Skoči na vsebino

Galebi na poletnem nebu


Špilferderber

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Ena spomladanska

Spet prišel je tisti pomladni dan,

ko treba dat bo zimske gate stran,

si treba bo nadeti tangice

in lepe pisane rožaste špangice.

A kaj se čudo čudno tu godi,

tangice premajhne so za številke tri!

Le kako se je to zgodilo,

da telesce se je tako poredilo?

Je bilo predolgo zimsko spanje,

zdaj pa je porazno tole stanje.

Nič ne pomaga jok in stok,

treba bo v nov naskok!

Zdaj sta na vrsti regrat in solata,

da bo spet manjsa zadnja plata,

pa treba stopit bo na planine,

da lepse bodo te obline.

Saj zdaj je konec dolge zime,

fantje se cedijo sline,

zato le pazi draga punca,

da se speh okrog ne gunca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče tangic, zmeri je treba ritnice odmaknit, da prideš do gat, včasih je blo treba pa gate odmaknit, da smo do rit prišli, tko.da boh vedi ka je bol, jz sm še zmeri rajš brez vsega spodi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz sm še zmeri rajš brez vsega spodi :P

Hehe :OK: to mi delaj Tanjuška :D tak lep stavek za začetek moto sezeone, no vsaj moje :D

bom pozoren na bandite 650 :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Hehe :OK: to mi delaj Tanjuška :D tak lep stavek za začetek moto sezeone, no vsaj moje :D

bom pozoren na bandite 650 :naughty:

Na bandite s prikolicami!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

še malo,

pa bodo galebi spet pogledali iz gnezd..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še malo,

pa bodo galebi spet pogledali iz gnezd..

V koprskem pristanišču jih je baje že polno. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ql, nekaj za punce, doma imamo podjetje o spodnjem perilu in me zanima, zakaj kupujete pri kitajcih (samo zato, ker je ceneje?; kaj pa udobje?). Hlačke samo enkrat oblečete in jih potem stran vržete?

Mogoče OFF TOPIC, ampak to me res zanima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker je ceneje, ker za dva štrika ne dam 3000 sit, ker so kitajske popolnoma zadovoljive kvalitete in ker klobasa o udobju tangic domače izdelave pač me bo šla skozi....

udobje...pa ja de :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker je ceneje, ker za dva štrika ne dam 3000 sit, ker so kitajske popolnoma zadovoljive kvalitete in ker klobasa o udobju tangic domače izdelave pač me bo šla skozi....

udobje...pa ja de :grim

domače, ne; kaj pa Selmark, Princesa; Unno; Skiny.....

fantje radi vidimo, da ženska da kaj nase ali pa, da je brez ( kitajce ne maramo gledat :angry: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

domače, ne; kaj pa Selmark, Princesa; Unno; Skiny.....

fantje radi vidimo, da ženska da kaj nase ali pa, da je brez ( kitajce ne maramo gledat :angry: ).

oprosti..ampak če je celotna spodnja garderoba iz strikcov, potem pač vsi ne bodo po 3000 sit in konec.

in ne klobasaj kaj fantje vidite radi, ker jih večina ne loči tangic od brazilkin teh od boxarc...kaj šele proizvajalca...

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

domače, ne; kaj pa Selmark, Princesa; Unno; Skiny.....

fantje radi vidimo, da ženska da kaj nase ali pa, da je brez ( kitajce ne maramo gledat :angry: ).

Kitajski proizvodi 'smrdijo' , tangice pa tudi..... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oprosti..ampak če je celotna spodnja garderoba iz strikcov, potem pač vsi ne bodo po 3000 sit in konec.

in ne klobasaj kaj fantje vidite radi, ker jih večina ne loči tangic od brazilkin teh od boxarc...kaj šele proizvajalca...

Štrikci se razlikujejo, zakaj pa ne kupiš nekaj, kar je udobno in lepo, boksarce, tangiče, karkoli že, pa da ima neko kvaliteta.

Fantje se spoznamo, samo povemo vam ne :P (vidiš yighong firmo, pa takoj veš kdaj je bila punca v italiji; prešteješ razpokane šive in kako izprana barva je). :lol1:

Kitajski proizvodi 'smrdijo' , tangice pa tudi..... :closedeyes:

Propad kitajcem. BRAVO SHERIFF.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom pa forvardirala idejo, da bi morale vse ženske dat nekaj nase in nosit samo najbolj kvalitetno spodnje perilo VD možu...mogoče bo zainteresiran za financiranje projekta...bom takoj za in nikoli ne bom nase navlekla nobenega kitajca ....

:doze: me veseli da ne dekliških tnagicah gledaš firme :)

če kitajskih in nevemkakih tangic se nisi nosil, potem ne filozofiraj o udobju....punci pa reci naj kupi eno števiko večje, če jo preveč šponajo :hmm:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja strinjam se, jeb.. videz ženske in dajanje nekaj nase, važno je da imam čimboljši motor in tembolj vpadljiv avto... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim cel filozof

medtem ko določene deklice dajo nekaj nase tako da prefinjeno izbirajo znamko tangic, druge svojo ceno in samospoštovanje kažejo drugače....

ampak vaše deklice naj kar dajo nekaj nase in nosijo gatke po 10.000 sit...čimveč teh.... samo takšne celo :photo:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da si nekje nazaj napisala, da zgledaš celo bolje od Cece, se zate ne bojim. Verjetno 'trgaš gate' celo v kakih vietnamskih proizvodih :photo: :K

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi slednji se niso prisli v roke....

kitajski so zakon...recimo najkice :)

čeprav v bistvu nosim planiko in peko..ampak to je besides the point

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede znamke je res vseeno...tisto etiketo itak našijejo na kitajskem...pa naj gre za ksong jeng ali palmers.

Ekola...ne gledam na znamko, gledam prvo na material in všečnost seveda, potem na kvaliteto...ali so šivi že v trgovini strenani...in seveda zadnja in odločilna je cena....sperejo se itak vse...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

domače, ne; kaj pa Selmark, Princesa; Unno; Skiny.....

fantje radi vidimo, da ženska da kaj nase ali pa, da je brez ( kitajce ne maramo gledat :angry: ).

speak for yourself ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

speak for yourself ... ;)

....and me, and whole bunch of MFs... .)

P.s. I've shortened it... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom pa forvardirala idejo, da bi morale vse ženske dat nekaj nase in nosit samo najbolj kvalitetno spodnje perilo VD možu...mogoče bo zainteresiran za financiranje projekta...bom takoj za in nikoli ne bom nase navlekla nobenega kitajca ....

:doze: me veseli da ne dekliških tnagicah gledaš firme :)

če kitajskih in nevemkakih tangic se nisi nosil, potem ne filozofiraj o udobju....punci pa reci naj kupi eno števiko večje, če jo preveč šponajo :hmm:

Poskusi enkrat nekaj kvalitetnega obleči in ne kitajce (ne smemo jih podpirat, saj nakoncu bo že cela Evropa postala Kitajska). Enkrat kupi Selmark ali pa kaj podobnega (če te kaj več zanima poščji PM), pa boš videla, da ti ne bo žal.

....and me, and whole bunch of MFs... .)

P.s. I've shortened it... :P

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!