober dan,

na internetu iščem informacije...zamenjal bi rad tovarniški izpuh na hondi shadow vt750c, enostavno da hondi izboljšam zvok. Gledal sem znamke Silvertail, Cobra, Vance&hines. Arrow

Ima kdo od vas izkušnje s tako menjavo oz. katera znamka da pošten  sound na čoperju ? Sem poslušal posnetke na youtubu, ampak to je tako-tako. cobra se sliši in izgleda super, samo ne najdem uvoznika pri nas, ki bi mi svetoval tudi glede homologacije itd.. Berem forum, pregledujem...

hvala za kak napotek

leon

Če bi v tejle temi vprašal bi bilo bolje.

Lahko pa poiščeš temo izpuhi, pa tudi tam vprašaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni!

Hondo Shadow sem kupil lani (sem "mladi" voznik), prijatelj mi je povedal, da jo moram čez zimo dati na stojalo. Zanima me, če ostali tudi dajete svoje Shadowke na stojala. Na internetu za ta motor stojala ne najdem.

Hvala za odgovor. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Andrejcek69 pravi:

@Gonca Jaz sem tudi razmišljal, da bi jo tako dvignil, samo preveč varno se mi ne zdi...

Hvala za odgovor :-)

Lahko tudi gume malo bolj napumpaš, če ji res dolgo ne misliš koles obračat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Iščem - kupim, rabljeno, čim novejšo in lepo ohranjeno Honda VT 1100 Shadow

Hvala tudi za vse informacije o nakupu tega motocikla!!

Resni, lahko tudi na 041-480-525 / mr

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!